Board index Forum Avangarda.in

Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby skeva » 23 May 2014, 21:53

Tek sad vidjeh ovu temu jer nisam cesto na forumu poslednjih dana. Moja imovina nije ostecena poplavama, falilo mi je metar do stana. Slusajuci svakakve price vec sam ga bio prezalio par puta ali na kraju nista nije bilo, sreca mi je da je u mojoj zgradi duplo prizemlje pa je falilo nekih metar da voda dodje. Dakle, ja i Ogi smo postedjeni, sta je sa ostalima?
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby AirBall » 23 May 2014, 22:29

Izgleda da je samo Felipao ozbiljno stradao, velika steta mu je nacinjena...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby kotrljko » 23 May 2014, 22:32

pored garaze jos nesto ?
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby AirBall » 23 May 2014, 22:43

Problem sa kojim se suocava Felipao je sledeci, uz staru radionicu koja je toliko ostecena i za koju kaze da je ne vredi ni obnavljati stradale su mu i neke masine bez kojih je nemoguce nastaviti posao... Mislim da mu je prioritet osposobljavanje tih masina, sto nece biti lako, ali kaze da nije nemoguce... Takodje ima jedan drugi objekat koji je od cigle i koji se moze obnoviti, ali su i tu potrebna ulaganja...

Mislim da trebamo da mu pomognemo svima snagama pa koliko uspemo...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby vrazmena » 23 May 2014, 22:47

Koje su mašine u pitanju i koju cifru jurimo? Super je da je problem kod samo jednog forumaša. Ajmo ljudi u akciju pa kolko se može.
gde su svpske zemlje tu još nisu stigli svpski vadikali
User avatar
vrazmena
 
Posts: 4803
Joined: 25 Aug 2013, 20:37

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby AirBall » 23 May 2014, 22:48

Nadam se da ce Felipao kad bude imao vremena da napise sa kakvim se problemom suocio... Na osnovu onog sto je doslo do mene ova poplava ga je bas ozbiljno potkacila...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby kotrljko » 23 May 2014, 22:50

s obzirom da,koliko sam ispratio svi ostali dobro prosli (Nolinjo ??? ) onda nema dileme da se sva sredstva usmere ka Felipau.
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Unexpected » 23 May 2014, 22:54

Sve ste rekli... Pada mi na pamet i akcija "na ruke", ali to je verovatno teže organizovati, 'ebiga, svi imamo obaveze, a to uskladiti...
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Felipao » 23 May 2014, 23:05

Pa evo ovako... Radionica,odnosno servis za masinsku obradu mi je potopljen.Steta je velika i sigurno se ne moze pokriti ovde,nije realno,preko 10 k evra robe sam imao samo na lageru koju je upropastila voda,da ne pricam o masinama koje vrede mnogostruko vise (e sad koliko ce biti popravka ne znam dok se ne ustanovi sta je otislo,koliko itd) Ono sto je meni najbitnije jeste da obezbedim prostor gde te masine kako popravljam,a za pocetak ce to biti samo 3 najbitnije,imam gde da smestim.Sadasnja radionica mi je unistena,deo zida je pao pod naletom vode i to se vise i ne isplati krpiti.E sad,imam jedan drugi objekat koji je takodje bio pod vodom ali to je gola cigla tj blokovi pa nema ostecenja. Ono sto bih ja trebao da uradim jeste da tu povrsinu od 450 kvadrata zidova izmalterisem i ofarbam polikolorom i masnom farbom kako bih mogao tu da ubacim masine i sto pre krenem sa radom jer su nam sadasnji prihodi kad nema radionice nula. Neka cifra koja je potrebna jeste 750 - 800 e. Za masine ce nam izaci neki ljudi u susret,sacekace za placanje,tako da mi je ovo trenutno najveci prioritet. E sad,jebem li ga,malo mi je glupo sto sam ja jedini ovde kome ce da se pomaze ali izgleda da sam na srecu u nesreci ja jedini lose prosao ...
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby kotrljko » 23 May 2014, 23:21

jbg Felipao,velika je to steta,stvarno mi je zao sto te je to zadesilo.

mislim da kao forum,najmanje sto mozemo da ucinimo je da se prikupe sredstva za tu prostoriju da se obezbedi mesto za te masine.a nadam se i vise od toga.
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Diktator » 23 May 2014, 23:55

Culi ste sve od Felija,s obzirom da ide vikend nadam se da cemo se do ponedeljka prebrojati

Instrukcija za uplatu u dinarima:

Broj računa: 160-5100102181630-29

Banca Intesa


Ukoliko uplaćujete u gotovom, u Intezi nemate proviziju za uplatu. Biće dovoljno samo da na šalteru date broj računa.

Ukoliko plaćate preko drugih banaka ili Pošte, potrebno je da popunite obrazac Nalog za uplatu, gde ćete u polje primalac napisati: Humanitarna akcija Avangarde. Isto važi i za on-line uplate, ili virmanske uplate ukoliko ima firmi koje hoće da doniraju novac.


Sve uplatioce molim da mi jave odmah nakon uplate u privatnoj poruci: ime i prezime ili nadimak sa foruma, iznos, datum i mesto uplate. I da navedu ako žele da budu anonimni donatori, mada ja mislim da stvarno nema razloga za to, jer niko ovo ne radi zbog publiciteta.



Svakodnevno ću vas izveštavati o stanju računa i svim pojedinačnim uplatama.

Ukoliko neko želi iz inostranstva da uplati novac, neka se javi pa ću za tu namenu otvoriti i devizni račun.
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Raoul Duke » 23 May 2014, 23:58

Циљ је племенит, има нас довољно, па свако према својим могућностима.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Hezonja » 23 May 2014, 23:58

Do kada se skupljaju novci?
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby Raoul Duke » 24 May 2014, 00:01

Док не сакупимо довољно. А то би требало да буде у неко догледно време, јер човек мора да почне да ради. Ја плату примам 5. у месецу, па се извињавам унапред што ћу мало да окасним.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Humanitarna akcija Avangarde za zrtve poplava

Postby AirBall » 24 May 2014, 00:02

Hezonja wrote:Do kada se skupljaju novci?


Necemo postavljati granicu, dok postoji interesovanje da se pomogne... S obzirom da je osposobljavanje radionice prioritet tu bi trebali neki od nas da pozure jer covek je lepo rekao da vise nemaju izvor prihoda i prioritet im je da se krene sa poslom, a ovo ostalo moze da se sredjuje i u hodu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests