Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 Nov 2021, 07:25

bhc_comp wrote:Ma nije tačno. Sad će ovaj milov fan što zna mnogo o moralu da ti objasni gde grešiš.

Drzi se ti Covica, imate iste metode.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11375
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 16 Nov 2021, 07:27

Legao sam ,pa ispade da sam kako rece predhodnik furnuo.

Sto se tice doticnog I njegovog nacina konverzacije ,moze da prodaje maglu drugome.
Svaki upis doticnog nije zezanje,peckanje,sitne provokacije,vec klasicno omalovazavanje I podjebavanje.
Duhovit momak koji je dobio duhovit odgovor,jer za bolje nije.

Sto se tice bana,ja sam ga trazio,posto sam znao da ce se javiti pojedinci, da ne bi bilo duplih arsina.

Kako rece u svojim skrabotinama,moji saborci.Meni su saborci bili na ratistu,a ne na forumu.
Covek dozivljava sport ,kao rat.
Ko vam je prvi u komandnom lancu.S njim da razgovaram.Kakvi prasinari.

Radite sta god vam je volja,ali ja da odcutim ne njemu nego bilo kome,necu.
Na smisljeno omalovazavanje,dobice smisljen odgovor,kako dolikuje.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13213
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 16 Nov 2021, 08:37

Ne znam zašto pišem kad sam poslednji put od moderatora dobio odgovor "što, je l' hoćeš da me biješ?", ali ajde da još jednom napišem ono što svi znaju.

Ovaj forum i dvostruki aršini. Ko dupe i noša. Zašto ban na 3 meseca? Je l' to Rajs pomešao Aragona i mene pa otuda ban na 3 meseca? Jer sam ja bio banovan prvo mesec dana pa sledeći 2 meseca. Kako je moguće da se prostački upisi u kojima se vređa kažnjavaju sa brisanjem ili 1 danom zabrane pisanja? Pre neki dan vladakv za mene napiše "retko odvratna njuška na forumu", ja naravno na prostačke upise ne reagujem, i prođe sa brisanjem. Vidim posle derbija da je kažnjen sa 1 danom, verovatno zbog vređanja. Kako je moguće da se višestruki prestupnici, kao vladakv, kažnjavaju sa istim kaznama, a sa druge strane "1 mesec", "2 meseca", "3 meseca"?

Pre nekoliko nedelja brzinom svetlosti obrisan upis "Radonja natrpao muda u usta Džiletu", a moderator Rajs konstantno posle poraza Zvezde piše "natrpao taj i taj muda u usta Radonji". Taj upis obrisan brzinom svetlosti, a skoro ceo dan stajao upis u koje se za Kalinića piše "krivousti", i to obrisan nakon što sam prijavio, i poslao privatnu poruku Kikiju i Baxteru.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15132
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby medjutim » 16 Nov 2021, 08:56

Za jedan forum neistomišljenika malo je bezveze ovo cimanje bwa za Mila svaki treći dan u svakoj mogućoj situaciji.
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 Nov 2021, 09:01

balkanski spijun wrote:Legao sam ,pa ispade da sam kako rece predhodnik furnuo.

Sto se tice doticnog I njegovog nacina konverzacije ,moze da prodaje maglu drugome.
Svaki upis doticnog nije zezanje,peckanje,sitne provokacije,vec klasicno omalovazavanje I podjebavanje.
Duhovit momak koji je dobio duhovit odgovor,jer za bolje nije.

Sto se tice bana,ja sam ga trazio,posto sam znao da ce se javiti pojedinci, da ne bi bilo duplih arsina.

Kako rece u svojim skrabotinama,moji saborci.Meni su saborci bili na ratistu,a ne na forumu.
Covek dozivljava sport ,kao rat.
Ko vam je prvi u komandnom lancu.S njim da razgovaram.Kakvi prasinari.

Radite sta god vam je volja,ali ja da odcutim ne njemu nego bilo kome,necu.
Na smisljeno omalovazavanje,dobice smisljen odgovor,kako dolikuje.

Deda, opusteno, na vuka se pravi hajka, ne na lisicu :okk:
@Medjutim,
A sta ce drugo da mi napisu :lollol:
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11375
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dr. Thomas » 16 Nov 2021, 10:21

Pojedinci kad napišu post, razumnom čoveku je dovoljna prva rečenica da je pročita pa da iz nje može zaključiti da je taj post sklop provokacije, pljuvanja i mržnje.
Ko ovde provocira jasno pokazuju matične teme na kojoj nemate ispisane ukupno 4 stranice dok ste na grobljanskoj i nesportskom baš aktivni da puca lajna.

Slažem se u nekim slučajevima da je modercija strožija prema komšijama ali prosto ih navode na to. Piskarajte na svojim temama, ne svodi se forum na ove dve teme koje sam spomenuo. U jednu ruku što se mene tiče mogu i da ne postoje...
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17406
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ćoba » 16 Nov 2021, 10:51

Jbt ima nas 100 puta manje, logično da ima manje postova. A i jedna i druga strana obožavaju provokacije i prepirke jer jbg ne možemo mami, djevojci, ženi pa onda dođemo ovdje. :beyond:

Sjećam se perioda kad su Tesla i ekipa bili banovani i niko od cigana nije pisao na kasini bukvalno je bila kuknjava pojedinaca jer im dosadno.

Čar ovog foruma i jeste što dolaze neistomišljenici, grobari, cigani, četnici, partizani, prvosrbijanci, drugosrbijanci, crnogoroci, bosnanci... Cijenite to jer da nema toga ovo bi bilo jedno dosadno mjesto i većina bi nas diglo ruke od pisanja.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23585
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Urkan » 16 Nov 2021, 11:49

Pa je l na kraju dozvoljeno vredjanje ili nije. Ovaj naseg cimnuo, pa vredjao, zlomamerno, i kad dobio nazad uvredu otisao kod admina da se zali. Ovaj se ubio da mu objasni sta misli u postu, dok kod drugog nije ni postojala namera za konverzacijom, vec samo uvrede. Nvukao ga na ban samo tako, mozda i u dogovoru sa ovim adminom. Znajuci da je zasticen vredjao coveka, i nikom nista, a ovaj nas dobi 3 meseca. Sad dolazi na nasu temu po novu zrtvu i da se sepuri kako zakon nije isti za sve. Sace Kareliju da jure sledeceg, pa jel to lepo?Za sve ove godine sam svasta video na internetu, mnogo mrznje i sukoba, ali forumi barem bila mesta bez vredjanja, sve sve, ali uvrede i psovke stvarno previse,i to je bila car toga. Svi smo isti tu, valjda.
Urkan
 
Posts: 237
Joined: 14 Mar 2021, 22:58

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Fratelo » 16 Nov 2021, 12:03

Podrska za gospodina Balkanskog.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18127
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby White Mamba » 16 Nov 2021, 12:08

Fratelo wrote:Podrska za gospodina Balkanskog.

+milion
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 43106
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Corba do groba! » 16 Nov 2021, 12:21

Urkan wrote:Ovo ko neka selektivna pravda. Dvojica se vredjaju, ovaj prvi partizanovac zapoceo, zvezdas uzvratio, i zvezdas dobije 3 meseca ban. Bas pravedno. Momak je mozda mlad pa varnici i ne trpi uvrede, ali i ovaj stariji nema pravo da spusta na licni nivo i psuje coveka. Zato je sve manje zvezdasa ovde, svi proterani, vredjani, navuceni na banove.

Momak je jedan odvratni provokator. Balkanski je jedan gospodin i puna podrska za njega. Da je srece da se ovaj Aragon vise ne vraca na forum, svi znamo da mu ovo nije prvi nalog. Samo zagadjuje teme na kojima pise.

Drugo, uopste nije istina da je Balkanski zapoceo.

"Vidim grickas kao ovaj mali madjar Kalinu sinoc, a pritom nisi ni razumeo ovo..."


Ova recenica Aragona je sve zapocela. Deda je samo odgovorio kako i dolikuje na ovo.

Jebe se meni i za Zvezdu i za Partizan, peckajte se do sutra. Ovo sto Aragon radi nije peckanje, nego konstanto provokacije najgore covicevske vrste. Balkanski pise na dosta tema na forumu, vidi se iz aviona da covek ima puno iskustva, da misli svojom glavom.. Ako cemo da izjednacavamo takve i ove sto pisu po direktivama i namerno provociraju.. :truce:
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 697
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 16 Nov 2021, 12:24

Urkan wrote: Nvukao ga na ban samo tako, mozda i u dogovoru sa ovim adminom. Znajuci da je zasticen vredjao coveka, i nikom nista, a ovaj nas dobi 3 meseca.

Oni sve rade javno da nista ne bi izgledalo tajno
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13817
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 Nov 2021, 12:25

Bravo Corba, Deda je brat, ako mogu tako da se izrazim :biggrin: . Covjek je ovdje pisao na 50 tema i nidje nije bilo problema, cak ni na koroni i pojavi se ovaj Coksonov sljedbenik i Radonjicev bot :krsti: da provocira. I neka to, no ga jos brane... Ne bih da mi je rodjeni brat.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11375
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 16 Nov 2021, 12:32

Одосте предалеко.

Систем двоструких аршина је присутан у перцепцијама, а неријетко и механизам да се "брани наш". По сваку цијену.

Не желим писати романе, али бих могао навести бар 20-ак примјера.

Нико и никада није случајно банован.

И нико и никада није банован зато што неко има некакав лични анимозитет или другачији став.
Јер да је другачије, дневно би било 50 банова.

Иако можда није у интересу да се то јавно пише, на форуму имамо и неколицину оних који воде некакве виртуелне ратове, без да се запитају да ли је то некоме занимљиво и још можда боље, зашто и због чега имају потребу да из дана у дан "доказују" да 1 и 1 нису 2.

А сад бих вас људски замолио да овдје и завршимо и да ни на једној од тема не спуштате расправу на лични ниво и не посежете за увредама према другом форумашу. Капирам да је то некакав општи интерес који би у будућности допринио квалитету, како дискусије, тако и свега другог.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31508
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Buzz » 16 Nov 2021, 12:45

Predlozi, primedbe, pohvale.

Predloge nemam, primedbe takodje nemam, a pohvalio bih Balkanskog nevezano za ovu situaciju sa kasine, kao forumas je zaista doprinosio kvalitetnoj kosarkaskoj diskusiji sa svojim pricama sa kraja 80-tih godina pa na dalje, da ne pricam o humanom gestu sa korona topika.
User avatar
Buzz
 
Posts: 9498
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: Monogamija and 59 guests