Board index Košarka Mlađe kategorije

Juniorska i kadetska Liga

Juniorska i kadetska Liga

Postby bekrinjo » 18 Mar 2011, 16:09

U nedelju od 14h se u SC Kovilovo igra veciti derbi JJLS...
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby bekrinjo » 18 Mar 2011, 21:25

bekrinjo wrote:U nedelju od 14h se u SC Kovilovo igra veciti derbi JJLS...




Ipak se igra u Pioniru,sto je jos bolje da se ne lomatam po Kovilovu...
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby Paki » 19 Mar 2011, 16:38

Odnos fmp-a prema Miljenoviću je veoma čudan.Cvetković igra nlb ligu,Micić je glavni igrač Mege dok Miljenović ne dobija ni sekund seniorske košarke.Zna se da on neće potpisati profi ugovor sa fmp-om i da zbog toga ne igra u prvom timu.Pitanje je hoće li neko platiti tih 150K za njega jer je ove sezone pao u senku gore navedenih igrača.
Paki
 
Posts: 1278
Joined: 19 Mar 2011, 00:41
Location: Zemun

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby AirBall » 19 Mar 2011, 16:43

Paki wrote:Odnos fmp-a prema Miljenoviću je veoma čudan.Cvetković igra nlb ligu,Micić je glavni igrač Mege dok Miljenović ne dobija ni sekund seniorske košarke.Zna se da on neće potpisati profi ugovor sa fmp-om i da zbog toga ne igra u prvom timu.Pitanje je hoće li neko platiti tih 150K za njega jer je ove sezone pao u senku gore navedenih igrača.


Nije uopste cudan odnos prema njemu, takav odnos imaju apsolutno svi igraci koji odbiju da potpisu profesionalni ugovor za FMP... U slicnoj situaciji trenutno je i centar Bezbradica...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby bekrinjo » 20 Mar 2011, 14:08

Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby Talicni Tom » 20 Mar 2011, 16:12

CZ dobila 79-73, a vidim da je zadnju četvrtinu izgubila 10-tak razlike, što bi moglo reći da je to bila laka pobjeda.
Cvele naravno najbolji, 25 poena i indeks 35, meni nepoznati Aranitović 15. Na drugoj strani Đorđević 24.
I još jedno zapažanje, Cvele jeste svakako motor tima i svi su bolji uz njega, ali njegov šut je 5 od 15. Pri tome ne želim da uputim kritiku na njegov račun, iako mora mnogo da radi na individualnom napadačkom arsenalu, nego da kažem kako je teško biti nosilac napada tima, uzimati loptu kada niko drugi ne može i pri tome imati dobre procente.
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby AirBall » 20 Mar 2011, 16:15

Partizan je igrao bez Radicevica, dok je Majic jedan od kljucih igraca bio manje od 4 minuta u igri, ne znam da li je povreda u pitanju, ali nije redovno stanje u svakom slucaju... Ni na koji nacin ne relativizujem pobedu Zvezde, jer je ovo mislim treci put da ste nas dobili ove sezone i jasan pokazatelj i potvrda da se u mladjim kategorijama Partizana vrlo lose radi...

Velika nada kluba i pridoslica iz Real Madrida Dusan Bogdanovic samo 4 poena i utakmicu je zavrsio sa indexom 0, tako da je jasno da od njegove seniorske kosarke u skorije vreme nema nista...

Ljudi iz Partizana bi morali da se pozabave omladinskom skolom, jer je ovo sramota sta se dozvoljava...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby 1n54jd3r » 20 Mar 2011, 17:11

Ali je makar drugi centar na pozajmici u Mega vizuri odigrao odlicno...Nikola Vujovic za 28min ukupno 26 poena, 13 skokova za index 33... Kad smo vec kod Mege, Bojic danas u pobedi protiv Knjazevca ukupan index 39.
Sto se Radicevica tice, da je igrao danas, nista se ne bi promenilo...zvezda bi svakako dobila...jako precenjen igrac
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby bekrinjo » 21 Mar 2011, 00:49

Juniori Radnickog iz KG su u sjajnoj seriji,vezali su cak 6 uzastopnih pobeda i sa skora 3-10 dosli na 9-10!
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby Paki » 21 Mar 2011, 20:22

[quote="1n54jd3r" Kad smo vec kod Mege, Bojic danas u pobedi protiv Knjazevca ukupan index 39.
[/quote]

Ja njega odavno znam i nije mi jasno kako je postao takav igrač!Dečko defintivno ima talenta ali njegov najveći plus je to što je sin Peđe Bojića pa se zbg toga forsirao gde god je došao.Na kraju je ispalo da je on to zaslužio,ali da mu nije ćaleta teorije nema da bi on sad bio takav igrač.
Paki
 
Posts: 1278
Joined: 19 Mar 2011, 00:41
Location: Zemun

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby AirBall » 21 Mar 2011, 20:26

Paki wrote:
Ja njega odavno znam i nije mi jasno kako je postao takav igrač!Dečko defintivno ima talenta ali njegov najveći plus je to što je sin Peđe Bojića pa se zbg toga forsirao gde god je došao.Na kraju je ispalo da je on to zaslužio,ali da mu nije ćaleta teorije nema da bi on sad bio takav igrač.


To se isto pricalo i za Marka Jarica koga ja i Kotrljko jos kao deca vrlo dobro poznajemo i igrali smo basket protiv njega u kraju... Nije bio preterano talentovan, ali je vrlo radan bio... Nakon toga je otisao u Radnicki na Krst, posle toga u Zvezdu, pa u Peristeri, Kinder...

Tesko da te veza moze lansirati u orbitu... Mali je jos uvek los defanzivac, ali je ubica u napadu... Ima izuzetno dugacke ruke i ja mislim da ce imati odlicnu karijeru... Mada definitivno mnogo mora da radi na sebi...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby Paki » 21 Mar 2011, 20:33

AirBall wrote:To se isto pricalo i za Marka Jarica koga ja i Kotrljko jos kao deca vrlo dobro poznajemo i igrali smo basket protiv njega u kraju... Nije bio preterano talentovan, ali je vrlo radan bio... Nakon toga je otisao u Radnicki na Krst, posle toga u Zvezdu, pa u Peristeri, Kinder...

Tesko da te veza moze lansirati u orbitu... Mali je jos uvek los defanzivac, ali je ubica u napadu... Ima izuzetno dugacke ruke i ja mislim da ce imati odlicnu karijeru... Mada definitivno mnogo mora da radi na sebi...


B1:Kod Bojića je suprotna situacija.Znam kad je igrao u Zemunu da se samo zajebavao na treninzima.Mada,možda se promenio od tada...
B2:Nisam siguran kakav će napadač biti protiv mnoogo ozbiljnijih,a pre svega jačih centara.Sledeće sezone mora dobiti bolju minutažu u prvom timu ako se od njega nešto očekuje.
Paki
 
Posts: 1278
Joined: 19 Mar 2011, 00:41
Location: Zemun

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby 1n54jd3r » 21 Mar 2011, 20:35

Njegov problem je sto je slican Radmanovicu. Dobre fizikalije ali jedno veliko ALI...a to ALI znamo od Karija i Fila Dzeksona, ako se prisetite sta je bila problematika.
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Juniorska Liga 2010/2011 (+ NIJT turniri i slicno)

Postby AirBall » 21 Mar 2011, 20:35

Paki wrote:
AirBall wrote:To se isto pricalo i za Marka Jarica koga ja i Kotrljko jos kao deca vrlo dobro poznajemo i igrali smo basket protiv njega u kraju... Nije bio preterano talentovan, ali je vrlo radan bio... Nakon toga je otisao u Radnicki na Krst, posle toga u Zvezdu, pa u Peristeri, Kinder...

Tesko da te veza moze lansirati u orbitu... Mali je jos uvek los defanzivac, ali je ubica u napadu... Ima izuzetno dugacke ruke i ja mislim da ce imati odlicnu karijeru... Mada definitivno mnogo mora da radi na sebi...


B1:Kod Bojića je suprotna situacija.Znam kad je igrao u Zemunu da se samo zajebavao na treninzima.Mada,možda se promenio do tada...
B2:Nisam siguran kakav će napadač biti protiv mnoogo ozbiljnijih,a pre svega jačih centara.Sledeće sezone mora dobiti bolju minutažu u prvom timu ako se od njega nešto očekuje.


Ma daleko da ja poredim Bojica i Jarica... jarica poznajem licno iz te dobi pa kazem sta ga je lansiralo u orbitu, dok Bojicevu pricu ne znam... Samo sam povukao analogiju koja proizilazi iz argumenta da uspesni roditelji stoje iza njih...

Moze te cale gurati do jedne odredjene granice, ali ako nemas ONO pre ili kasnije ces stati...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby 1n54jd3r » 21 Mar 2011, 20:42

Meni i dalje nije jasno kako ce svi dobiti minutazu u Megi u seniorskoj konkurenciji. Siguran sam da ce je dobiti Micic, Djekic i Mitrovic od mladjih. Bojic, Reljic i Vujovic, kojima ce svima biti potrebni minuti da bi nastavili da se razvijaju ce biti u problemu. Ukoliko Mega bude gajila neke ambicije sledece sezone.
Ne kapiram vise ni Miskov interes. Vujovic je potpisao za Partizan. Sledece godine je na pozajmici u Vizuri. Treba da se pripremi u toj sezoni za seniorsku kosarku. Kako je to moguce bez minuta? A po logici stvari, Misku nije u interesu da mu igrac ode u partizan nespreman i da ne dobije sansu. Onda mu se prekida lanac provizija. Pametan nisam.
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Next

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests