Board index Forum Avangarda.in

Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby bhc_comp » 24 May 2014, 10:44

Ajmo ljudi, od ponedeljka svi u akciju da pomognemo coveku! Ko koliko moze...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15656
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby nolinjo » 24 May 2014, 11:01

Felipao wrote:Pa evo ovako... Radionica,odnosno servis za masinsku obradu mi je potopljen.Steta je velika i sigurno se ne moze pokriti ovde,nije realno,preko 10 k evra robe sam imao samo na lageru koju je upropastila voda,da ne pricam o masinama koje vrede mnogostruko vise (e sad koliko ce biti popravka ne znam dok se ne ustanovi sta je otislo,koliko itd) Ono sto je meni najbitnije jeste da obezbedim prostor gde te masine kako popravljam,a za pocetak ce to biti samo 3 najbitnije,imam gde da smestim.Sadasnja radionica mi je unistena,deo zida je pao pod naletom vode i to se vise i ne isplati krpiti.E sad,imam jedan drugi objekat koji je takodje bio pod vodom ali to je gola cigla tj blokovi pa nema ostecenja. Ono sto bih ja trebao da uradim jeste da tu povrsinu od 450 kvadrata zidova izmalterisem i ofarbam polikolorom i masnom farbom kako bih mogao tu da ubacim masine i sto pre krenem sa radom jer su nam sadasnji prihodi kad nema radionice nula. Neka cifra koja je potrebna jeste 750 - 800 e. Za masine ce nam izaci neki ljudi u susret,sacekace za placanje,tako da mi je ovo trenutno najveci prioritet. E sad,jebem li ga,malo mi je glupo sto sam ja jedini ovde kome ce da se pomaze ali izgleda da sam na srecu u nesreci ja jedini lose prosao ...

popisi lepo sve sto si imo ,dace ti drzava
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Diktator » 24 May 2014, 11:20

nolinjo wrote:
Felipao wrote:Pa evo ovako... Radionica,odnosno servis za masinsku obradu mi je potopljen.Steta je velika i sigurno se ne moze pokriti ovde,nije realno,preko 10 k evra robe sam imao samo na lageru koju je upropastila voda,da ne pricam o masinama koje vrede mnogostruko vise (e sad koliko ce biti popravka ne znam dok se ne ustanovi sta je otislo,koliko itd) Ono sto je meni najbitnije jeste da obezbedim prostor gde te masine kako popravljam,a za pocetak ce to biti samo 3 najbitnije,imam gde da smestim.Sadasnja radionica mi je unistena,deo zida je pao pod naletom vode i to se vise i ne isplati krpiti.E sad,imam jedan drugi objekat koji je takodje bio pod vodom ali to je gola cigla tj blokovi pa nema ostecenja. Ono sto bih ja trebao da uradim jeste da tu povrsinu od 450 kvadrata zidova izmalterisem i ofarbam polikolorom i masnom farbom kako bih mogao tu da ubacim masine i sto pre krenem sa radom jer su nam sadasnji prihodi kad nema radionice nula. Neka cifra koja je potrebna jeste 750 - 800 e. Za masine ce nam izaci neki ljudi u susret,sacekace za placanje,tako da mi je ovo trenutno najveci prioritet. E sad,jebem li ga,malo mi je glupo sto sam ja jedini ovde kome ce da se pomaze ali izgleda da sam na srecu u nesreci ja jedini lose prosao ...

popisi lepo sve sto si imo ,dace ti drzava


:lollol: :blue:
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby nolinjo » 24 May 2014, 11:24

sta je smesno ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Raoul Duke » 24 May 2014, 11:25

Није смешно, него жалосно.


Која држава, од којих пара и пре свега - када?

Како преживети до тада?
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby nolinjo » 24 May 2014, 11:28

Raoul Duke wrote:Није смешно, него жалосно.


Која држава, од којих пара и пре свега - када?

Како преживети до тада?

sta si izgubio u poplavi pa cu ti odgovor na ovo pitanje dati
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Jorgovan » 24 May 2014, 11:30

recimo nek je izgubio masine za obradu drveta. kako ce mu drzava to nadoknaditi i kada?
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby skeva » 24 May 2014, 11:33

I kod nas se vrsi popis stete. Da li ce to pokusati nadoknaditi iz nekih humanitarnih EU ili kakvih vec fondova ne znam, ali popisuju vec uveliko.
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby ОГИ » 24 May 2014, 11:43

Neocekivani je dao dobar prijedlog. Mogla bi i neka radna akcija, da se pomogne covjeku.
Полети високо птицо бијела
огласи свима својим криком
нека те чује Европа цијела
да земљу своју не дамо ником!
User avatar
ОГИ
 
Posts: 10111
Joined: 05 Oct 2011, 23:29
Location: преко Дрине

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Felipao » 24 May 2014, 11:56

Poplava mi je sjebala papire, jedina nada mi je da je knjigovodji s kojim ne mogu da stupim u kontakt to ostalo sacuvano posto je i njih poplavilo. Ma koja drzava,juce su obilazili lokale u prve 3 ulice i svi kazu da je to teska sprdnja bila od procene stete. Nole, nekad si stvarno naivan ... Al nek mi nadoknade i deo, bolje nego nista.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby nolinjo » 24 May 2014, 12:02

Felipao wrote:Poplava mi je sjebala papire, jedina nada mi je da je knjigovodji s kojim ne mogu da stupim u kontakt to ostalo sacuvano posto je i njih poplavilo. Ma koja drzava,juce su obilazili lokale u prve 3 ulice i svi kazu da je to teska sprdnja bila od procene stete. Nole, nekad si stvarno naivan ... Al nek mi nadoknade i deo, bolje nego nista.

ma kakav ti ,aj u pare da dace da ti nadoknade ,os da se kladis ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Steamroller91 » 24 May 2014, 12:04

Nolinjo, jel ti stvarno mislis da drzava ima u steku minimum milijardu evra?
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby harper lee » 24 May 2014, 12:09

nolinjo wrote:
Felipao wrote:Poplava mi je sjebala papire, jedina nada mi je da je knjigovodji s kojim ne mogu da stupim u kontakt to ostalo sacuvano posto je i njih poplavilo. Ma koja drzava,juce su obilazili lokale u prve 3 ulice i svi kazu da je to teska sprdnja bila od procene stete. Nole, nekad si stvarno naivan ... Al nek mi nadoknade i deo, bolje nego nista.

ma kakav ti ,aj u pare da dace da ti nadoknade ,os da se kladis ?


Super ako nadoknade ali kakve to veze ima s ovim topikom? Drzava neka radi svoj posao, mi cemo svoj.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby nolinjo » 24 May 2014, 12:12

harper lee wrote:
nolinjo wrote:
Felipao wrote:Poplava mi je sjebala papire, jedina nada mi je da je knjigovodji s kojim ne mogu da stupim u kontakt to ostalo sacuvano posto je i njih poplavilo. Ma koja drzava,juce su obilazili lokale u prve 3 ulice i svi kazu da je to teska sprdnja bila od procene stete. Nole, nekad si stvarno naivan ... Al nek mi nadoknade i deo, bolje nego nista.

ma kakav ti ,aj u pare da dace da ti nadoknade ,os da se kladis ?


Super ako nadoknade ali kakve to veze ima s ovim topikom? Drzava neka radi svoj posao, mi cemo svoj.

ja sam mu samo odgovorio ,pitaj njega zasto je meni rekao da sam naivan
drzava ce da mu vrati firmu u pogon ,ne vi :beyond:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Jorgovan » 24 May 2014, 12:14

*Vucic ce da mu vrati
Krenemo ti mi tako iz Zeleznika u Maderu, a ono daleko u picku materinu... Ljuba Tadic
User avatar
Jorgovan
 
Posts: 2905
Joined: 13 Jan 2014, 17:49

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests