Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Vujce #18 » 26 Dec 2018, 23:46

Okej, ja sam samo želeo da znam što je čovek banovan...

I na to sam dobio brisanje dva posta, znam da nije po pravilima da se obrazlaže ali je bezobrazno brisati postove, a tek o zaključavanju tema kad god postane gusto...

Ne znam kako ali bi zaista moglo malo da se reguliše to oko moderacije i preterivanja u primeni pravila jer je postalo totalno selektivno..

Dok se na neke druge stvari žmuri i dopušta se sve i svašta.

Hvala na odgovoru, svako dobro!
User avatar
Vujce #18
 
Posts: 1130
Joined: 29 Aug 2014, 10:50

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 26 Dec 2018, 23:52

Ne moze se regulisati jer ste emocijama vodjeni sto je sasvim normalno...

Kad volite nekog da citate, kad vam je neko drag, bilo privatno ili iz nekog drugog razloga imate mnogo veci prag tolerancije...

Da li vi zbilja mislite da neko odavde zeli da otera Teglicu?

Covek je banovan jedno 20 puta na mesec dana...

Da je bilo ko od nas hteo da ga banuje trajno to bi odavno bilo ucinjeno...

Samo zelimo minimum normalnosti...

Ni meni se ne svidja mnogo toga pa sta cu?

Ljudi su takvi kakvi jesu...

Evo ja znam tuce ljudi koji preziru Zvezdu...

Da li mislis da ne postoji tuce ljudi koji preziru Partizan?

Kad neko jebucka protivnicku stranu to nam je simpaticno, kad neko jebucka nas to onda i nije...

Zato i jeste mesovit moderatorski tim, da svi mislimo i radimo isto samo bi jedan profil ljudi ovde postojao...

Videces i sam, vratice se Teglica opet za mesec dana i radice isto sto je radio i veceras...

Kursisti, konobari, prangije, cokijevci itd, a imamo maksimum 15 redovnih zvezdasa na forumu od kojih bar 5 znam privatno i znam da nisu niciji placenici...

Zajebite te price, niko od nas nije sadista i ne maltretira ljude, najlepse je kad nikakvih problema i obaveza nemas...

Ali da bi se jedno ovakvo mesto odrzalo potrebna je gvozdena disciplina...

Tesko je u svojoj porodici sa 4 clana drzati stvari pod kontrolom, a kamoli hendlovati stotine ljudi koje tuce adrenalin...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 26 Dec 2018, 23:53

Meni nije nikad problem da pričamo otvoreno i da se sve iznese na videlo.

Nema razloga za okolišanjem, jasno je da se ove pojedine optužbe odnose na Raula i mene.

Duže vremena već slušam od pojedinaca da on i ja sprovodimo neku strahovladu i da je forum postao zvezdaški.

Vlasnik ovog foruma je grobar do koske. Taman posla da dozvoli da mu dvojica cigana kolo vode i rade na svoju ruku.

Postove na Kasini sam obrisao ja. Bilo je komentara o banu i primedbi na rad admina.

Ja od primedbi na svoj rad ne bežim, samo postoji tema za tako nešto i kad god želite možete da ih napišete.

Što se tiče Teglice, slobodu koju on ima ovde neće je naći ni na jednom drugom forumu.

Ovo danas nije u pitanju bahatost, već da je strpljenju došao kraj i da sve ima svoje granice.

Meni nikad nije problem da progledam kroz prste forumašu koji je za primer i to ne jednom nego nekoliko puta.

Al ne mogu da imam neograničeno strpljenje sa nekim koji želi da se forum prilagodi njemu a ne on forumu, koji je banovan ni sam ne zna koliko puta i koji posle svakog bana nastavlja po starom.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 26 Dec 2018, 23:56

Dok si u kancelariji,da pitam

Stoji post na Kasini pa ako moses prokomentarisi mi tvrdnju Pitovu da je ovde neko po zadatku.

Ima li takvih na forumu?

Hvala
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 26 Dec 2018, 23:58

Odgovoricu ti ja.

Nisam rekao nikome direktno da je po zadatku nego sam rekao BHCu vise u prenesenom znacenju da neko ko prati kosarku ono ne moze napisati. Znaci ili ne pratis kosarku ili ti je neko dao zadatak to da napises. Mozda je ovo prvo. :roll: :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 27 Dec 2018, 00:04

Pit Bull wrote:Odgovoricu ti ja.

Nisam rekao nikome direktno da je po zadatku nego sam rekao BHCu vise u prenesenom znacenju da neko ko prati kosarku ono ne moze napisati. Znaci ili ne pratis kosarku ili ti je neko dao zadatak to da napises. Mozda je ovo prvo. :roll: :biggrin:



Pite,neko ce da pomisli da imam nesto licno protiv tebe.Nemoj da se igramo,prenosna znacenja I slicno.Malio ozbiljnosti nije na odmet,ipak si to moderator.Ovaj forum cutaju,prate mnogi.
To nije za zezanje,kakav god smajli stavio.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 27 Dec 2018, 00:08

Pa na kasini je napisano. Ona tema i sluci za zajebanciju i opustanje van sporta. Malo carki i peckanja nije na odmet. Pogotovo kad neko napise glupost.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 27 Dec 2018, 01:49

To da li ti misliš da sam ja napisao glupost je jedno, a sasvim drugo da pišeš tako nešto. Šta misliš da si postigo, dokazao?

Ja sam te i na kasini pitao, pa si ignorisao. Da li ti mene poznaješ lično? Moderator si i nemoj da pišeš takve stvari. Nepristojno je i protiv je pravila foruma. Lepo ti je to objasnio Balkanski špijun.

Niti me poznaješ lično, niti te poznajem lično i kao moderator si dužan da sprečiš ljude da rade takve stvari, a ne da potpaljuješ vatru.

Mene lično od kad nisam u moderaciji zabole šta ko misli i piše o meni posto to ne utiče direktno na forum, ali bode oči kad to uradi moderator koji je upravo tu da to suzbije.

Koliko puta sam ja pročitao nešto od tebe sto smatram glupošću pa nisam pokušao da te isprovociram na ličnom nivou. Možeš da se složiš ili ne, probaš da pobiješ moje tvrdnje ili jednostavno ignorišeš, ali da pišeš onakle stvari ne možeš. Ne smeta mi kad to pišu klinci koji se lože na Tegličine postove, ali kada to napiše moderator, onda smeta itekako.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 06 Jan 2019, 11:44

Alal vera momci.
Mogu da shvatim da obrisete u svemu benigni post, jer vas nesto muči, ali falsifikovanje ?
Na srecu imam mogucnost da ja obrisem falsifikat, ali ne valja vam posao.

nesto ~istina
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13979
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 Jan 2019, 08:45

Mogli bi malo obratiti paznju na hajku koja se vodi protiv Save Kovacevica forumasa. Lik pise glupe stvari ali su onakvi napadi degutantni....
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11343
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ron Swanson » 25 Jan 2019, 12:27

Bilo bi dobro da se podesti automatska promena veličine slika, da se ne dešava da embedovana slika izlazi iz okvira posta.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4723
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Doe » 26 Jan 2019, 20:11

Jel Konjušar banovan?
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby DON » 26 Jan 2019, 23:29

Ne znam da li drugi imaju taj problem, ali meni se u poslednje vreme cesto desava da napisem post, kliknem posalji, sajt me izloguje, ponovo se ulogujem i post nestane. Odem par bekova i bude nekad sacuvan, ali nekada i ne bude. Sa mobilnog 99% vremena pisem i citam, pa eto vidite u cemu je fora i moze li da se resi.
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Rajs » 27 Jan 2019, 09:46

I meni se ovo cesto desava.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ИлићКапитен22 » 27 Jan 2019, 10:05

Можда је и боље што теби понекад нестане пост...
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests