Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 06 Jan 2021, 00:36

medjutim wrote:Može li neko da zabrani kačenje linkova s maksbeta, pošto je ono sve samo ne medij, i pošto je jedna od 15 vesti delimično smislena?


Moze :biggrin:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dimitrije » 26 Jan 2021, 18:41

Air Ball pre svega veliko izvinjenje tebi, a potom i moderatorima, kolegama forumašima takodje. Lične frustracije se leče kod psihijatra na kauču a ja sam ih lečio ovde na Forumu, izvinite svi još jednom. Zdravi mi bili.

P. S. "Kolegi" se ne izvinjavam. Isto važi.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 20 Mar 2021, 17:53

Malo je glupo da se forumaši kažnjavaju za pisanje na temi na kojoj nemaju prava da pišu ako nemaju 100 upisa, a da se ovakvi upisi dozvoljavaju

pannavijac wrote:smradonja daje sansu juniorima u garbage time. Eto ga HaLL


sećam se situacije gde je na fudbalskoj Zvezdinoj temi neki naš napisao pogrdan naziv za trenera Partizana i to je izbrisano, a svuda se dozvoljava da se Radonja vređa. Obratite pažnju da ne bude dvostrukih aršina.

Da ne bude zabune, Dejan je zaslužio ban.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 14831
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Џејси Керол » 20 Mar 2021, 18:14

Ne znam po meni Dejan nije zasluzio ban, uglavnom je korektan i odmeren dok daje izjave, jedino sto vrsi pritisak na sudije, ali sta sad pa i Dule je vrsio..
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 12963
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby 71:70 » 20 Mar 2021, 18:15

A kako izgleda zakurac?
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 21 Mar 2021, 03:02

Karelia slims wrote:sećam se situacije gde je na fudbalskoj Zvezdinoj temi neki naš napisao pogrdan naziv za trenera Partizana i to je izbrisano, a svuda se dozvoljava da se Radonja vređa. Obratite pažnju da ne bude dvostrukih aršina.


Ovo neće nikad da se promeni. Jednostavno, uvek će ovde biti normalno, a očigledno i poželjno da se vređa najgore moguće Lazić, dok svi znamo šta bi se desilo da neko od nas napiše za Novicu da je govno, debil ili da mu poželi povredu, rak i šta sve ne, a o sličnom vređanju DV-a kako se ovde vređa Radonjić da ni ne pričamo. Tim istim likovima koji bez posledica i sankcija vređaju i kunu skoro pa svakodnevno ovde naše igrače i trenere će sada biti glavni argument da Dule i Radonja, kao i Novica i Lazić nikako ne mogu da se porede, ali to je naravno jedno veliko klubaško i navijačko proseravanje s obzirom na to da bi pravila morala da budu ista za sve bez obzira o kome se radi i da li je taj igrač/trener omiljen ili omražen na ovom, pretežno grobarskom forumu. Pa ovde se forumaši vređaju i nazivaju pogrdim imenima be ikakvog sankcionisanja, a treba očekivati da ne bude dvostrukih aršina kada su igrači ili treneri u pitanju.

Karelia slims wrote:Da ne bude zabune, Dejan je zaslužio ban.


A zašto? Čuj, nema 100 postova a čovek je aktivan na forumu i registrovao se sredinom prošle godine, čini mi se. Pa uvek se to ovde tolerisalo. Interesantno je takođe da se svi relativno noviji članovi koji navijaju za KKCZ trajno banuju čim uđu u dublju raspravu. Air bi morao da obrati pažnju, pošto su pojedinci vrlo laki na tastaturi kada su navijači KKCZ u pitanju. Ovo se ne odnosi na banovanje Dejana, koga je Baxter banovao, a ni sam verovatno ne zna zašto.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 21 Mar 2021, 10:12

Немогуће је испратити све. Када се обраћамо новим или "новим" члановима не гледамо и не питамо за навијачку књижицу. Неки испоштују опомену и пп, неки не. Ти који мисле да су шмекери када крену од старта у кољено, бивају адекватно награђени.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31180
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 21 Mar 2021, 10:27

Nisam procitao da je neko vredjao Davidovca,Lojda I ostale.

Branko Lazic zasluzuju ne kritiku vec vredjanje.Svaki iole normalan poznavaoc kosarke I uopste sporta treba da osudi ponasanje u ovom slucaju Lazica(sutra da tako postupi Novica I njega).
Branko Lazic je kapiten tima.Imate na hiljade slucajeva kad igrac napravi namernu,intenzitet faula bude jaci I to je sve u zaru igre,borbe.
Drugo je kad ides da povredis igraca,kao sto je on uradio.To nije prvi put da se desava kroz njegovu karijeru.
Otkud vi znate koji stepen povrede moze da nanase protivnickom igracu.Da li moze da mu ugrozi karijeru?
Pravdacete postupke takvih igraca,sve do onog trenutka kad se tako nesto ne desi.
Da li se neko zapitao kakvu poruku kapiten tima,salje ostalim saigracima.Mozda ne znate sta je kapiten tima.

Lazic zasluzuje kao kapiten tima,najostriju osudu,pa I vredjanje.Pravi ljubitelji,poznavaoci sporta,trebao da se ogradjuju od takvih kao sto je on.

Peetvorili ste kafanu u WC.Zna se ko je redar zaduzen za WC,pa se prosirio I na ostale teme.
Covek koji pojma nema o pravilima igre,ali dodje da se isere po svima.
Covek koji proteruje ljude iz Srbije,zbog suprotnog misljenja.

Bhc jesi li se ogradio kao covek od takvog pisanja.Ne.Vi se nikad neogradjujete od skrabotina,ali zato vam sve smeta.

Ko je brisao postove na vasoj temi,gde nijednom recju nisam vredjao nikoga.Zato vase cuveno,odskakuci I sl.Zasto oni pisu na nasoj maticnoj temi.Gdevto pise da imam zabranu,sem ako nekoga vredjam.Ti si pisao ,zasto ja pisem,a pominjes pravila.Koga sam vredjao.Nije cam idgivaralo sto sam izneo argumente,cinjenice.


Dodje covek (nije prvi),pominje 70 I svesno laze.Treba da glumimo budale na skrabotine.
Tata mu pricao za Ducija(da je hteo da sazna kako je.bilo u to vreme ima Dabina pisanja.Njemu tata pricao kakva je.liga bila,a apsurd ja je igrao.


Kao bivsi kosarkas,neko ko je igrao oni ligu I ko prati ovaj sport od 70ih,Branko Lazic je goli kurac.Znas zasto?.
Zato sto sam bio saigrac nekim momcima koji su zbog kretena kao sto je on morali da napuste sport.
Danas.je to Lazic,kad tako bude postupio neko drugi,istu kvalifikaciju zasluzuje.
Last edited by balkanski spijun on 21 Mar 2021, 10:46, edited 1 time in total.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 21 Mar 2021, 10:44

Ne bih zaista da se širi priča, već samo ovo oko trenera.

Ako ćete da dozvolite da se vređa trener Zvezde, a da se brišu upisi gde se pogrdno naziva trener Partizana, napišite to. Nema potrebe da se krijete iza "nemoguće je sve ispratiti", jer tu nema šta da se prati, dovoljno je pogledati teme nakon poraza Zvezde u EL.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 14831
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 21 Mar 2021, 11:46

@balkanski spijun, upravo si dokazao moju poentu.

Uopšte nije reč o tome da li neki igrač zaslužuje vređanje ili ne (a svi znamo da to većini ovde ne igra ulogu ni približno koliko to da li je isti igrač Zvezde ili Partizana, ali ajde da se malo pravimo ludi i pošteni). Pravila upravo postoje da se ja i ti ovde ne bi prepirali u vezi toga a administracija bi morala nepristrasno da sankcioniše bilo kakav vid vređanja, nevezano za to da li je neki igrač zaslužio uvrede ili ne. I da, vređan je i Davidovac ovde više puta, Radonjić, Dobrić i ko sve ne (što ti voliš da kažeš - nisam video da si se tada ogradio od vređanja), bez ikakvog upozorenja, a o sankcijama da ni ne pričamo.

Mislim, možemo mi ovde da se pravimo ludi koliko hoćemo, ali činjenica je da se vređanje igrača, trenera a bogami i forumaša sa crveno-bele strane foruma odavno ovde odomaćilo i postalo normalna stvar. Takođe mi je jasno da se borim s vetrenjačama i da će se i ovaj post administracija ignorisati uz ono čuveno "nemoguće je sve ispratiti", a već večeras ćemo imati novi sočni materijal na ovu temu, ali vredi s vremena na vreme podsetiti na to kako stoje stvari
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 21 Mar 2021, 11:59

bhc_comp wrote:
Mislim, možemo mi ovde da se pravimo ludi koliko hoćemo, ali činjenica je da se vređanje igrača, trenera a bogami i forumaša sa crveno-bele strane foruma odavno ovde odomaćilo i postalo normalna stvar.


Ovo je netacno (delimicno tacno) , jer se vredjaju svi neistomisljenici, po bilo kom pitanju i to uglavnom od strane istih forumasa. Pojedinci ne mogu da izadju van sebe
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13983
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 21 Mar 2021, 12:03

Ogradio sam se oko Lazica.

Za vredjanje bilo kog igraca,trenera,ja bih ih slao u vecna lovista.

Samo bih tolerisao kad su live,jer onda radi adrenalin.Kad prodje,na bilo kojoj temi bi najostrije sankcionisao vredjanja.
Takodje bih onda sankcionisao one sto nemero dodju I pisu neistine.Dodjes u kafanu da se zezas,pomalo podjebavas,a uocljivo je kad dodjes da provociras.

Otvorio bih vam specijalno odeljenje,pa se tamo poubijajte medjusobno,a mi da uzivamo u kafani.Navratis u kafanu da popijem I procaskam,zajebavam,a ne da ratujem.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fontaneros » 21 Mar 2021, 12:18

Ae bre tesla mojne da (znas vec sta)

Ti si takva trolercina da si davno trebao da budes banovan

Al ae, drzimo te ovde na poziciji tolmica
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 21 Mar 2021, 12:27

I vi svakodnevno trolujete na košarkaškoj temi Partizan, pa se niko ne banuje zbog toga :biggrin:
(adminu Rajsu 99% upisa čist trol)

Za Lazića možemo da kažemo da je zaslužio vređanje, jer nije baš najčistiji, ali Radonjić nije i morala bi administracija da reaguje na pogrdne nazive, ako je već brisala upise za pogrdan naziv za trenera Patizana.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 14831
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 21 Mar 2021, 13:01

Da li se meni cini ili sam pretrcao preko posta Dr Arslanagica posle trajnog bana ?
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13983
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests