Board index Forum Avangarda.in

Banana Republic

Re: Banana Republic

Postby 71:70 » 26 Aug 2011, 09:58

Da se složim sa svima.
Kantona i klaudinjo su privukli, ne mali broj, ljudi na ovaj forum svojim informacijama.
Kantona je čak i organizovao i to jako uspešno par igara koje su deli i određeni šmek avangardi.
Njegovu reakciju,ne opravdavam,ali razumem, jer ne mogu da shvatim da u trenutku najveće bruke u istoriji kluba neko čeka bilo kog forumaša na zicer.
Ako može, prebacite nama po 5 dana bana, da se malo ohladimo posle svega.
Nadam se da se neće sada povući sa foruma, jer smo potrebniji klubu više nego ikada.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 26 Aug 2011, 10:11

Nije nikakav problem da se kazna smanji i to ce u toku danasnjeg dana i biti ucinjeno, ali u datom momentu jednostavno nije bilo drugog resenja...

Od kad smo napravili ovaj forum maksimalno smo se trudili da se ratovi vode argumentima, ali da se ne dozvole licne uvrede, jer ukoliko se otvori Pandorina kutija tu jednostavno nema kraja...

Sto se Kantone tice juce sam ga zamolio putem PM-a da iskulira, da je svima nama tesko, ali me nazalost nije poslusao...

Sto se duzine bana tice verovatno sam preterao, ali morao sam da reagujem na prvu loptu i da gasim pozaram koji je nastao...

Takodje bih voleo da se vrati na forum, jer je mnogo istom pruzio... Da li ce to i uciniti, ne znam, ali mu javno porucujem da je i vise nego dobrodosao...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106392
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby kotrljko » 26 Aug 2011, 10:27

toliko sam prazan i sjeban da ne mogu ni da se pobunim za Kantonu :crybaby: slazem se da je mnogo,bez obzira sto je uvredio posto je bio isprovociran ..i na to treba da se vodi racuna ...

pre neki dan je bio banovan Fredy zbog provociranja i trolovanja ... i verujem da ga je AIr upozorio dosta puta ...

ono sto hocu da pitam,zasto zbog istih stvari jing-jang i dalje obitava ovde !?

i tad je,kao i u 99% on prvi krenuo sa provociranjem,a ovaj put se fredy navukao,bas kao i ja,ne zbog direktnog posta vec sto je pocelo da me nervira koliko covek troluje svaku temu bez ikakvih sankcija ... i ja sam mu odgovorio,i iskreno "zao" mi je sto nisam,kao Fredy vec imao ispade,pa bi banovan jer ne bi imao dilemu dal da mu svasta napisem i zavrsim vise pricu ...

nisam to uradio iz postovanja prema Air-u iako ne mogu da garantujem da sledeci put uspeti da se suzdrzim jer je preslo sve granice ...

i sinoc posle utakmice su i on i kocic ( nije napisao nijedan post o svom klubu iako igra vec 4 meca u evropi,a javio se kad je FKP ispao da provocira :krsti: ),pa verujem da se dosta ljudi " ujedalo " da odgovori na takve stvari ...
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Banana Republic

Postby Torshavn » 26 Aug 2011, 10:44

Kakve su ovo gluposti? Covek nije zasluzio 30 dana, vec jedno duplo vise jer ne zna normalno da razgovara sa ljudima koji imaju suprotno mislenje ...

Kako brani upravu kluba, on ili nema sta drugo da radi, pa tera drugima inat, ili je u bliskoj vezi sa istima ... imali smo i mi jednog takvog ...

Ne, Partizan nije nikada namestao utakmice, kako bi to oni - Kantona u odgovoru Felipau za Metalac. A ironije li, taj isti Kantona meni prebacuje kako navijaci Partizana primecuju takve pojave, a navijaci Vojvodine ne ...

Ne, Partizan ima sjajnu upravu ... ko se usudi da drugacije kaze, taj laze ...

Sve u svemu, 30 dana je minimum minimuma ...
Vojvodina jedna jedina, pola bela pola crvena ...

Nasa istorija je jebala kevu Ajnstajnu mnogo pre neutrina. U Srbiji je proslost neizvesnija od buducnosti, ali to nije razlog da svaku izmisljotinu proglasavamo za istinu. OFK nije BSK.
User avatar
Torshavn
 
Posts: 643
Joined: 17 Mar 2011, 21:29

Re: Banana Republic

Postby Sasa_Beli » 26 Aug 2011, 10:54

Dobro je kontras. Iznenadio bih se da si ti nesto konstruktivno napisao ...
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Banana Republic

Postby Torshavn » 26 Aug 2011, 11:01

Klaudinho wrote:Dobro je kontras. Iznenadio bih se da si ti nesto konstruktivno napisao ...


Ma, je li ... ? Hvala ti na pohvali ... :nargile:
Vojvodina jedna jedina, pola bela pola crvena ...

Nasa istorija je jebala kevu Ajnstajnu mnogo pre neutrina. U Srbiji je proslost neizvesnija od buducnosti, ali to nije razlog da svaku izmisljotinu proglasavamo za istinu. OFK nije BSK.
User avatar
Torshavn
 
Posts: 643
Joined: 17 Mar 2011, 21:29

Re: Banana Republic

Postby KKP » 26 Aug 2011, 12:12

Svako ima takav trenutak, kad je nervoran, juče smo svi bili sa razlogom nervozni, svi su popizdeli i desi se tako nešto, kaže se u afektu, opsuje se, uvrediš nekoga, ne zato što si to stvarno hteo ili mislio, nego, jbg, iznerviran si, svako od nas je imao takav trenutak, jbg, dešava se, tako je to...

Nadam se da će se Kantona vratiti na forum...
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Banana Republic

Postby Maki » 26 Aug 2011, 15:07

Tyrone Spong wrote: i da, kome je upucen bio zadnji njegov post, pitao je vec nolinjo..

Jedaju je bio upucen.Dosao je sinoc na topik da odbrani Medu i to bas u trenutku kad se Kantona vratio sa stadiona i odgovorio tebi na post.Jedaj je to procitao(sa odgovorom se zezao 100%,ubedjena sam) ali eto, dogodilo se sta se dogodilo.To kad krene lose ne moze da se zaustavi.

Ali tacno sam znala sta ce se dogoditi.Jos sam i htela da ti posaljem PM da izbrises ono sto si napisao, ali eto, kad ti djavo ne da to da uradis,debil.Shvatam da nije bila provokacija, ali sinoc je trebalo jedno pogresno slovo i da svi tako odreagujemo.

Kantona vrati se!
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Banana Republic

Postby AirBall » 26 Aug 2011, 15:12

Na koliko mislite da je prikladno da se skine ban Kantoni...

Da se razumemo ne moze se ukinuti u potpunosti, jer bi to znacilo da bi se ubuduce za iste ispade isto kaznjavalo, a ne zelimo da postanemo sindikat kocijasa...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106392
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Banana Republic

Postby Reaper » 26 Aug 2011, 15:14

S obzirom da su za prvi ban kazne obicno 7 dana, mozda bi i za njega moglo 7 dana?
User avatar
Reaper
 
Posts: 751
Joined: 16 Mar 2011, 12:40

Re: Banana Republic

Postby Unexpected » 26 Aug 2011, 15:18

Pregledah hronologiju banova na forumu, i ovo mi privuče pažnju:

AirBall wrote:Marko- je banovan 7 dana, jer je i nakon par upozorenja nastavio da vredja na licnoj osnovi...


AirBall wrote:Marku je ovaj put ban oprosten u nadi da se uvrede nece vise ponavljati...

Jos jedna napomena vredjanje javnih licnosti i vredjanje forumasa nije isto...

On covek eksplozivno reaguje i mi za sve imamo razumevanja, ali neko osnovno medjusobno postovanje mora da postoji...


Ako već ne može bez bana, ne više od 7 dana.

PS Veoma je pohvalno to što pitaš forumaše za mišljenje, pošteno.

EDIT: Ostao quote viška.
Last edited by Unexpected on 26 Aug 2011, 15:41, edited 1 time in total.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Banana Republic

Postby Liv » 26 Aug 2011, 15:21

Na koliko mislite da je prikladno da se skine ban Kantoni...

Isprovociran je + ako sam dobro razumela nije ranije imao takve ispade. Ali obzirom da je bas preterao 15 dana je minimum ako pogledamo zasta su drugi i na koliko banovani.

I ja se nadam se da ce se vratiti kad se sve slegne.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Banana Republic

Postby Maki » 26 Aug 2011, 15:21

Ja bih volela odmah(posto je sinoc bilo vanredno stanje) i nije on to uradio tek tako jer mu je bilo dosadno kao vecina koja je do sad banovana iz raznoraznih glupih razloga.

Shvatam i tebe Air, i ako vec mora,nek bude najvise 7 dana.
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Banana Republic

Postby Sony » 26 Aug 2011, 16:02

Juce je bilo tesko svima....treba mu biti skinut ban. Svako je bio nervozan..jbg.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Banana Republic

Postby DON » 26 Aug 2011, 16:11

Nema skidanja bana, 7 dana, kao i Marku, isto predlazem kao i tad, ako se ponovi da kazna bude mnogo, mnogo drasticnija...

Mnogi mene dragu forumasi su ovde banovani, Jedaj, Marko, Keza, Kantona, Mobi, za ove sto su provocirali (brat Keza i Mobi) se bunio nisam ali za ove sto su isprovocirani moram da "branim"...

Ali svo troje (jedaj, marko i kantona) su prekrisili pravila, da se ne vracamo na to, i moraju snositi posledice... Koliko god nam dragi bili...
User avatar
DON
 
Posts: 19537
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests