Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 05 May 2016, 21:56

Vesely.24 wrote:Da li se samo kod mene ne poklapa vreme objavljivanja postova sa realnim vremenom? Prikazano vreme kada je objavljen post kasni oko dva sata za realnim vremenom.


Moras da podesis vreme na svom profilu
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Vesely.24 » 05 May 2016, 22:24

Da, da, hvala.
Grobari, Grobari, 'ajmo svi uglas, Rade Zagorac jedan je od nas!
User avatar
Vesely.24
 
Posts: 1609
Joined: 04 Feb 2016, 00:37

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby B13 » 06 May 2016, 20:30

Ljudi, kad vam odgovara novi kviz da organizujemo?

Plan je da bude još raznovrsnije i da bude više igara. Odziv je juče bio odličan, pa pretpostavljamo da biste se još igrali :biggrin:

Ponuđni termini su sledeće nedelja do četvrtka, ili ona tamo nedelja. Pošto nema Lige šampiona preko nedelje, biće nam lakše da se uklopimo za termin. :okk:

Izbacio sam i rezultate gore na temi, pa možete pogledati.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Starsica » 07 May 2016, 16:44

B13 wrote:Ljudi, kad vam odgovara novi kviz da organizujemo?

Plan je da bude još raznovrsnije i da bude više igara. Odziv je juče bio odličan, pa pretpostavljamo da biste se još igrali :biggrin:

Ponuđni termini su sledeće nedelja do četvrtka, ili ona tamo nedelja. Pošto nema Lige šampiona preko nedelje, biće nam lakše da se uklopimo za termin. :okk:

Izbacio sam i rezultate gore na temi, pa možete pogledati.

Pošto ste apsolutno iskulirali B13, koji je jedan od organizatora kviza (čisto da znate, sram vas bilo), moram ja da dođem i da podviknem :D

Planirali smo da održimo kviz većeg formata, sa više igara, ali od vas zavisi kad bi se održao, da li sledeće nedelje (svaki dan do četvrtka je opcija, zaključno sa četvrtkom) ili za dve nedelje.

I nemojte da vas lovim za odgovore, posle bude Starsica nije nikom javila, traži golišave slike u inbox za naknadno priključivanje, organizuje kako joj volja...

Deder da čujem. Većina odlučuje :biggrin:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Angus Young » 07 May 2016, 16:46

Što se mene tiče može sledeće nedelje :biggrin:

Sreda bi mi najviše odgovarala da se ja pitam :D
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19606
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Peskir » 08 May 2016, 11:18

Meni vise odgovara termin za dve nedelje, ali cu verovatno igrati i ako bude sledece.
User avatar
Peskir
 
Posts: 4835
Joined: 19 Jun 2015, 14:23

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Starsica » 10 May 2016, 12:50

Pošto ste pokazali izuzetnu želju za sledeće izdanje kviza, obradovaću vas i najaviti ga za sledeći četvrtak u 21:00. Bić više igara, biće i matematike, i nadamo se da će vas biti u istom ili većem broju.
Bolje bi vam bilo, da ne radi :funbat:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Zlaja » 14 May 2016, 15:02

Dame i gospodo, ovako stoje stvari:

U prethodnih mesec dana na topiku FKP je ispisano 30ak stranica, na topiku FKCZ jedva 10, na topiku PL 20ak i na topiku LS oko 10...

Dalje, na topiku KKP 40ak, na topiku KKCZ oko 35, ABA 30ak i na topiku za EL oko 20...

Za to vreme se na topiku kafenisanje o politici Srbije i RS napisano oko 300 stranica.

Mislim da je vreme da se zapitamo da li je ovo sportski forum.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46963
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby AirBall » 14 May 2016, 15:10

Nisam primetio da postoji neka zabrana da se pise o sportu...

Ljudi nisu maloumni, pisu o onome sto ih zanima...

Ne mogu ja nikog da teram da pise ono sto ne zeli...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Skafi » 14 May 2016, 15:13

Dobro, izbori su bili. Inače, da nije bilo predizborne tišine na forumu, možda bi se ispisalo i svih 350 stranica.
Jeste ovo sportski forum, ali dobro je videti da ljude zaista interesuje ono što se dešava kod nas i u regionu.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 14 May 2016, 15:27

Problem je u tome što se puno forumaša prešaltalo na kafenisanje i polemiše o politici. Neki od njih više i ne pišu o sportu uopšte.. Ja lično smatram da je dosta "zdravija priča" bila u peroidu kad je politika bila zabranjena na ovom forumu.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15656
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Skafi » 14 May 2016, 15:42

I šta je rešenje. Ako se ukine kafenisanje, posle dva dana, neki bi već krizirali. :biggrin:
Kako naći kompromis da većina bude zadovoljna. Da li recimo otvoriti kafenisanje nedelju dana, pa nedelju dana tu temu držati zaključanu. Ili jedan dan otključana, drugi zaključana. ili da veći deo vremena bude zaključana, pa da uvodimo happy hour na dnevnoj bazi. :laugh: Možda bi se onda energija više kanalisala ka sportskim temama.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 14 May 2016, 15:46

Kao što rekoh, najbolje je bilo dok politika nije bila ni dozvoljena na forumu. Par puta sam ušao na kafenisanje i ono tamo je užas...promocije stranaka, svađe, rasprave....mislim, meni je sve jedno, ja i ne zalazim tamo, ali smatram da je veoma loše po forum, ali dobro...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15656
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby lazpop » 14 May 2016, 15:53

Доста је о КК писано, колика је пауза била. Нисмо имали дешавања мјесеца и све би се сводило на препричавање испричаних прича. Звездашке теме су увијек слабије посјећене јер је мање форумаша који навијају за ЦЗВ.
НБА и тенис су поприлично популарни јер је то сад у жижи.
Република Српска воли Партизан
User avatar
lazpop
 
Posts: 2268
Joined: 03 Feb 2015, 16:19

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bhc_comp » 14 May 2016, 16:00

Uvek je postojao period na forumu kad se slabije ili skoro uopšte nije pisalo, pa to do sad nije bio povod da se ljudi zakrve zbog politike, a ti isti ljudi su se vraćali na forum čim bi imalo o čemu da se polemiše, nisu napuštali forum.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15656
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests