Board index Košarka Svetsko prvenstvo u košarci 2023.

Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Ko će proći dalje?

Poll ended at 05 Sep 2023, 15:40

Litvanija
10
20%
Srbija
40
80%
 
Total votes : 50

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Tilt » 06 Sep 2023, 07:44

Dovla933 wrote:
Fratelo wrote:Moje britko oko je detektovalo da u odbrani 5 na 5 nas najgori igrac nije Jovic, vec Ognjen Dobric.

Tvoje britko oko ne moze da detektuje ništa druže, pogledaj šta si sve pisao posle italije i kako si najgorim psovkama častio Pešića i ekipu, toliko da sam prvi put u životu nekome prijavio post. I sad posle ovakve pobede ti nešto detektuješ


Amin!
Tilt
 
Posts: 408
Joined: 18 Dec 2013, 20:14

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby ИлићКапитен22 » 06 Sep 2023, 07:51

Fratelo wrote:Drukaro drukaro drukaro




Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Domingoo » 06 Sep 2023, 09:09

Ovaj tim Srbije je dokaz da je cesto bolje naprwviti skromniji tim ljudi kojice da ginu i kidaju nego trpeti zvezdu .. Realno ovaj tom je cvrsci ozbiljniji i bolji bez Jokica , mislim da bi slicna prica bila i sa Partizanom da je dosao Mirotic sve bi bilo podredjeno njemu a pnnema karakter da to izgura ..
Portugalac bek za 200k ,22-28 god tehnicko-takticki pismen..
Od Gaćinovića da se napravi vrhunski desni bek.
User avatar
Domingoo
 
Posts: 7208
Joined: 17 Nov 2018, 15:22

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby grobar_Zvornik » 06 Sep 2023, 09:41

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31641
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby veljkos161 » 06 Sep 2023, 10:36

Domingoo wrote:Realno ovaj tom je cvrsci ozbiljniji i bolji bez Jokica , mislim da bi slicna prica bila i sa Partizanom da je dosao Mirotic sve bi bilo podredjeno njemu a pnnema karakter da to izgura ..

Kiselo je grožđe puta 2 ĉini mi se :biggrin:
Mirotić je lik najbolji igrač u Evropi,i iako ne znamo kako bi se snašao i uklopio ja lično verujem da bi Željko to odlično sve sklopio.
Što se tiče debele ojebine,ljudi pamte samo Italiju,gde takođe ništa nije kriv jer je odigrao odlično ali je igrao premalo,dok recimo se zaboravlja da su nam praktično utakmice sa Grčkom sa sve Janisom i Turskom u gostima bile eliminacione,što bez njega ni u snu ne bi dobili.
Tako da bez ojebine ne bi ni igrali na ovom turniru sada,svidelo nam se to ili ne :biggrin:
U principu,glupo je da polemišemo o njemu više,makar ove reprezentativne sezone,ali prosto reagujem na to što neko potura tezu da on nama košarkaški ne treba i da mi bolje igramo bez lika koji je najbolji košarkaš na svetu i sa kojim smo i prošle godine imali skor 7-1,dok bi kladim se da je igrao protiv mrskih Italijana 36 minuta umesto 28 recimo imali i 11-0 odnosno dobili i njih i sve do kraja na turniru.
Dakle,da ne bude da je skroz off,ne slažem se da smo bolji jer on ne igra,već da su se neke kockice bolje sklopile.
Dosta njih zapravo,a važan meč od Italijana smo eto opet izgubili,što nas srećom nije koštalo,štaviše ispalo je idealno. Zaključak,ono što je Bogun rekao.
Nikakvo odricanje,proterivanje,oduzimanje pasoša i ostale gluposti,već ako hoće da igra,dobrodošao je,ako neće ne mora.
I da se iz sujete ne zavaravamo da smo jači ako odbije nego ako se pojavi spreman i motivisan da igra,kao prošle godine.
Ovo da se prebaci tamo gde i ostala trabunjanja o njemu,i valjda da zatvorimo te diskusije,načelno su besmislene jer se radi o liku koji je odjebao reprezentaciju a imamo 12 heroja tamo koji daju sve od sebe da donesu medalju. Samo sam eto replicirao tezom da mi fraza da smo bez njega bolji ne pije vodu,iako me na oko rezultati demantuju,ali obrazložih zašto se ne slažem.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7406
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby BlackOwl » 06 Sep 2023, 10:42

Nadam se da Jović neće poći Jokićevim stopama kad dobije veću ulogu u NBA. Ako bude opet ona priča "ovo leto treba produžim ugovor ne mogu" onda piši propalo.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 17050
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby veljkos161 » 06 Sep 2023, 10:45

BlackOwl wrote:Nadam se da Jović neće poći Jokićevim stopama kad dobije veću ulogu u NBA. Ako bude opet ona priča "ovo leto treba produžim ugovor ne mogu" onda piši propalo.

Isto,Bojdo upitao koji mu je domet i ima li Markanenov potencijal,a po meni jedino bitno je da se razvije u ozbiljnog igrača,što je na ovom turniru nagovestio,i da ima ispravan odnos prema nacionalnom timu.
I na ovoj utakmici je pogodio bitnu trojku,nije se nešto istakao ali po meni skroz korektan posle dve slabije partije. Odličan potencijal.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7406
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby stihl » 06 Sep 2023, 15:20

User avatar
stihl
 
Posts: 9023
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby JNA » 06 Sep 2023, 15:22

stihl wrote:


Nov ugovor za Gospodina!
User avatar
JNA
 
Posts: 8834
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby stihl » 06 Sep 2023, 18:28

Што се тиче јагњеЋине, положио је.
Видјећемо послије Канаде за кошарку :biggrin:
User avatar
stihl
 
Posts: 9023
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby twoface » 06 Sep 2023, 22:32

BlackOwl wrote:Nadam se da Jović neće poći Jokićevim stopama kad dobije veću ulogu u NBA. Ako bude opet ona priča "ovo leto treba produžim ugovor ne mogu" onda piši propalo.

Dva su sveta različita. Neko iz Kosova kod Knina da ne igra za reprezentaciju Srbije? Pa Ilija bi ga spalio.
User avatar
twoface
 
Posts: 1705
Joined: 22 Jun 2011, 15:38

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Cvele » 07 Sep 2023, 00:57

stihl wrote:Што се тиче јагњеЋине, положио је.
Видјећемо послије Канаде за кошарку :biggrin:

Šta ga stiskate vi?
User avatar
Cvele
 
Posts: 18671
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Četvrtfinale SP: Litvanija - Srbija

Postby Bogun » 07 Sep 2023, 23:14

Odgledah ponovo utakmicu posle fudbala. :biggrin:

Slažem se sa napisanim, naša najbolja utakmica od Australije 2016. godine.

Da ne idem previše u detalje, drago mi je da je Gudurić odigrao verovatno najbolju utakmicu u dresu reprezentacije. (Ne računam one utakmice iz prozora kada je mislim protiv Gruzije ubacio 25+ poena). Konačno da iz ove uloge šestog igrača pruži veliki doprinos, prethodna dva velika takmičenja je podbacivao u ulozi šestog ili sedmog igrača.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32982
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Previous

Return to Svetsko prvenstvo u košarci 2023.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests