Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 26 Jan 2024, 15:48

Da li ima zaludnih da naprave tabelu banovanih sa 2 kolone , brojem banova i brojem dana kazni ili ako postoji podatak da nam se prezentuje ?
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14465
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 26 Jan 2024, 19:32

Vrlo optimističan zahtev, moram da priznam. :biggrin:
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15779
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 26 Jan 2024, 19:34

Ваљало би и препорука модерације поред бана да стоји, да би форумаш знао где греши и како да исправи грешке.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15445
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 26 Jan 2024, 19:36

Evo na primer, ti bi mogao da smanjiš sveopšte trolovanje po forumu.
User avatar
Bogun
 
Posts: 33408
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 26 Jan 2024, 19:59

Где да смањим, само на кошарци пишем?! Ни на фудбалу не пишем, а да не помињем политику.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15445
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Grande Alessandro » 29 Jan 2024, 13:46

Re: Banana Republic

Postod bhc_comp » 28 Jan 2024, 22:24
Grande Alessandro - sat vremena da se oladiš. Greota da popiješ duži ban.


Pošto sam uz bananu da se ohladim, dobio i poruku sledeće sadržine...

Izdato Upozorenje Boarda

Polato na: 28 Jan 2024, 22:19
Od: bhc_comp
Za: Grande Alessandro
Sledi upozorenje koje je izdato vama od administratora ili moderatora ovog sajta.

Naredni put ide ban za provokaciju


Odlučio dam da ova rasprava ne završi između "4 zida", nego da bude javna...

Sve je krenulo od ovog posta...

Re: KK Crvena zvezda - live

Postod bhc_comp » 28 Jan 2024, 22:13
Ljudi, bez obzira što je u potpunosti zaslužio, suzdržite se od uvreda na konto Ledeja. Za ovo je Željko kriv, pošto mu to očigledno odobrava.


Gde je usledila moja reakcija sa pitanjem...parafraziram...

"Da li ovakvo mišljenje imaš i osvim trenerima CZ koji su trenirali Lazića, dok je on radio na terenu ono što je radio...
Npr o Radonjiću..."


Naravno, umesto odgovora dobio sam to da je moj post na live temi KKCZ obrisan...
Postavio sam još jednom isto pitanje, misleći da je neko greškom obrisao...međutim ista stvar se desila...

Mene interesuje, šta sam ja to prekršio ovim postom? Da li sam nekog uvredio?
Ako mom pitanju nije bilo mesto na matičnoj live temi, zašto post nije prebačen na nekoj drugoj? Itd, itd...


Dok mi se ponašanje moderatora i očigledna zloupotreba položaja ne razjasne u potpunosti, uz obavezno izvinjenje od istog jer je zloupotrebio svoj položaj, ja neću pisati na forumu više...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 29 Jan 2024, 14:09

Od mene možeš samo da dobiješ izvinjenje što na duže nisam banovao, s obzirom da ti i dalje nije ništa jasno.

Još te ja , budala, upozoravam i brišem ti desetak puta isti post, banujem na 60 minuta zato što kapitam da su glave vruće, itd... Samo između upozorenja i samog bana, barem pet put sam ti obrisao (a pogledaj koliko je to kratak period), vidim da to namerno radiš i pokušavam da izbegnem da te banujem, iako provociraš ban, a ti uporan.

Sve da neću da ti premeštam post sa lajva na kasinu niti će to bilo koji drugi admin da radi za vreme derbija. Nisi od juče na forumu, znao si savršeno da ne treba da pokreće s raspravu na lajvu. Da si taj isti post samo kopirao na kasinu nakon desetak brisanja, niko ti ga ne bi obrisao. Replicirali su mi tamo pa nikome nije obrisano, a jedino ti zapeo da to bude na lajv temi, pa se još vređaš.

Da li ćeš da pišeš ili ne je apsolutno tvoja odluka. Lično smatram da je bezveze da ne pišeš na forumu zbog ovako nečega, ali opet, to je na tebi. Ja nemam apsolutno nikakav razlog da ti se izvinjavam, niti ću...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15779
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Grande Alessandro » 29 Jan 2024, 14:27

To da si licimur je jasno, jer imaš dvostruke aršine prema trenerima/igračima...što je moje pitanje logički navodilo...
I da...nisi morao da mi odgovoriš, niti da go obriše, jel tako? Pitanje je moglo da ostane na lajv temi bez odgovora, zar ne? Ali bi se onda videlo koliki si ti ustvari licimur...

A to što si ga konstantno brisao i to baš ti, a ne neko drugi od moderatora, što si realno mogao da uradiš...npr. da postaviš post moj i na njega ne odgovoriš...e to tvoje brisanje pokazuje da si cava...

Nisam ni očekivao izvinjenje...stidi se guzice, kada obraza nemaš...

I da...pored toga što sam tražio tvoje izvinjenje, tražio sam i obrazloženje ostalog tima moderatora zašto sam konkretno banovan?
Ne treba mi tvoj odgovor na to...nego ostalih članova ekipe...
Čisto me zanima da li postoji realan razlog za to ili je ovo čista zloupotreba položaja...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 29 Jan 2024, 14:33

Нема провокација на матичним темама. Просто речено, немамо шта да тражимо на матичној теми противничког клуба док траје дерби. Једном ти је упис обрисан и ти или схватиш о чему се ради, или наставиш и будеш банован.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15445
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 29 Jan 2024, 15:23

Problem je sto se dozvoljavaju provokacije na maticnim temama ali ako ste domaci na toj temi. Dakle sakrijete se na maticnoj temi i provocirate li provocirate. Pogotovo se to odnosi na thc-a. Kad mu se odgovori ili se zapita neprijatno pitanje, brisu se postovi i prijeti se banovanjem :lollol: :lollol: :lollol: .
U ovom slucaju, pritom, ja ne vidim nikakvu provokaciju prema C Zvezdi da bi se koristio argument maticne teme, pitanje je bilo iskljucivo vezano za karakter onoga ko ga je dobio te samim tim ne moze da provocira bilo koga drugog. No, sujeta je jebena stvar, a moderatorska ovlascenja su izgleda dovoljna da se individua osjeti mocnim da moze da ih zloupotrijebi.... Pa se onda cudimo AV-u...
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11415
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ćoba » 29 Jan 2024, 15:48

Grande Alessandro wrote:To da si licimur je jasno, jer imaš dvostruke aršine prema trenerima/igračima...što je moje pitanje logički navodilo...
I da...nisi morao da mi odgovoriš, niti da go obriše, jel tako? Pitanje je moglo da ostane na lajv temi bez odgovora, zar ne? Ali bi se onda videlo koliki si ti ustvari licimur...

A to što si ga konstantno brisao i to baš ti, a ne neko drugi od moderatora, što si realno mogao da uradiš...npr. da postaviš post moj i na njega ne odgovoriš...e to tvoje brisanje pokazuje da si cava...

Nisam ni očekivao izvinjenje...stidi se guzice, kada obraza nemaš...

I da...pored toga što sam tražio tvoje izvinjenje, tražio sam i obrazloženje ostalog tima moderatora zašto sam konkretno banovan?
Ne treba mi tvoj odgovor na to...nego ostalih članova ekipe...
Čisto me zanima da li postoji realan razlog za to ili je ovo čista zloupotreba položaja...

S obirom da je se to sve desilo na temi KKCZ live teško da će ti neko od grobarskih moderatora odgovoriti pa evo ja ću.

Nisam sinoć pratio ali po ovome što si ti napisao i što je bhc napisao jedina "greška" je što nisi dobio duži ban...

Prvo s razlogom su odvojene live teme KKCZ i KKP kad je derbi iako imamo topik derbija, razlog je očigledan da su vruće glave i svi svašta pišu u afektu i jednostavno je nemoguće to sve ispratiti i iskontrolisati. Tako da ti zaista nisi imao pravo da tražiš odgovore i navlačiš polemiku u toku utakmice na KKCZ live temi. Te je s toga post pravilno obrisan nakon čega si nastavio da ponavljaš post čime si prekršio pravilo foruma "Ometanje rada uredništva Foruma (ignorisanje upozorenja, vraćanje izbrisanih tekstova i sl.)." i to je bilo dovoljno za ban.

Tvoja primjedba da je moderator trebao da prebaci post na Kasinu tek nema smisla, ti si taj koji je tamo treba da napiše taj post ako ti je toliko bilo bitno a ne da ti ga mi prebacujemo u sred utakmice. Eno Lester Bo izvukao taj post na Kasinu i on dalje stoji na strani 13795.

Za ove lične uvrede koje si ovdje napisao o moderatoru će se raspravljati i nadam se donjeti adekvatna odluka.

Tvoja je lično pravo da prestaneš pisati na forumu ali smatram da je nepotrebno jer ti nije učinjena nikakva nepravda...
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24014
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 29 Jan 2024, 16:22

To pravilo o maticnim temama vazi samo za fudbal i kosarku ili moze i na tenisu ili gde god drugde ?
Da naglasim da podrzavam, samo mi interesuje teritorijalnost vazenja.

Da dodamo to objasnjenje u preambulu pravila foruma ?
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14465
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Ćoba » 29 Jan 2024, 16:36

Slažem se da treba.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24014
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Woodoo » 29 Jan 2024, 16:40

Kakva su gospoda "naši" moderatori, sve lepo objasne, navedu koje pravilo je prekršeno, nema banovanja ako nije nijedno prekršeno, ne prete u diskusiji moderatorskim ovlašćenjima, meltene se izvinjavaju što moraju da banuju, deluju pedagoški, prava gospoda. :okk:
User avatar
Woodoo
 
Posts: 4079
Joined: 24 Nov 2016, 23:55
Location: Beograd

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 29 Jan 2024, 16:55

Похвале заиста, јер не остављају ни трунку сумње у двостуке аршине. :okk:
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15445
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: Aleksa_PFC and 1 guest