Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 14 Aug 2018, 11:56

Karamazov wrote:Ma jok, neću izbrisati.

Rado bih skratio i uštedeo na rečima, al' tema je takva pa ću biti malo opširniji.

Taman posla da iskaljujem frustracije, a i kako da ih iskaljujem kad ih nemam.

Tvoj problem je što ti 80% komentara sadrže uvrede. Na Nesportskom startu jeste dozvoljen nešto slobodniji rečnik, al mora se imati mera.

Vara se neko ako misli da je tu zaštićen od bana, da može napušavati i ponašati se kaki mu ćef.

Hvala Bogu ima ovde ogroman broj ljudi koji ume na normalan način da komunicira i da se na isti takav način i našali.

Što se tiče dela o provokacijama, o tome sam pisao ranije al ponoviću.

To što sam ja admin ne znači da treba da budem profesorski ozbiljan, vojnički disciplinovan i operisan od šala.

Tada bi verovatno mnogima bio nadmen.

Sve moje šale su na Nesportskom i Kasini. Na zaštićenim temama komšija nikada to nisam radio, jedino prenesem neku vest ili dam neku informaciju.

Ima par ljudi sa kojima imam drugarski odnos i kojima se lično obraćam. Ima ljudi koji me ne zanimaju za razmenu mišljenja niti šala.

Vidim o kakvim likovima se radi i jednostavno ne traćim vreme na njih i ne želim da gubim delić svog života.

Vreme onda stavljam u službi pametnijih stvari.

Sa svima ostalima imam korektan odnos. Nikada nikoga nisam izvređao niti uputio jednu uvredu jer ovde nisam ni došao se svađam sa ljudima.

Pojedincima je okej kada se šale o nekom penalu Zvezde, nameštenoj utakmici, kada poprckavaju posle poraza Zvezde...

Al problem nastane kada ja to uradim i zbijam takve šale o Partizanu. Onda se to tumači kao provokacija i navlačenje na ban.

Ja nisam kriv što su pojedinci prznice i previše nervozni.

Šta treba da uradim, da kažem sebi bolje da se ne našalim jer to može žestoko njih iznervirati, iznapušavati me i tako dobiju ban.

Pa ja nisam doš'o ovde da se prilagođavam pojedincima, nego forumu.


Cime sam te tacno uvredio onim postom na Nesportskom ?
U odgovoru nije bilo jedne jedine uvredljive reci, osim ako si “ satiricar “ uzeo kao uvredu.
Ako si banovao mene za onaj post onda bi trebalo da banujes dve trecine foruma, ostavis sebe, Zigaru, Lukarelija, bhc-a plus moderatore.
Postovi mi sadrze uvredljive reci iskljucivo ako neko prvi uvredi mene.
Last edited by Bolkonski on 14 Aug 2018, 11:57, edited 1 time in total.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 14 Aug 2018, 11:57

To mi je nekako suvise prisno, mani me sanducica i postanskih markica. Vidis da na temama o blizancima nemam ni jedan post, njihovo dvoriste njihov problem. E "nesportski" trpi malo peckanja, to radis i sam, ali koristis previse opciju brisanja drugih ako se kose sa tvojim stavovima. Ukini malo taj ego i sve ok. Eto ja tebe i procitam na nekim temama, do duse niko te i ne obrise dzogerom kao ti druge, na sranu jos i ban koji ti ne dobijas ni pod razno... Tu je ta zamerka i primi je s ljubavlju! :sigh:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 14 Aug 2018, 12:05

To je tvoja pretpostavka da ja često koristim opciju brisanja. Pa nisam samo ja global moderator. :biggrin:

Nema ega, pogotovo kad je dobar humor pa i na moj račun, rado ga prihvatam.

Reagujem onog trenutka kad se pređe mera, ili kad mislim da nečiji post može dovesti do pičvajza i da sve ode dođavola.

Tada presećem.

Bolkonski, ''satiričar'' nisam uzeo kao uvredu. Bio si ironičan i bez potrebe si onako nadmeno nastupio.

Taman posla da si zbog toga kažnjen.

Pre toga su ti neki komentari editovani a neki izbrisani jer si se par dana prepucavao sa Teglicom gde je bilo ličnih prozivki.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby 71:70 » 17 Aug 2018, 23:00

Ajd kada ste krenuli ozbiljno, ni sa kim ovde nisam imao ozbiljne nesuglasice. Imao par nesporazuma sa par osoba i to je to....zezamo se, prozivamo, tu i tamo napisemo nesto ozbiljno, mada je, kvalitativno, toga sve manje.

Sto se tice cice, sa njim bukvalno nikada nisam imao niti jedan nesporazum. Cak sam i najozbiljniji na njihovim temama. One komsije koji znaju sport su mi dragi sagovornici, oni koji znaju da ga zavuku gospodski, isto, a dobar broj mi je i na il.

Jedina stvar na koju sam skrenuo paznju, a koja se desava neretko, je prozivanje suprotnog tabora na svojim zasticenim temama. To je vise puta dovelo do ozbiljnih rasprava i banova. To bi trebalo i brisati, ili slati na kasinu i nesportski...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 18 Aug 2018, 09:20

71:70 wrote:
Jedina stvar na koju sam skrenuo paznju, a koja se desava neretko, je prozivanje suprotnog tabora na svojim zasticenim temama. To je vise puta dovelo do ozbiljnih rasprava i banova. To bi trebalo i brisati, ili slati na kasinu i nesportski...


Znaš i sam kakvo je naše rivalstvo, glavni smo i kandidati za titulu. U takvoj situaciji očekivano je da pominjemo jedni druge.

Neko od komšija može imati stav da Zvezdu gura država, sudije, igra namešte utakmice i da zbog toga Partizan ne može da osvoji titulu.

Nema potrebe da se ovo briše ili prebacuje.

Sve što se tiče Partizana i ima veze sa njim, ne treba brisati niti prebacivati na Nesportskom ili Kasini.

Ako neko sa suprotne strane želi da odgovori, vrlo lako može to da uradi.

Citira post, prebaci ga na Nesportskom i odgovori.

Na zaštićenoj temi ne može se to dozvoliti jer će se ona onda brzo pretvoriti u džumbus.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 18 Aug 2018, 09:46

Kad bi olajavanje rivala na svom topiku bilo zabranjeno, nekom ne bi bilo dobro :biggrin:
Ili npr. da se zabrani iznosenje neistina o rivalu na svojo temi, istima ne bi bilo nista bolje.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 18 Aug 2018, 09:54

Nije ni istina uvek onakva kakva je mi zamišljamo.

Ja da se time vodim imao bih dosta posla sa brisanjem.

Svako ima pravo da iznese svoje mišljenje, naravno, to mišljenje mora da ne krši pravila foruma.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 23 Aug 2018, 13:32

Cica je najbolji moderator I tacka!
Samo da malo smanji vinjak, inace mu se prividja Liga Sampiona
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11343
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Steamroller91 » 30 Aug 2018, 18:25

Za mnogo manje stvari su se ljudi banovali od onog sto tesla radi na jednoj temi dole na fudbalu... Pritom nastavlja iako je upozoren.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 13 Oct 2018, 11:54

Да ли се може на форуму у оквиру пдф-а "Свет око нас " отворити тема о демографији?
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31164
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 13 Oct 2018, 13:08

Moze ako ce se redovno azurirati.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Doe » 16 Oct 2018, 19:13

Trebali bi da gledate ip adrese prilikom registrovanja. Glupo je da pojedinci pišu sa više naloga.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 16 Oct 2018, 19:16

John Doe wrote:Trebali bi da gledate ip adrese prilikom registrovanja. Glupo je da pojedinci pišu sa više naloga.

Sta ce da ti pomogne ip adrsea prilikom regstranja ?.
Nista lakse nego promeniti IP adresu, samo ako si zainteresovan. Tako ces tesko da nekoga uhvatis, sem ako je bas neiformisan.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 16 Oct 2018, 19:25

Ne bi verovao koliko mali broj ljudi to zapravo radi prilikom kloniranja profila. :biggin:
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Doe » 16 Oct 2018, 19:26

Ponoviće se ip kad tad, osim ako nisi toliko retardiran da koristiš VPN i brišeš cookies i čistiš keš kod svakog logovanja. Za ip sam tata. Evo prijavljujem se da pratim.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests