Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby grobar_Zvornik » 16 May 2024, 15:19

Мислим да је обавјештење модераторског тима било сасвим јасно.
Више пута је поновљено. Нема потребе да једни друге убјеђујемо. Квалитет дискусије је на форуму опао баш из разлога што су критеријуми спуштени и што су вријеђања постала заштитни знак скоро сваке теме. Нажалост све чешће она су и на личном нивоу.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31956
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby belpH #77 » 16 May 2024, 15:48

Kvalitet diskusije je opao jer je dopusteno ljudima koji su trajno banovani da pisu opet i da se isto ponasaju kao i pre bana i to bez ikakvih posledica...mislite o tome...
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3912
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Zlaja » 16 May 2024, 16:16

Kvalitet opada i zbog onih koji prave prekrsaje za dvocifren broj banova.

Trudimo se koliko mozemo da balasniramo izmedju toga da zadrzimo neki nivo komunikacije i da ne banujemo ljude koji su doprineli ovoj zajednici, ali kad neko ima 15 banova za 2 godine mozda nije pitanje "zbog cega mesec dana", nego "dokle?".
User avatar
Zlaja
 
Posts: 47033
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Eddie Brock » 16 May 2024, 16:26

Ulecem nepozvan
Ali dosta kvalitetnih forumasa je prestalo da pise zbog patkometrije koja je izgleda najbitnija na forumu, zbog toga je kvalitet foruma u opadanju.
Retki su kvalitetni postovi (bar na temama koja ja cesto posecujem KKP/FKP/NBA) vec se sve vise svodi na "ja sam u pravu" eto tako
Samim time i dolazi do medjusobnog vredjanja dalje banovanja, al' opet znaju da budu dvostruki arsini za slicne stvari, to tek nije dobro za kvalitet foruma.
Ne ciljam na nikoga vec mi je zao da se mozda i jedini forum ove vrste svede na patkometriju, a ima sta kvalitetno da se napise
Odlecem kako sam i uleteo
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18889
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 May 2024, 16:29

Da li je starija kokoska ili jaje?
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11415
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 16 May 2024, 16:42

U zadnjih par godina je sa foruma otislo XY dobrih forumasa koji su pisali konstruktivne i kvalitetne postove zbog toga sto su se teme pretvorile u svinjac, licna prepucavanja, konstantna vrijedjanja i slicno.

Napravljen je dogovor da se to vise ne tolerise i bice sankcionisani svi koji ne zele normalnu komunikaciju.

Ima foruma i mjesta na internetu gdje moze da se komentarise na taj nacin, nije Avangarda jedini forum na svijetu.

Oni koji ponavljaju prekrsaje ce svakako biti strozije kaznjavani za iste prekrsaje od onih kojima se desava prvi ili drugi put.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58509
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby belpH #77 » 16 May 2024, 17:02

Pit Bull wrote:
Oni koji ponavljaju prekrsaje ce svakako biti strozije kaznjavani za iste prekrsaje od onih kojima se desava prvi ili drugi put.


pazi, nije mi uopste namera da se prepirem sa tobom...jako malo i pisem, ali svi znamo za par njih kojima je dopusteno da pisu opet pod drugim nickom posle trajnog bana i oni i dalje zagadjuju svaku temu koje se dotaknu...i opet nikom nista...

kazes sam, mnostvo ljudi je otislo, dosta ljudi je i dalje tu, ali ne pisu...

ako to nisu ponovljeni prekrsaji koji se desavaju svakodnevno, ja ne znam sta je....mislim nemojmo vredjati inteligenciju jedni drugima sa ovakvim objasnjenjima....Teslin svaki post je trolovanje, glumi insajdera bez pokrica, lupa gluposti, provocira ljude konastantno...o Deranu ne treba trositi reci...ako su njih dvojica npr vredni toliko da ode 20 ili 30 forumasa jer ne zele da citaju njihove baljezgarije, onda je to sasvim legitimno...i ja sam onda verovatno pogresio i ovaj upis nema smisla....

toliko.
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3912
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karelia slims » 16 May 2024, 17:29

#FreeFraki

Osim ako nije nekoga vredjao ili pretio. Video sam da je pogrdno nazvao prvu petorku Zvezde nakon postavljenog obavestenja na Partizanovoj temi, ali samo to nije dovoljno za mesec dana.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15409
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 16 May 2024, 17:32

Nema ni potrebe da se objašnjavamo. Pojedinim forumašima koji su ovde došli da se "žale" bi bolje bilo da ćute. Brišemo svakodnevno kao budale gluposti, uvrede i šta sve ne umesto odmah da banujemo , a onda još ovde treba da crtamo kako stoje stvari.

Taj isti Fratelo je svesno provocirao Zvornika nakon što je ovaj postavio podsetnik o zabrani vređanja. Taj post sa uvredama mu je obrisan, napisao je bez ikakvog suzdržavanja barem još pet, šest. Bukvalno nam čovek vređa inteligenciju, a to rade i pojedinaci koji su se javili na ovoj temi. Jedan moderator je potreban samo Fratelove gluposti da briše kada ovaj upadne u svoj mod...

Tom istom Fratelu je mali milion stvari oprošteno, a onda se pravi paralela između njega i Lisice(ili praktično 80% forumaša) i treba da se crta zašto je dobio mesec dana a ovaj dan.

Ako već ne želite da pomognete da ovaj forum ne postane brlog, nemojte makar da odmažete i sabotirate moderatore. Upristojite se ljudi. Ne zbog foruma, nego zbog vas samih.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15770
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 16 May 2024, 17:52

Npr, Tesla bi moga da batali trolovanje na ovoj temi bar.
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11415
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby belpH #77 » 16 May 2024, 19:10

bhc_comp wrote:Nema ni potrebe da se objašnjavamo. Pojedinim forumašima koji su ovde došli da se "žale" bi bolje bilo da ćute. Brišemo svakodnevno kao budale gluposti, uvrede i šta sve ne umesto odmah da banujemo , a onda još ovde treba da crtamo kako stoje stvari.

Taj isti Fratelo je svesno provocirao Zvornika nakon što je ovaj postavio podsetnik o zabrani vređanja. Taj post sa uvredama mu je obrisan, napisao je bez ikakvog suzdržavanja barem još pet, šest. Bukvalno nam čovek vređa inteligenciju, a to rade i pojedinaci koji su se javili na ovoj temi. Jedan moderator je potreban samo Fratelove gluposti da briše kada ovaj upadne u svoj mod...

Tom istom Fratelu je mali milion stvari oprošteno, a onda se pravi paralela između njega i Lisice(ili praktično 80% forumaša) i treba da se crta zašto je dobio mesec dana a ovaj dan.

Ako već ne želite da pomognete da ovaj forum ne postane brlog, nemojte makar da odmažete i sabotirate moderatore. Upristojite se ljudi. Ne zbog foruma, nego zbog vas samih.



da ne bude zabune, ja ovde ne glumim advokata za Fratela, vec pricam o duplim nalozima i pisanju posle trajnog bana...ali vidim da vas to bas nesto i ne zanima...tako da...lagano...
- dum spiro spero -
User avatar
belpH #77
 
Posts: 3912
Joined: 08 Jun 2011, 22:55

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby John Doe » 16 May 2024, 19:18

Jel postoji mogućnost da se na forumu uvede da onoga koga staviš na foe listu da isti ne može da čita tvoje postove? To bi uštedelo mnogo vremena i nepotrebne rasprave.
Dr. Thomas wrote:Кад се нема одговор одмах иде вицкасти коментар.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12784
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Pit Bull » 16 May 2024, 23:32

Ja Belph nemam pojma ko pravi duple naloge iskreno.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58509
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 16 May 2024, 23:55

Pit Bull wrote:Ja Belph nemam pojma ko pravi duple naloge iskreno.

Ostavi masinicu za selotejp i busac papira na stolu i izadji napolje, suspendovan si, izadji napolje ajde
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13980
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Dare » 17 May 2024, 00:02

Nema niko pojma izgleda.

Nema pojma ni Zvornik koji ne smije da piše u privatne poruke "jer neko možda čita", pa mi odgovara na tviter, a sad izbjegava da da odgovor i briše postove gdje spomenem klonove.

Nema pojma ni Zlaja kojem sam postavio pitanje ovdje prije mjesec dana i još na njega nije odgovorio.

Niko nema pojma, i svi ćemo se naivni praviti.

Opšte poznata stvar da je trajno banovani nalog Warlord sada registrovan kao Deran, što je uvaženi moderator Zvornik sam rekao prije par mjeseci uz molbu da se ne piše o tome.

Ali zato ima pojma nakačiti se Fratelu na ledja jer kako smije protiv nekog ko se prekrsti prije slobodnog bacanja.
S K O Č I M I Š
User avatar
Dare
 
Posts: 14001
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests