Board index Euro 2020.

Kvalifikacije Euro 2020.

Re: Kvalifikacije Euro 2020.

Postby fontaneros » 05 May 2021, 11:52

Naime, uvedena su nova pravila, među kojima je i to da u slučaju da ekipa ima zaraženog igrača korona virusaom, utakmice će biti odložene u narednih 48 sati. Ako to ne bude moguće, onda će meč biti registrovan službenim rezultatom od 3:0 na štetu ekipe koja je imala zaraženog u ekipi.

Takođe, utakmica koja bude pogođena u slučaju zaraženih igrača, mogla bi da bude održana u drugom gradu. Ekipa koja ima zaražene u timu, da bi mogla da odigra odloženi meč, mora da ima najmanje 13 igrača koji su dokazano negativni na testu.

uvodi se i novo pravilo kada su sudije u pitanju, pa će po prvi put u istoriji sudije moći da sude svojim reprezentacijama, u slučaju da se desi da i sudije budu zaražene korona virusom i da ne bude moguće drugo rešenje osim da sudija bude iz zemlje koja i treba da igra meč.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44328
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kvalifikacije Euro 2020.

Postby Desetka » 20 May 2021, 09:52

Jedno pitanje za ekipu koja je sakupila virtualni album. Ostala mi je samo jedna slicica da popunim album, ali je u pitanju coca cola fan sticker i nemam pojma kako da dodjem do nje, posto one nemaju broj i ne mogu menjazom da je nabavim. Ima li neko ideju sta da radim?
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3081
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Kvalifikacije Euro 2020.

Postby Inzaghi » 20 May 2021, 10:26

Nema to veze.
Menjazom. A moze menjazom, samo stavis duplikate da mozes da uzmes.
Samo trazi da dobijes slicicu te zemlje koja ti fali.

Ako ti fali npr fan Belgija, samo njihove trazi da dobijes u zameni.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17431
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Kvalifikacije Euro 2020.

Postby Desetka » 20 May 2021, 11:06

Hvala, ja sam sumnjao da je zbog toga sto nemam onaj 25 cocacola item. Probacu sad kako si rekao, pa da sakupim i ja album konacno. :biggrin:
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3081
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Previous

Return to Euro 2020.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest