Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Raoul Duke » 12 Aug 2018, 12:04

Нисам ни мислио на тај део.

На овај:

Sezione wrote:Ma nema uopste veze sa mojim postom. Ne secam se ni sta sam napisao, eto koliko je ozbiljan post bio.



Само се треба држати елементарних ствари. Подјебавања, у границама разумног, су ок на Касини и Неспортском. Остале теме треба држати ипак on topic.

А кад крене брисање са депоније, значи да се претерало или да личним прозвкама и увредама, или се покварио грамофон.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 12 Aug 2018, 12:18

O tome i pricam, o ciscenju deponije, to mi je malo vise tendenciozno. Klizav teren na kom se gramofon kvari u tacno odredjenim slucajevima i personama. Ukratko, po grobarima mogu da polivaju i grobari i cigani, obrnuto nikako i nikad,tad se izgleda gramofon kvari i ulazi u preterivanje.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Raoul Duke » 12 Aug 2018, 12:57

Знам, знам ... Цигани преузели Авангарду!



Стварно, овде нас има разних узраста, интелектуалних и друштвених капацитета, навијачких и политичких опредељења ... И сви некако "живимо" заједно. Расправљамо, свађамо се, зезамо, коментаришемо, размењујемо препоруке, подјебавамо ...

Пожељно је само да се мисли својом главом. Они који нису способни за то, углавном не функционишу у дискусионим групама, укључујући и форуме. Ту нема помоћи.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 12 Aug 2018, 13:19

Pa kad su uspeli drzavu da uzmu sto ne bi preuzeli i forum? Logican sled dogadjaja.

Sad ozbiljno, znas tacno na sta mislim, a meni ne pada na pamet da se dalje nastavljam.

Da ne mislim svojom glavom ne bih se ni registrovao ovde, ali hvala na lepim recima.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bolkonski » 13 Aug 2018, 14:56

Banovan sam zbog posta gde sam odgovorio Karamazovu bez jedne jedine uvredljive reci i bez bilo kakvog krsenja pravila foruma.
Na njegov post gde sarkasticno govori o sudijskom “ guranju “ Partizana sam odgovorio postom gde sam naveo gol uz auta i, cini mi, se smehotresan penal nad Ricmondom protiv Vojvodine. Da stvar bude jos smesnija, to je bilo na temi Nesportski start, a ne na njihovoj zvanicnoj temi.
Dakle, vise nego jasno je da sam banovan, ne zbog posta koji sam napisao jer u njemu nije postojao ni najelementarniji razlog za ban, vec zbog osobe na ciji post je stavljena replika.
Prilicno sujetno ...
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 14 Aug 2018, 06:00

Obrisace on i ovo cim se probudi. :okk:
Preteruje vec na svim poljima! :jupi:
Air, ozbiljno razmotri "Karamazov slucaj", ocito ga muce teske muke pa ovde iskaljuje svoje komplekse i licne frustracije.
Upropastio je "nesportski", brise, banuje, a provocira druge sa mesta moderatora, sto je puno puno je, dovesce forum na pisanje tri coveka, no ako je to cilj dobro vam ide...
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 14 Aug 2018, 09:04

Ma jok, neću izbrisati.

Rado bih skratio i uštedeo na rečima, al' tema je takva pa ću biti malo opširniji.

Taman posla da iskaljujem frustracije, a i kako da ih iskaljujem kad ih nemam.

Tvoj problem je što ti 80% komentara sadrže uvrede. Na Nesportskom startu jeste dozvoljen nešto slobodniji rečnik, al mora se imati mera.

Vara se neko ako misli da je tu zaštićen od bana, da može napušavati i ponašati se kaki mu ćef.

Hvala Bogu ima ovde ogroman broj ljudi koji ume na normalan način da komunicira i da se na isti takav način i našali.

Što se tiče dela o provokacijama, o tome sam pisao ranije al ponoviću.

To što sam ja admin ne znači da treba da budem profesorski ozbiljan, vojnički disciplinovan i operisan od šala.

Tada bi verovatno mnogima bio nadmen.

Sve moje šale su na Nesportskom i Kasini. Na zaštićenim temama komšija nikada to nisam radio, jedino prenesem neku vest ili dam neku informaciju.

Ima par ljudi sa kojima imam drugarski odnos i kojima se lično obraćam. Ima ljudi koji me ne zanimaju za razmenu mišljenja niti šala.

Vidim o kakvim likovima se radi i jednostavno ne traćim vreme na njih i ne želim da gubim delić svog života.

Vreme onda stavljam u službi pametnijih stvari.

Sa svima ostalima imam korektan odnos. Nikada nikoga nisam izvređao niti uputio jednu uvredu jer ovde nisam ni došao se svađam sa ljudima.

Pojedincima je okej kada se šale o nekom penalu Zvezde, nameštenoj utakmici, kada poprckavaju posle poraza Zvezde...

Al problem nastane kada ja to uradim i zbijam takve šale o Partizanu. Onda se to tumači kao provokacija i navlačenje na ban.

Ja nisam kriv što su pojedinci prznice i previše nervozni.

Šta treba da uradim, da kažem sebi bolje da se ne našalim jer to može žestoko njih iznervirati, iznapušavati me i tako dobiju ban.

Pa ja nisam doš'o ovde da se prilagođavam pojedincima, nego forumu.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 14 Aug 2018, 09:24

Sve, sve...ali da neko Cicu optuzi kako je upropastio neku temu na forumu.. :laugh: :blue:
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby killchrome » 14 Aug 2018, 10:11

cica ne daj se, navlace te na ban!
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 14 Aug 2018, 10:49

Nije uvreda ako objavim kada je Krcun zacet!
Znaci samo iznosim cinjenice a za to sleduje ban, no privatni forum trpi pravila privatnika, nemam tu neki problem. Admin i moderator nisu isto, cisto da te obavestim, meni ovo nije prvi forum pa da mesam te kolosjeke, a ni sam nisam izmislio one gluposti koje vi u sekti ucite. 1913? :krsti:
I izes ban kada ga dobijes, bitnije je ko ti ga je natovario, onda vidis Gospu nebesku u tom liku koji se pravi fin i nevest, cist andjeo ispadne. O ne, to ti nisi! :hathello:
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 14 Aug 2018, 10:59

Čisto da te obavestim da moderatora nema, postoje samo Global moderatori.

Odavno je došlo do te promene i svi imamo iste ovlasti.

Niko se ovde ne banuje na prvu, kad se nakupi i pređe mera onda se reaguje.

Mora da shvatiš da ovo nije navijački forum. Prethodni tvoj komentar i onaj od juče pokazuje nivo tvoje komunikacije.

Koliko znam nisi klinac, a ponašaš se ko napaljeni pubertelija.

neza wrote:O ne, to ti nisi! :hathello:


Nisam. :yes3:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 14 Aug 2018, 11:37

Koji juce komentar? :roll:
Nesto ga ne vidim... :laugh:
Ako je do trazenja alkotesta i antidoping kontrole, e to je sala, tako se cesto sale i u firma, a i na putevima u saobracaju i bude bas zanimljivih reakcija... Eto tvoja je bila bas onako klinacka. Ne svidja mi se, brisem :mop: , znaci kritika na moj rad i ne postoji! Oce to nekada sa godinama da dodje i do podetinjavanja u stavovima.
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 14 Aug 2018, 11:41

Naravno da postoji kritika na moj rad. Upravo to radiš.

Međutim, kritika mora biti u skladu sa pravilima foruma.

To što sada zoveš u pomoć šalu je druga stvar.

Ne treba da se vadiš.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby neza » 14 Aug 2018, 11:45

Nisi valjda mislio da bi ti stvarno dao drejger?
Vozi samo ti kuda si i naumio.
Ovo je forum, nista ozbiljno za nerviranje i glumljenje sudije Obradovica.
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Karamazov » 14 Aug 2018, 11:48

Ovo je virtuelni svet tako da što se mene tiče može neko da me rešeta uvredama ko'lko 'oće, otporan sam na njih.

Nema razloga da se nerviram.

Uvek imam strljenja i volje svakome da odgovorim.

Kad god neko ima nešto da prigovori, može da mi pošalje i poruku.

Oni koji su mi slali, uvek su dobili odgovor.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests