Board index Košarka Svetsko prvenstvo u košarci 2023.

Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Ko će proći dalje?

Poll ended at 05 Sep 2023, 15:40

Litvanija
10
20%
Srbija
40
80%
 
Total votes : 50

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Rokanontas » 05 Sep 2023, 20:14

Blagodarim :hi:
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Rajs » 05 Sep 2023, 20:17

Koliko fale sada Tegijevi snimci iz svlacionice
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25656
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby grobar_Zvornik » 05 Sep 2023, 20:26

То ми је прво пало на памет. Суво злато.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31671
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby fontaneros » 05 Sep 2023, 20:43

MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44530
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Ćoba » 05 Sep 2023, 21:04

Pošto mi je očni test za Gudurića davao odličan utisak o njegovoj partiji sad sam pogledao i statistiku da se uvjerim. Za 16 minuta 9p, 3sk i 6 asistencika uz najbolji +/- u ekipi. Na to je igrao odličnu odbranu. Maestralna partija
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23690
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Radonjaa » 05 Sep 2023, 21:14

Radovan III wrote:Molim za pomoć.Nisam mogao da gledam utakmicu.Nemam Sport klub i ne mogu da gledam reprizu u 21 sat.Da li neko može da mi pošalje link da pogledam reprizu utakmice


Jel ima mozda neki snimak na netu da se pogleda?


https://nbareplay.net/76643-2/


Bogun wrote:
Stim da ja nisam radikalan kao Radonjaa i ne zastupam košarkaški ostrakizam. :D
Ja bih prihvatio da se vrate u nacionalni tim sledećeg leta, naravno, ako im se igra.

Npr, svi smo ovog leta oduševljeni Nikolom Jovićem, a nekako svi lako prelazimo preko činjenice da nas je odjavio prošlog leta. :biggrin:
(Istu stvar je uradio i poznatiji imenjak 2015. pa se pojavio 2016...)

Nismo mi toliko bogati igračima da bi se odricali igrača koji su vrhunski.



Slažem se, ali kad sam predlagao trogodišnje spiskove, nadao sam se da bi mogli da imaju baš suprotan efekat. Recimo, u slučaju Jovića, teško da bi se devetnaestogodišnjak unaprijed odrekao 3 ljeta sa reprezentacijom zbog mjesec dana treninga u Majamiju. Pogotovo jer smo (kao i Kanađani) ekipa sa realnim šansama da igra Olimpijske igre i konkuriše za medalje, i to bismo mogli da iskoristimo da motivišemo igrače da igraju EP i SP, pošto je izgleda došlo vrijeme da dobrom dijelu ta takmičenja nisu dovoljno interesantna sama po sebi. :biggrin: Druga stvar, ono što si primijetio prije par dana - nama je DeDa jedini igrač koji je sa reprezentacijom tri ljeta uzastopno, to je pakao za selektora, ko god bio na klupi.
Bilo je i izostanaka iz objektivnih razloga, to naravno ne bi trebalo da utiče na bilo čije šanse za naredno ljeto, ali ja npr Pokuševskom u ovom trenutku ne bih mogao da se obradujem među 12 u Parizu, a da znam da će možda upravo Davidovac ostati bez mjesta kao neko ko je igrao i EP, i kvalifikacije i SP, dok je Pokuševski radio na sebi i izmišljao da ga Oklahoma ne pušta... S tim da sam ubijeđen da bi se pojavio vjerovatno i kod Kokoškova, a definitivno prošlog ljeta, da je to postavljeno kao uslov da se konkuriše za Pariz.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13446
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Ćoba » 05 Sep 2023, 21:18

Pokuševski se prošle godine bar pojavio na okupljanju što se većina onih koji su u godinama iza nas otkazali nije udostojila.

I to bi uveo kao pravilo, otkazivanje u kampu reprezentacije.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23690
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Rajs » 05 Sep 2023, 21:23

NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25656
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Kreanga » 05 Sep 2023, 21:32

Ćoba wrote:Pošto mi je očni test za Gudurića davao odličan utisak o njegovoj partiji sad sam pogledao i statistiku da se uvjerim. Za 16 minuta 9p, 3sk i 6 asistencika uz najbolji +/- u ekipi. Na to je igrao odličnu odbranu. Maestralna partija

Odlican.
I ono sto sam primetio, nije forsirao teske suteve, isao je na ulaz, a on zna to da radi jako dobro.
Po meni, njega je ubila najvise uloga gde on mora da glumi nekog organizatora, ali snalazi se i tu.
Bas velika pobeda, sa ovom igrom nbt da li ce biti Kanadjani ili Slovenci.
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7716
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Sani » 05 Sep 2023, 21:46

Rajs wrote:


Ovde naslov nema veze sa onim sto je Dule rekao, on prica o tome kakvo samopouzdanje ima Bogdan, i da on sam za sebe misli da je polubog, a ne da DV to misli. Nebitno, ali totalno je promasena poena sa ovim naslovom.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Tegi » 05 Sep 2023, 21:49

Čim se ponudi priča koja je bar malo iznad mediokritetske, ona sigurno neće biti valjano interpretirana.

Da Dule govori ovakve stvari a da iza sebe ima rezultate Mute Nikolića, pisalo bi se kako je izlapeo, kako smara, ko je on da kritikuje jednog Vanju Marinkovića...

Uostalom, septembar 2015. je rekao sve, nakon toga sva priča na tu temu postaje reciklirana.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20841
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Sani » 05 Sep 2023, 21:57

Da zakljucim na ovu temu, timska disertacija, ovako nekog nismo pokidali od Australi na OI u polufinalu, perfektno.

Svi su imali svoju ulogu, sto u odbrani, napadu, skoku, energiji, sve.

Moram tu da istaknem Petruseva i Avramovica koji su totalno preokrenuli utakmicu, jeste da su Bogdan i Jovic imali kljucne uloge, ali meni su prva dvojica imali neki poseban faktor danas, mislim da su potpuno iznenadili Litvance, da nisu znali gde biju.

Davidovac i Guduric su takodje imali svoje dobre uloge, sa strane, diskretno, ali konkretno i muski, pravo kad i gde treba.

Stefan Jovic verovatno partija karijere u reprezentaciji, moguce i kljucna uloga da odbijemo one napade u trecoj cetvrtini.

BOGdan, lider i covek u koga gledaju ostali, dovoljno.

Milutinov je najbolji centar u Evroligi.

Jovic, Marinkovic i Dobric nekako malo podbacili, ali i njihove partije korektne, nisu nista lose donosili, Marinkovic je nekoliko puta u odbrani odigrao odlicno, kao i Dobric, Jovic iskocio u napadu u nekoliko momenata.

Pohvale i za Pesica i strucni stab, odlicno spremljena utakmica.

Mislim da je najvecu prevagu donelo to sto smo im potpuno zatvorili Jonasa, delovao je potpuno nemocno.

Po tradiciji, pratimo dokle ce Bogdan sa poenima. :biggrin:

#17 mesto, sa 404 poena, sada je Dirk Nowitzki ispred, sa 425 poena, moglo bi to da padne u polufinalu. :okk:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby fontaneros » 05 Sep 2023, 22:02

MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44530
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Sani » 05 Sep 2023, 22:03

Tegi wrote:Čim se ponudi priča koja je bar malo iznad mediokritetske, ona sigurno neće biti valjano interpretirana.

Da Dule govori ovakve stvari a da iza sebe ima rezultate Mute Nikolića, pisalo bi se kako je izlapeo, kako smara, ko je on da kritikuje jednog Vanju Marinkovića...

Uostalom, septembar 2015. je rekao sve, nakon toga sva priča na tu temu postaje reciklirana.


Sta je pricao za Marinkovica?
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Tegi » 05 Sep 2023, 22:16

Sani wrote:
Tegi wrote:Čim se ponudi priča koja je bar malo iznad mediokritetske, ona sigurno neće biti valjano interpretirana.

Da Dule govori ovakve stvari a da iza sebe ima rezultate Mute Nikolića, pisalo bi se kako je izlapeo, kako smara, ko je on da kritikuje jednog Vanju Marinkovića...

Uostalom, septembar 2015. je rekao sve, nakon toga sva priča na tu temu postaje reciklirana.


Sta je pricao za Marinkovica?

Puštali su njegovu izjavu, a onda je Dule vrlo strogo rekao da svaku rečenicu započinje sa "ovaj", da je neozbiljno govoriti isključivo u superlativima i da se iz toga vidi da dugo nije ništa čitao. A onda je Nakić spomenuo i žvaku dok daje izjavu.

Vrlo je strog prema Bogdanu, Milutinovu i Vanji.

Danas je rekao da mu se uopšte nije dopadalo kada je Željko pre 2 godine doveo Avramovića kao pleja, ali da je baš promašio u prognozi.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20841
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

PreviousNext

Return to Svetsko prvenstvo u košarci 2023.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests