Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 03 Sep 2021, 14:54

JNA wrote:Neka si ga izrazio...

A sto se ti vrijedjas kojega djavola? Upozorite one koji ne umiju da se ponasaju u drustvu, jednom pa drugi put, treci put cao zdravo, ni prvi ni poslednji. Mislim na one koji nonstop zapocinju svadju na prezvakane teme, vracaju se u istoriju, istrazuju ko je sta pisao itd. Ko pomene proslu sezonu, cao, ko pomene Sava van teme bivsih igraca i trenera, cao. Doslo je do toga da covjek ne smije da kaze da je XY slabo odigrao utakmicu ili da je YZ postavljen na pogresnu poziciju ili na pravu, potpuno je nebitno. Odmah se krece sa pamfletima, ko je kad nesto reka, ko je STanojevicev a ko Savov ili ne daj Boze Panticev. Koji je djavo u ljudima da mi je znati. Ja sam kritikovao Stanojevica zbog Jojica ali mi je drago da se ovaj popravlja i jos ce mi draze biti da me skroz demantuje ove godine, jedva cekam :okk: . Volio bih da Suma ima vecu ulogu ali ne mislim da je to vaznije od Partizanovih pobjeda. Samo malo manje strasti u svadji sa drugima i manje etiketiranja trenera i igraca i sve ce biti u redu.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11415
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 03 Sep 2021, 15:42

Ja se do kraja sezone povlačim sa FK teme.
Čisto da vidim koga će nepristrasni i objektivni bwa onda označiti kao krivca za svadje, pošto bi, da je bar malo objektivan, video ko je odavno započeo tu podelu.

Takodje, malo je neukusno da govori o "ponašanju u društvu" i započinjanju svadja, pošto je samo sa mnom, ničim izazvan, započeo jedno tri svadje.

Što se tiče etiketiranja, već sam napisao i na FK temi:
Umesto što sada gasite požare, trebalo je na vreme sprečiti njegov uzrok.
A uzrok je bio upravo to vredjanje i etiketiranje ljudi koji ne veruju u pouzdane informacije da je trener Partizana SNS-ovac poslat da uništi klub, Terzin saradnik, "moralna slina", "govance" i ostale debilane, koje su ozbiljne optužbe, a koje je začetnik ove agresije ponavljao do besvesti i svaki put dodatno zaoštravao i osmišljavao.

To nije razgovor o sportu, niti iznošenje mišljenja o taktici, igračima, treneru, koje može da se promeni ili komentariše, to su ozbiljne optužbe i klevete za koje, ukoliko se pokaže, a pokazala se, njihova nebuloznost slede sankcije.
Na kraju, tako je i po pravu.

Toliko od mene, do kraja sezone samog sebe banujem sa teme FK Partizan i svih ostalih tema vezanih za FK.
Nemam nameru da dalje trošim energiju na laži, spletke, klevete i provokacije, a vas savetujem da dobro pazite kada će sledeći put krenuti sa "pouzdanim informacijama" i pokušajima utvrdjivanja mišljenja na forumu, koje će zasnovati na novim optužbama i klevetama i vredjati svakoga ko u to ne veruje.
Da ne biste ponovo morali da gasite vulkan.

Pozdrav do kraja sezone.
Last edited by Bolkonski on 03 Sep 2021, 15:57, edited 2 times in total.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dr. Thomas » 03 Sep 2021, 15:54

Bolk uvek je bilo zaljubljenika u trenutno stanje koje govori da smo prvi na tabeli i ušli u hebenu konferenciju. A druga strana iz čiste dosade tera kontru jer mora nešto da se dešava.
Живот је кратак, уметност лепа, а Партизан вечан...
User avatar
Dr. Thomas
 
Posts: 17719
Joined: 27 Apr 2017, 13:52

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 03 Sep 2021, 16:05

Problem je sto se ljudi ponasaju ekstremisticki te tako na jednoj strani imamo nepogresivog Stanojevica, Jojica a na drugoj strani nepogresivog Sumu, Sava i sta ti ja znam. Uskocite u rov i ukljucite artiljeriju pa je tako Suma slaga da je izgubio pasos, bez dozvole otisa da igra za reprezentaciju a na drugoj strani je Stanojevic SNS trener, poslat da dokusuri klub ka da Vucela nije dovoljan za takav zadatak. U realnosti, Suma je neodgovoran ali je pritom majstor fudbala koji nam treba a Stanojevic najbolji trener kojeg smo mogli da dovucemo ( sto ne znaci da je nepogresiv i da svi moramo da aminujemo svaki njegov potez ). Samo sirite tu potrebu da ponizite misljenje kolege forumasa i sve ce biti u redu. Ali za to treba malo da se smiri ego i da se spusti lopta.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11415
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Џејси Керол » 03 Sep 2021, 18:36

Daj Bolk nemoj zajebavati
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13208
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Buzz » 03 Sep 2021, 19:33

Svaka akcija ima svoju reakciju, dakle nije poenta zakljucati temu, jos gore zakljucati je na 20 dana, dovoljno je dva dana, a posle toga ni po babu ni po striceve.

Takodje iskoristicu ovu priliku da pohvalim Boguna kao novog admina, momak koliko moze drzi neki red, brise, banuje, upozorava, ne znam gde su drugi admini, u banana topicu sve gore pomenutom upisi, ostali ako vam se vise ne zavodi disciplina na Avangardi povucite se sa mesta administratora i ustupite isto nekome ko ce malo uvesti red u ovu nasu zajednicu, unapred hvala.
User avatar
Buzz
 
Posts: 9619
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 03 Sep 2021, 19:37

Rijaliti vuciceva Srbija, ljudima je preslo u naviku da se dele po rovovima, steta sto ovde gomila inteligentnih momaka to sebi dozvoljava ali pripisao bih to iskljucivo visku slobodnog vremena
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14013
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 03 Sep 2021, 19:50

Buzz wrote:Svaka akcija ima svoju reakciju, dakle nije poenta zakljucati temu, jos gore zakljucati je na 20 dana, dovoljno je dva dana, a posle toga ni po babu ni po striceve.

Takodje iskoristicu ovu priliku da pohvalim Boguna kao novog admina, momak koliko moze drzi neki red, brise, banuje, upozorava, ne znam gde su drugi admini, u banana topicu sve gore pomenutom upisi, ostali ako vam se vise ne zavodi disciplina na Avangardi povucite se sa mesta administratora i ustupite isto nekome ko ce malo uvesti red u ovu nasu zajednicu, unapred hvala.


Без трунке лицемјерја те питам, а шта урадити?

Да трајно одстранимо оне који годинама воде властите личне ратове, а који су посљедица анимозитета према одређеном другачијем ставу,тј. форумашу?

Већина их је у више наврата људски упозоравана. Неке ствари не могу писати јер бих кршио оно што модераторски тим договара, али се све своди на то да се даје одређен ниво слободе људима да и сами схвате да више нема смисла. Нажалост, тек ријетки и докуче ту "моралну" висину.

Непотребно је да дубље залазимо у психолошки карактер сваког понаособ...

Да кренемо од оних најобичнијих детаља форумског живота... У више наврата на више тема се упозоравало да се обрати пажња при квотовању ради прегледности, која је ваљда императив свих. Број људи који су испоштовали то до данас је можда неких 30%.

Пошаљеш пп човјеку, лијепо појасниш. Десет минута касније исту грешку прави.

Само детаљ.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32043
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Doe » 03 Sep 2021, 19:58

Napravili ste forum kakav ste hteli.
Dr. Thomas wrote:Кад се нема одговор одмах иде вицкасти коментар.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12844
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 03 Sep 2021, 20:02

@zvornik

Lepo zveknes ban na 2 dana i napises u opisu "citiranje" i resis problem

Oko tih nekih tehnickih stvari bi mozda bilo dobro staviti zbog cega je ban(citiranje, pravopis, +1, itd itd itd) da bi se pucanstvo naucilo malo redu. Dan pa dva pa nedelja, ima da nauce kao bele lale, nema potrebe za crtanjem u pp

Sve druge banove ne treba obrazlagati
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14013
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 03 Sep 2021, 20:06

Сец, поента претходног поста је сто људи сто ћуди.

Нисмо радили анализу, али капирам да је просјек година сигурно преко 30 на Авангарди. Мислим на људе који пишу.

Што кажу или имаш оно нешто да препознаш кад је превише или немаш.

Да будем потпуно искрен, далеко ми је комотније било писати док нисам добио улогу. Тада ваљда нисам схватао колико је тешко бити с ове стране...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32043
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Inzaghi » 03 Sep 2021, 20:19

Pisao sam na temi FKP ali i ovde cu.

Definitivno trebate da uvedete zabranu na dodavanje i izmisljanje izuzetno glupih nadimaka za igrace i trenere.

To treba da pise u pravilima foruma jer je postalo toliko jadno.

I to mislim za sve teme ne samo za FKP.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17895
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 03 Sep 2021, 20:23

Nesumnjivo je tesko,slazem se.
Ocigledno treba da budete ostriji.
Ako je prosek preko 30,pa onda je ocigledno u pitanju bezobrazluk Ili je glup.Bezobrazan I glup,nije mu mesto ovde.
Stekao sam utisak da se ljudi vode logikom,moze mi se,bas me briga.
Dokazivanje cega.
Mnogo je mucno,ponekad listati strane I strane ,bezveznih pisanja,svadja.
Ovo se potpuno slazem za nadimke.Koliko god ja bio obojen crno belo,nije jadonja,vec Radonja,nije Robija,vec Zoc.
Banuj pa ce da nauci barem ime.
Last edited by balkanski spijun on 03 Sep 2021, 20:28, edited 1 time in total.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13254
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 03 Sep 2021, 20:24

grobar_Zvornik wrote:Сец, поента претходног поста је сто људи сто ћуди.

Нисмо радили анализу, али капирам да је просјек година сигурно преко 30 на Авангарди. Мислим на људе који пишу.

Што кажу или имаш оно нешто да препознаш кад је превише или немаш.

Да будем потпуно искрен, далеко ми је комотније било писати док нисам добио улогу. Тада ваљда нисам схватао колико је тешко бити с ове стране...

Ma znam poentu nego sam se nadovezao zbog ovih tehnikalija. Za to su nebitne godine, batina je mecku naucila da igra. Ako neko zna da se uloguje naucice i te tehnikalije, ovako ili onako, zar ne? :biggrin:
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14013
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby enbidzi » 03 Sep 2021, 20:28

Inzaghi wrote:Pisao sam na temi FKP ali i ovde cu.

Definitivno trebate da uvedete zabranu na dodavanje i izmisljanje izuzetno glupih nadimaka za igrace i trenere.

To treba da pise u pravilima foruma jer je postalo toliko jadno.

I to mislim za sve teme ne samo za FKP.


To, to zamisli sad Dule nam je trener i neko ga ne gotivi i non stop spamuje temu sa Dulo, dukljanin, debeli slikar itd kao što ovde smaraju sa konstantnim korišćenjem retardiranih nadimaka i optužbi za Stanojevića. Šta sad, vrati se Savo u klub za 10 god, i neko treba da ga naziva Glava, majmun itd ajde bre više bednici
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6758
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: Applebot [Bot] and 1 guest