Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Admiral » 24 Mar 2019, 23:16

fabricio wrote:
AirBall wrote:Sta mislite ljudi, ovo ozbiljno pitam, da li mislite da je dobra ideja da se ugasi forum?

Bolje procisti forumase i renoviraj teme.


+1
Jedino ako fora nije u kvantitetu.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Skafi » 24 Mar 2019, 23:31

Ma fora je da Air-u malo fali do 100.000 postova, a onda brojač prestaje sa radom i vraća na nularicu. Zato je njemu frka.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 25 Mar 2019, 10:08

Kad je Cica otisao,sta si izjavio.

Rekoh ti,seci kao macem.Tako I radite.

Sve krece od patkometrije,naravno da onda neko izadje iz okvira normalnog.

Najbolje da se uzajamno polivamo govnima.Ok,zezanje,sala,Ali nenormalno se preteruje.Nemojte da dozvolite da se ovo mesto pretvori u brlog.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 25 Mar 2019, 11:17

Poostricemo kriterijum do kraja serije play offa..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 25 Mar 2019, 11:21

I treba. Inače, svaka pohvala ko god se toga setio da se upozore obe strane na lajv temama pred početak utakmice da je zabranjeno vređanje igrača. Teme su bile čitljivije i preglednije. Bilo bi dobro da se to praktikuje uvek, a ne samo za vreme PO-a.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fabricio » 25 Mar 2019, 11:53

E da, cini mi se Rajs je to napisao. :okk:

Mene samo nervira sto je nekoliko sportskih tema pretvoreno u kasinu, svakodnevnicu, kafenisanje, ... bukvalno su postale mini chat, kao na liveu.
Za dosta forumasa. Ja to ne kapiram zaista. Tako se dobija na velikoj aktivnosti i forum radi punom parom, ali kvalitet bas opada. I to neretko se desava. A ako uzmemo u bzir da nemate zaradu, onda je samo gomilanje u nedogled.

Listam po 2 3 strane dok nadjem nesto sto nije dopisivanje par likova medjusobno sto realno treba da se radi na PM ili nekoj drugoj drustvenoj mrezi u slobodno vreme. Pritom, pricam naravno o dopisivanju koje veze sa vezom nema i nije mu tu mesto.

Zatim ima i dosta lazova na forumu u poslednje vreme koji pale ovde narod malo previse.

Ovaj forum je sad vec mnogo velik i znam da je nemoguce to iznivelisati, kao i mnoge druge stvari koje ne valjaju, i znam da admini ne bde nad forumom, ali bas ubada ko prstom u oko. Neko saopstenje :biggrin: bi moglo da padne kad uvedete ta nova pravila. Da par dana psotoji na vrhu svake stranice kad se udje. A za nove clanove da se salje povratni mejl o pravilima.

E sad dolazimo do toga da nemate finansijsku dobit od foruma i to je preveliko cimanje, al eto... da pomenem posto je tema za te stvari.

P.S. reputacione ocene su trend na mnogim forumima svetskim. Kad sam pre 2 godine to pomenuo, neko mi odgovorio nije ovo deciji forum :truce:

Te reputacije sluze da forum bolje radi. Izvoli skupi 1000 reputacija kvalitetnim postovima i dobices pristup temi za insajd informacije, do tad, kljuc.... recimo... Pa da vidis kako ce da pisu kvalitetno ili ce da se razbeze ovi sto chatuju i ostace oni koji zaista vole forum i imaju sta da kazu.

Kad neko napise "nisam insajder, nije ovo provereno, ali pregovaramo sa xyz igracem", zeludac mi se okrene.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dr. Thomas » 25 Mar 2019, 12:00

Ovde se kroz trolovanje i teranje kontre bez argumenata stvara nervoza kod suprotne strane. I tako u nedogled i kao što Fabricio kaže moraš po 10 stranica prelistati da bi pročitao nešto korisno.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17075
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Tufi » 25 Mar 2019, 12:01

Ma to sa reputacijom tesko da moze da funksionise na forumu na kojem imamo jasno podijeljene dvije grupacije.

Tesko da ce npr Bolkosnki dobijati plus od ekipe koja preferira Zvezdu, ili obrnuto.
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 25 Mar 2019, 12:07

Ovaj forum postoji 8 godina i mi nikad nismo imali nikakav problem sa ljubiteljima sporta vec iskljucivo sa navijacima...

Svi problemi proizilaze iz toga jer jedni te isti iz godine u godinu iz dana u dan pokusavaju da dokazu da su sve zene kurve osim njihove mame i sestre...

Pa posle idu ubedjivanja koja se ne mogu drzati pod kontrolom...

Forum je miran samo kad je Teglica banovan, ali tad nema mnogo sta da se procita...

Ovako ima ali mora da se prebira po smecu, za jednu pametnu stvar treba istrpeti 10 kubika smeca... Panteri, Cokijevci, Prangije, Konobari i slican rabat...

Onda neko odgovori i ide prica o botovima, ko je koga poslao i odakle...

Moze forum da se iscisti za 10 minuta ali ne postoji alhemija pomocu koje ce ostati samo kvalitet jer se ljudi identifikuju sa pojedincima koji glume dezurne zrtve, ima opstrukcije, bojkota itd...

Mi sve varijante mozemo da sprovedemo u deset minuta, dovoljno smo iskusni za tako nesto..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 26 Mar 2019, 22:18

Jeste da se moderisanje ne plaća, ali obratite malo pažnju gde prebacujete postove. Čist post mi prebaciste u Grobljansku kasinu, a postoji tema tri sekunde.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 14824
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 26 Mar 2019, 22:19

Karelia slims wrote:Jeste da se moderisanje ne plaća, ali obratite malo pažnju gde prebacujete postove. Čist post mi prebaciste u Grobljansku kasinu, a postoji tema tri sekunde.


Dobro da je i do Kasine stigao... :laugh:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bojdo » 27 Mar 2019, 18:38

Da nije malo preoštra kazna za riječ "sjaši"?

Za konstataciju "kockastoglavi Srbi iz RS" dobije se ban od jedan dan, a za riječ "sjaši" dobije se ban od sedam dana.

Pravda za STIHLA.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8438
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 27 Mar 2019, 18:42

Не петљам се у послове администрације, али ни форумашке постове... И сам вјероватно понекада изазовем непотребну реакцију... Седам дана за стила је превише.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ron Swanson » 27 Mar 2019, 20:43

Konstrukcija se odnosila isključivo na pripadnike nekakve žandarmerije iz Banja Luke za koje je rečeno da su u Beogradu na protestima, ne na sav narod sa te strane Drine, odakle i ja vučem deo deo korena. Što veća kocka, to bolji žandar.

Izem ti ljude koji se prže na žandare i raduju se kad tuku bilo koga.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 02 Apr 2019, 09:54

Da li je dozvoljeno lepljenje screenshot-a sa sadrajem drugih foruma? Odomaćilo se u poslednje vreme, nije mi baš najjasnije zašto.

Bilo bi dobro da pojedinci koji uživaju u sadržaju drugih foruma jednostavno nastave da čitaju i pišu tamo kad im se već toliko sviđa i kad imaju naloge i ujedno prestanu sa svakodnevnim spamovanjem nas koji čitamo samo Avangardu godinama unazad.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests