Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 16 Mar 2011, 13:10

Aleksa wrote:gde cemo sa vestima iz KSS?Da idu zajedno sa KSL ne ide..ebem li ga..to je sad aktuelno zbog izbora,treba da se proprati..


Pa sve sto ima veze sa domacom kosarkom ide u podforum Domaca i regionalna kosarka... Inace ne treba se po mom misljenju libiti da se uvek otvori topik ukoliko je to potrebno... Iz tog razloga je forum i napravljen na ovaj nacin sa mnostvom razlicitih podforuma da se bitne stvari ne bi gubile u preglomaznim topicima...

Znaci svako od vas, ako oseti potrebu da diskutuje o nekoj oblasti nek otvori topik...

Moram da se pohvalim da za ova 2 dana nit smo obrisali neki post, nit smo ga premestili negde...

A i ubuduce ne planiramo da radimo nista... :P

Jer zelimo da se takva atmosfera napravi da ljudi imaju maksimalnu slobodu u radu i da vole sto dolaze na forum... Takvi forumi su po mom misljenju i najbolji...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby 50trojka » 16 Mar 2011, 13:20

'Ochu da zamerim nacin na koji se vrbuju new forumASHI.....pijaca,tezga,setalista,smucharska staza,padobranski skok itd
i sta jos reci sem da ,dobro vam ja dosao ... kosarkaski zaludjenici.....jer cveno nije crveno nego je bordo i sa crno belim savovima na rukavima .... :)

aj sad da idem lagano dalje da rovarim po PODforumima....
50trojka
 
Posts: 1
Joined: 16 Mar 2011, 13:16

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby FreddyHouse » 16 Mar 2011, 14:08

Bilo bi ok kad bi se uradila automatska adaptacija za kacenje avatara. Da ne moram da sam resize-ujem itd...
User avatar
FreddyHouse
 
Posts: 1484
Joined: 16 Mar 2011, 11:28

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bane » 16 Mar 2011, 14:12

Evo i mene sa foruma b92. Trebalo mi je 10 minuta da provalim sta pise na onom kodu za potvrdu :D
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ajmo Milivoje » 16 Mar 2011, 14:41

Pozdrav svima :) .Evo i ja da se javim, hvala na pozivu ;)
Ajmo Milivoje
 
Posts: 1
Joined: 16 Mar 2011, 14:39

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Casper » 16 Mar 2011, 15:02

Pozdrav dobri ljudi..."dejanido" je sa onog foruma.
"Ми навијамо за Партизан прво зато што га волимо, а тек онда - зато што је најбољи!"
"Кад Партизан не би губио, како би знао да ли га волим?"

Душко Радовић
User avatar
Casper
 
Posts: 429
Joined: 16 Mar 2011, 15:00
Location: Pancevo

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Panta » 16 Mar 2011, 15:24

Pozdrav svima, lepo vas je videti na okupu.

Nadam se da cemo se lepo druziti i jos lepse svadjati :D .

A gde cemo derbi da komentarisemo?I da li je to uopste predvidjeno?
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dr. Arslanagic » 16 Mar 2011, 16:05

Pozdrav ekipi ;)

Vidim da su se "proterani" napokon okupili, sto mi je posebno drago, pa se stoga nadam da ce ovaj forum preziveti i zaziveti, a iskreno ocekujem i nadziveti "onaj forum".

Prvi predlog, ako vec nije iznet, zamenite smajlije.

Jos jednom, srecu i uspeh vam zelim.


P.S.
Ne znam ko je admin, ali ako mu je potrebna pomoc oko uredjivanja foruma (samo savetodavna, ne potrebujem funkcije), tu sam da pomognem.
User avatar
Dr. Arslanagic
 
Posts: 101
Joined: 16 Mar 2011, 15:55

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby HariHaler » 16 Mar 2011, 16:35

@Ajmo Milivoje, (ili neko ko je online sa fudbala), posto si sa fudbalskog dela,

mozes li da otvoris temu Derbi, u delu - Ostalo?

:)
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ALCZ45 » 17 Mar 2011, 01:47

hvala nebesima, ponovo radi forum!
inace bi me irr do zore smarao sms porukama :D
ALCZ45
 
Posts: 266
Joined: 14 Mar 2011, 23:08
Location: Beograd

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ima 1 tim » 17 Mar 2011, 01:54

ALCZ45 wrote:hvala nebesima, ponovo radi forum!
inace bi me irr do zore smarao sms porukama :D


pih...ja nisam te srece :mrgreen:
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby irriducibili » 17 Mar 2011, 01:58

:shock:

Sacuvaj me Boze dokonih lazova
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby kikisp1 » 17 Mar 2011, 02:29

ja vec pomislio da sam banovan :D
Serbian AirForce <3
User avatar
kikisp1
 
Posts: 350
Joined: 15 Mar 2011, 18:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby irriducibili » 17 Mar 2011, 02:56

kikisp1 wrote:ja vec pomislio da sam banovan :D

Hm, kao sto i sam podnaslov kaze, ovaj forum je zamisljen kao mesto gde se ocekuju razlicita misljenja. Jednoumlje stanuje negde drugde. Isto tako, ovde niko nece biti banovan zbog svog misljenja, stava ili nepodobnosti. Represija je zadnje sredstvo, od svih forumasa se ocekuje da vode racuna i da ne zloupotrebe slobodu koja im je data. Iskljucivo ce se reagovati na prizemna vredjanja, zastupanje stavova u kojima se ogleda verska, rasna, polna ili bilo koja druga mrznja ili diskriminacija

Koliko verujemo da data sloboda nece biti zloupotrebljana, najbolje pokazuje da nije ni otvoren topic za banovane. Nadam se da ce tako i ostati, koliko god to utopisticki zvucalo
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby kezman » 17 Mar 2011, 10:09

Kad pises o represiji a znam da citaju oni tamo
http://forum.b92.net/
[#1001] Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on 05 April 2011 - 21:00.
http://www.youtube.com/watch?v=ofxm_VLHOVM


izgubili ljudi osecaj za salu komiku rivalstvo posle derbija , jos kao sto sam obecao rec nisam napisao :mrgreen:

eto zbog postavljanja ove pesme sam banovan do 05.04.2011 to mi je inace 100% pa sam postao Pevac i ja tamo TRAJNO. :D
niti su objavili u PB i to su uradili posle 2 minuta brisanje posta ...zanimljivo da ja ista stvar postavljena posle 1 sata bez problema
izgubljen je svaki kriterijum tamo forum se pretvorio u naletanje nikova koji nista drugi ne rade nego jedno te isto troliju teme Partizana .. To se ne radi tako nego sa stilom ...
Danas sam samo postavio pesmu ne citam vise ali posle ovog bana imao sam sta da vidim kakav je forum postao 8-)
znam kako je tamo bilo kad sam poceo da pisem i kako se forum sirio i kako smo na pravi nacin "provocirali "i crno i crveno bele da nadju razloge da naprave nik ...u ovaj forum ne sumljam vec je mnoogo kvalitetniji nego onaj tamo ..samo se treba kloniti licnih stvari do kojih veoma drzim ..
Posto znam da kipte modovi tamo koji su ostali bez forumasa i da citaju samo da porucim medobrundu dodji da pises imaces svu slobodu kakvu mnogi nisu imali tamo ,, Samo moderdor nemoz da budes ako je tebi to uopste vazno :D i tamo si zbog kezmana poceo da pises moz i ovde
iskusno mi ban istice dan pred revans derbija :D
posto sam sa TRAJNO sa ovim banovan Grobari opustite se i mozete da zamislite sta to znaci i kakvu su nesrecu navukli :mrgreen:

ovde niko nikom ne smeta niko sujetu moderatora nema nadam se
SLOBODA PISANJA ... Lepo je biti sa vama i crveno i crno belim

A V A N G A R D A !
Ali dosta o njima nisu vredi ne sumljam da ce ovaj forum ziveti i ziveti a ja cu se truduti da dam jedan doprinos na moj nacin
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests