Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby PERA » 11 Mar 2020, 23:16

Tegi wrote:
stihl wrote:Опет се почиње и неистомишљеници се називају битангама


Nije rec o neistomisljenicima, vec barabama koji su uzgred neistomisljenici. Rec je o tri coveka, svi znamo ko su. Dakle, velika vecina neistomisljenika to nije.
Konkretno, rec je o trojici botova i svi znamo ko su.

Cuburac, nisam nikog cinkario i nisam nikome drzao lekcije. Izneo sam stav, ponudio argumente i sa pojedincima po ko zna koji put uctivo raspravljao na tu temu. Onda se javio covek bez ikakvog potkrepljenja svojoj histeriji sa antihriscanskim, neljudskim stavom da necijoj porodici psi treba da razvlace kosti i smatrao da to ne zasluzuje da ostane na topiku. Uostalom sam si to konstatovao, na sta ti je ovaj nesrecnik ponudio potpuno jalovo obrazlozenje.

I da, problem je sto ja PLACENICIMA spocitavam glorifikaciju Ostoje, ali nije problem da se meni brani pravo na stav da je Milosevic dosta toga ucinio za srpski narod, sto misle i pojedini ozbiljni naucnici, od kojih su neki i knjige napisali.
Ostavi me na miru vec jednom, danima podmuklo nipodastavas Bolkonskog i mene. Logicno bi bilo da nas dvojica nemamo razumevanja za taj generacijski jaz, ali zabrinjavajuce je sto ga zapravo ti nemas.


Nije tebi lako.
Pitanje za moderaciju, jel i dalje dozvoljeno nazivati druge plaćenicima, botovima, vitangama i nesrećnicima, čisto da znam kako da nastavim dalju konverziju?
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8659
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ron Swanson » 11 Mar 2020, 23:21

Ovaj je beše student? I vi se raspravljate sa svakim, niste normalni. :D
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby PERA » 11 Mar 2020, 23:25

Ron Swanson wrote:Ovaj je beše student? I vi se raspravljate sa svakim, niste normalni. :D

Jebi ga, u pravu si. Gube redsi pa se nerviram.
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8659
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cvele » 11 Mar 2020, 23:49

Ron Swanson wrote:Ovaj je beše student? I vi se raspravljate sa svakim, niste normalni. :D

U šta da ovde ljudi 20 do 25 godina imaju najveći prosečan IQ :biggrin:
User avatar
Cvele
 
Posts: 18215
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby medjutim » 12 Mar 2020, 00:10

Vratite Veljosa, nedostaje nam u ovakvim diskusijama.
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13524
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 12 Mar 2020, 01:27

Ron Swanson wrote:Ovaj je beše student? I vi se raspravljate sa svakim, niste normalni. :D


To sto je student ga na bilo koji nacin diskredituje?
Nisam upoznat sa tom klasifikacijom.

Niko se ovde ne zali i ne kuka, vec je neophodno odgovoriti na bezobrazne lazi koje trojica forumasa ponavljaju vec par puta, praveci od sebe zrtve koje je napala krvolocna "derviska sekta", dok su se oni samo branili i pokazali toj " derviskoj sekti" gde joj je mesto.

To je laz.
Cela ova ujudurma je nastala jer je jedan forumas agresivno, razulareno i sizofreno skakao na postove neistomisljenika, otvoreno vredjajuci na najsiroviji i najprizemniji nacin, od materijalnog stanja, preko toga ko je " ljadza", a ko smeker, mesta prebivališta, da bi na kraju dogurao do uvreda sa aspekta seksualne orijentacije ljudi kojima oci nije video, da bi onda izasao sa pricom kako je to zapravo bio odgovor na napade bestijalnih dervisa.

Jedan drugi forumas je verno pratio njegove postove i na podmukao nacin dobacivao ili ponavljao uvrede prethodnika, da bi onda dosao na ovu temu i bezobrazno govorio o tome kako je on napadnut.
Isti onaj koji je poceo da ide i po drugim temama kako bi ponavljao umotvorine ovog prethodnog.

Problem je nastao kada su se osetili " pobedjenim".
Tada je nastala prava histerija i provala besa, lepeza postova o " gej lobiju", Boldriku i njegovim pratiocima, " derviskom klanu" itd.
I da niko od nas nije odgovarao, to se ne bi zaustavilo, vec bi se njihovo ponavljanje lazi i uvreda pretvorilo u istinu.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby DM 12 » 16 Mar 2020, 00:45

Od kad je prebačena tema corona gore, kad god udjem otvara mi poslednju stranu, a ne onaj post koji sam poslednji pročitao ako me razumete, iako kliknem na poslednji post tamo, je l to do mene nešto ili?
User avatar
DM 12
 
Posts: 6631
Joined: 09 Sep 2013, 19:37

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 16 Mar 2020, 09:35

DM 12 wrote:Od kad je prebačena tema corona gore, kad god udjem otvara mi poslednju stranu, a ne onaj post koji sam poslednji pročitao ako me razumete, iako kliknem na poslednji post tamo, je l to do mene nešto ili?


Mislim da moras da pristupas topiku sa teme sa koje si inicijelno pristupio da bi ti se otvarao poslednji post

Znaci ako si otvarao sa teme Svet oko nas probaj opet sa tog pdf
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby pirat » 16 Mar 2020, 10:18

Air, pokušah i tako i onako - ista stvar se dešava...ima neke veze, što sa telefona čitam?
Real eyes, realize, real lies.
User avatar
pirat
 
Posts: 368
Joined: 20 May 2011, 08:53

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Angus Young » 16 Mar 2020, 11:12

Isti problem imam
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19496
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby fontaneros » 16 Mar 2020, 11:14

AirBall wrote:
DM 12 wrote:Od kad je prebačena tema corona gore, kad god udjem otvara mi poslednju stranu, a ne onaj post koji sam poslednji pročitao ako me razumete, iako kliknem na poslednji post tamo, je l to do mene nešto ili?


Mislim da moras da pristupas topiku sa teme sa koje si inicijelno pristupio da bi ti se otvarao poslednji post

Znaci ako si otvarao sa teme Svet oko nas probaj opet sa tog pdf



Upravo je o ovome rec...

Neko udje na pdf kosarka pa odatle napise post, neko sa pdfa fudbal... Zato je najbolje da idete na "aktivne teme", pa da odatle pratite desavanja
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43944
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ron Swanson » 16 Mar 2020, 18:29

I kod mene isti problem
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dare » 16 Mar 2020, 18:37

Ista stvar, bez obzira na koji pdf udjem
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13735
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 16 Mar 2020, 19:43

Ako je dozvoljeno pisati samo o koroni imam predlog da se sve ostale teme zakljucaju.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13983
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby veljkos161 » 16 Mar 2020, 20:00

Cuburac wrote:Ako je dozvoljeno pisati samo o koroni imam predlog da se sve ostale teme zakljucaju.

Pa nije valjda zabranjeno da se diskutuje o KKP na toj temi valjda :question:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests