Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Doe » 16 Dec 2014, 16:42

Otkljucavaj kasinu, Zeravica odgovorio Duletu. Let the shitstorm begin! :biggrin:
User avatar
John Doe
 
Posts: 12606
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby BlackOwl » 17 Dec 2014, 21:52

Je l mi post obrisan zbog prve ili druge rečenice?
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 17000
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 17 Dec 2014, 21:54

BlackOwl wrote:Je l mi post obrisan zbog prve ili druge rečenice?


Zabranjeno je da se bilo ko bavi drugim forumasima, to se zove stalking...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby BlackOwl » 17 Dec 2014, 22:00

Ok, izvinjavam se, smetnuh s uma.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 17000
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby LudkaoLud » 18 Dec 2014, 22:23

Otvorite skaut temu.
BOLEST KOJOJ NEMA LEKA
User avatar
LudkaoLud
 
Posts: 2416
Joined: 28 Jul 2014, 19:54
Location: Srpska Sparta

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Golden_Boy » 19 Dec 2014, 20:09

Zanima me zašto je obrisan odgovor Teglici, večeras sa košarkaške teme KK Partizan? Nisam upućen da li neko od moderatora koji nije konkretno zadužen za tu temu, može da obriše te postove, ne računajući glavne admine? Nadam se samo da se osoba koja je drugačijeg navijačkog opredeljenja od mog, nije odlučila na takav potez...
Last edited by Golden_Boy on 19 Dec 2014, 20:19, edited 1 time in total.
Zli B. Tadić nas je držao na hljebu i vodi, nismo imali nikakvu pomoć države, novac je padao s neba i igrali su svi iz ljubavi. Burks, O Benon, Skuni Pen, Henderson, Viznevski, Vašington, Ekezie, Frimen, Kembel, Avdžobi, Tomas, Rajs, Omar Kuk, Ovens..
User avatar
Golden_Boy
 
Posts: 755
Joined: 16 Sep 2014, 10:16

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby lockdown » 19 Dec 2014, 20:13

Mogu admini sa kosarke svi(Nowitzki,Leon Kennedy,Skafi) i global administratori(Air,irr,Diktator,Raol,Felipao itd.)
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Tegi » 20 Dec 2014, 20:57

Izvinjavam se na privatizaciji centralne teme. Jbg, kasina zakljucana.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 20 Dec 2014, 21:02

Postoji PM za takve stvari...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Crazy Soul » 20 Dec 2014, 21:02

Tegi wrote:Izvinjavam se na privatizaciji centralne teme. Jbg, kasina zakljucana.

Sigurno su izgubili kljuceve .Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Tegi » 20 Dec 2014, 21:12

AirBall wrote:Postoji PM za takve stvari...

Ne, stvarno, svako ko mi se ponudio, prebacio sam razgovor na pm. Ali na neke napade ili kritike sam morao da repliciram.
Izvinjavam se jos jednom.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 20 Dec 2014, 21:19

Ma OK je pitati ali 3 stranice trolovanja na centralnoj temi je previse, nazalost meni je svaka subota radna i ne stizem glavu da podignem, a ostale zabole patka za smece na forumu, jos ga i sami prave...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106321
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Romabeo » 20 Dec 2014, 22:34

AirBall wrote:Samo jednu zelju imam, a to je da igramo protiv mutanta u polufinalu...

Nista vise...

I to je to...
Znaci neverovatan si...
Prvo kada god neko od grobara potegne pricu o FMP-u nadjes se da odgovoris kako neces da dozvolis da se na ovom forumu stvari ne nazivaju pravim imenom, i da tebi a i ostalima neko predstavlja kako je ovo KKCZ...
Daj jedan jedini primer gde je bilo kod od zvezdasa na ovom forumu napisao da je ovo Zvezda a ne ex FMP...i onda ce to tvoje pisanje dobiti makar truncicu smisla...
Jednostavno tvoja mrznja prema Zvezdi je beskrajna, ne znas i ne mozes da je kontrolises, i kao neko ko je najzasluzniji sto ovo mesto postoji tako ces biti i najodgovorniji kada prestane da postoji u ovom obliku "svih boja"...
Spoiler: pokaži
I da ne bude zabune ja tu mrznju ne dozivljavam kao nesto strasno, po ko zna koji put ponavljam da neki od meni najblizis ljudi gaje istu emociju prema klubu za koji navijam

Ja znam da ti ( a i vecina ostalih partizanovaca) hocete muda da pojedete sto "mutant" pokazuje da ono sto ste vi radili prethodnih sezona bas i nije plod magije i carobnjastva, ali neki prag korektnosti prema nama koji navijamo za tog "mutanta" mora da postoji...ti taj prag kada god se tvoj klub nadje ugrozenim i u teskoj situaciji i previse prelazis...
ja sam se i prvi put povukao sa ovog foruma zbor neverovatne kolicine mrznje ne samo prema klubu iz predgradja nego i prema svima nama koji navijamo za isti...vratio sam se iz prilicno glupih razloga i znao sam da moj boravak ovde nece biti vecan...
Sada se i definitivno povlacim i iskreno se nadam da ce ti se ispuniti zelja o protivniku u 1/2 finalu...
nas su ugasili mutanti u politickim foteljama a vas ce mutant na kosarkaskom terenu...
Oteli i tek poceli

devotion

Ipak, u ovim okolnostima, mislim da uopste nije kompatibilan sa Bobanom Marjanovicem, da bi nam ozbiljno falilo atleticizma i brzine na toj poziciji i da bi imali problema u odbrani, pre svega pick and roll-a.
User avatar
Romabeo
 
Posts: 1168
Joined: 27 Jun 2014, 19:10

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby 71:70 » 20 Dec 2014, 22:42

Vidi licimure, ne seri.
Sta cemo mi bez tvojih beskrajnih analiza kalendara i nacina na koji preplitanje domacih i evro meceva utice na raspodelu trofeja.
Drugo, vi ste dokaz da smo se mi bavili alhemijom. Bez pomoci drzave smo otisli na f4, vama treba cela sfrj da dodjete korak dva do tog rezultata.

A sada ozbiljno.
To sto neko od moderatora protezira neki svoj stav je licno njegova stvar i glupo je reagovati na to kao dete, pogotovu sto ce, sva je situacija, mogucnost odgovoranja na slicne prozivke biti jako dobra tamo od maja pa nadalje.
Uopste, ne kapiram, kako se sve dobri likovi sa foruma pokace i odu, zasto neko od stotina drugih ne podvije rep.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby lockdown » 20 Dec 2014, 22:52

Mutant mozda nije pravi naziv...Mutant je ipak nova genetska osobina vec postojeceg organizma koja je posledica mutacije sto ovde nije slucaj. Namenski spravljen, vestacki sklopljen preimenovan zvezdoliki klub replikant. Ili krace replikant.

Mozemo li se dogovoriti za replikant? Mislim da to nije uvredljivo?
Last edited by lockdown on 20 Dec 2014, 22:56, edited 1 time in total.
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests