Board index Košarka Mlađe kategorije

Juniorska i kadetska Liga

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby Talicni Tom » 14 Apr 2011, 20:46

Hvala. A kada govorimo o Jankoviću iz FMP, on je 94. i imao je problema sa mononukleozom početkom godine? Ako jeste, ima odlične preedispozicije ali loš šut.
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby bekrinjo » 18 Apr 2011, 14:01

Poznati su termini odigravanja juniorskog F8 u Vrscu:
rasporedf8.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby Diktator » 27 Apr 2011, 13:54

Kreće borba za titulu kod juniora
Izvor: B92, Tanjug

Završni turnir juniorske košarkaške lige Srbije počinje u četvrtak i trajaće do subote u vršačkom “Milenijumu”.

Kao favorit za osvajanje titule, na osnovu rezultata iz ligaškog dela takmičenja izdvajaju se domaćin Hemofarm Štada i FMP Železnik.

Prvog dana na programu su četvrtfinalini dueli u kojima se sastaju: FMP Železnik – Crvena zvezda, Mega Vizura – Radnicki KG 06, Novi Sad – Mladost Čačak i Hemofarm Štada – Partizan. Prvi meč počinje u 12 časova, a svaki naredni je se igra dva časa kasnije posle prethodnog.

Polufinalni mečevi igraju se u petak od 14 i 16 časova. U prvom polufinalu sastaće se pobednici parova mečeva između FMP-a i Zvezde i Mega Vizure i Radničkog, a u drugom bolji iz susreta Novog Sada i Mladosti, odnosno Hemofarma i partizana.

Finalna utakmica igraće se u subotu od 16 časova, a prethodiće joj meč za treće mesto dva sata ranije.

Prvo mesto u ligaškom delu takmičenja osvojili su Vrščani koji su pretrpeli samo jedan poraz u 22 utakmice. Drugoplasirani FMP je, uz 20 pobeda, doživeo dva poraza.
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18505
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 10:31

Danas pocinje zavrsni turnir juniorske lige...

Bice izuzetno zanimljivo, jer domacin Hemofarm je pokazao svoju snagu, a za njih ce i na ovom turniru igrati Krstic i Dangubic koji su vec potpisali profesionalne ugovore... FMP bez Miljenovica, ali sa Jankovicem iz '94. godista ce dati sve da se ne obruka... Vasa Micic ce igrati za Megu i oni su definitivno kandidat za osvajanje iz drugog plana... Zvezda sa Cvetkovicem svakako moze da iznenadi FMP-a, dok je i Partizan kompletan, ali iskreno sumnjam da mozemo dobiti domacine ovog turnira...

Sve u svemu sledi prelepa tri dana kosarke u Vrscu...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby Paki » 28 Apr 2011, 13:15

AirBall wrote:Danas pocinje zavrsni turnir juniorske lige...

Bice izuzetno zanimljivo, jer domacin Hemofarm je pokazao svoju snagu, a za njih ce i na ovom turniru igrati Krstic i Dangubic koji su vec potpisali profesionalne ugovore... FMP bez Miljenovica, ali sa Jankovicem iz '94. godista ce dati sve da se ne obruka... Vasa Micic ce igrati za Megu i oni su definitivno kandidat za osvajanje iz drugog plana... Zvezda sa Cvetkovicem svakako moze da iznenadi FMP-a, dok je i Partizan kompletan, ali iskreno sumnjam da mozemo dobiti domacine ovog turnira...

Sve u svemu sledi prelepa tri dana kosarke u Vrscu...


Meni pobeda Zvezde ne bi bila iznenađenje,šta više i očekujem je.Fmp je bez Miljenovića skroz druga ekipa.Očekujem finale Hemofarm-Mega.U tom slučaju bi mnogo zavisilo i od igre Micića,mada mislim da je Hemofarm favorit za titulu.
Paki
 
Posts: 1278
Joined: 19 Mar 2011, 00:41
Location: Zemun

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 14:09

FMP-Crvena Zvezda 82-83 nakon produzetka

Cvetkovic je imao neverovatnih 46 poena i zavrsio je utakmicu sa indexom 45... Jednostavno mali Rebic koji je '95. godiste nista nije mogao da napravi... Kod FMP-a su izdominirali Popovski Turanjanin sa 25 i Bezbradica sa 16 poena i 9 skokova...

Marinkovic takodje izvrstan u Zvezdi sa 14 poena i cak 18 skokova...

http://www.juniorskaligakss.com/sr/box.php?id=133
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby Bodi Bond » 28 Apr 2011, 14:23

Je l samo meni ne radi sajt juniorske lige?

Jbt, Cvele šutnuo 30 puta!!! :tap:
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 14:24

Bodi Bond wrote:Je l samo meni ne radi sajt juniorske lige?

Jbt, Cvele šutnuo 30 puta!!! :tap:


Radi sasvim normalno... Trenutno Mega gubi 10 razlike... Bukvalno su ih ubili sutevima za tri poena Gavrilovic i Zecevic...

http://www.persija.net/statistika/live.php?id=meg_rad
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 14:56

Kakva druga cetvrtfinalna utakmica u Vrscu izmedju Mege i Radnickog... :blue: :blue: :blue:

Zivela srpska kosarka... :cheers: :algabacaju: :bliss:

Radnicki je poveo 50-61,a bukvalno su dominirali Zecevic i Gavrilovic koji su u tom trenutku zajednicki sutirali 10/14 za 3 poena... Medjutim u tim trenucima Vasa Micic i centar Nikola Vujovic koji je Partizanov igrac na pozajmici u Mega Vizuri su preokrenuli utakmicu...

Mega je pobedila na kraju rezultatom 83-80, a Vasa Micic je zavrsio sa ucinkom od 18 poena, 9 asistencija i 6 skokova i ukupnim indexom 24, dok je Nikola Vujovic imao 16 poena i 15 skokova i ukupni index 28...

Takodje treba izdvojiti i sina Pedje Bojica Andriju koji je imao 12 poena i 8 skokova, i Mega se nekako provukla u polufinale...

Jos jednom se pokazalo koliko srpskoj kosarci trebaju timovi poput Radnickog... Zecevic je mec zavrsio sa 30 poena (trojke 5/9), dok je Gavrilovic imao 22 poena (5/7 za tri poena)...

Svaka, svaka cast ovoj deci... :blue: :blue: :blue:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby Bodi Bond » 28 Apr 2011, 15:50

Ovaj link sa live statsom mogu da otvorim, ali sajt lige ne... :dunno:
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 15:54

Bodi Bond wrote:Ovaj link sa live statsom mogu da otvorim, ali sajt lige ne... :dunno:


Bar meni ovaj link besprekorno radi...

http://www.juniorskaligakss.com/sr/index.php
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby Beonegro » 28 Apr 2011, 16:07

AirBall wrote:FMP-Crvena Zvezda 82-83 nakon produzetka

Cvetkovic je imao neverovatnih 46 poena i zavrsio je utakmicu sa indexom 45... Jednostavno mali Rebic koji je '95. godiste nista nije mogao da napravi... Kod FMP-a su izdominirali Popovski Turanjanin sa 25 i Bezbradica sa 16 poena i 9 skokova...

Marinkovic takodje izvrstan u Zvezdi sa 14 poena i cak 18 skokova...

http://www.juniorskaligakss.com/sr/box.php?id=133


Mali čvor je stvarno zlo :blue:
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 17:36

3. polufinalista je Mladost iz Cacka koja je s rezultatom 75-85 pobedila Novi Sad...

Izdominirao je kao i obicno Sasa Avramovic sa 30 poena... Kao i Milos Jankovic sa 16 poena i cak 21 skokom...Kod Novog Sada su odlicni bili Stefan Pot s 19 i Mihailo Vasic s 22 poena...

http://www.juniorskaligakss.com/sr/box.php?id=135
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby 1n54jd3r » 28 Apr 2011, 20:32

Evo kratki utisci iz Vrsca. Gledao sam Zvezda-FMP i Mega-Radnicki.
Cvele krenuo da prezentuje sva oruzja iz svog arsenala u prvom poluvremenu. Dominirao je, prebrz je, odlican crossover, ulaz, imao je masu naskoka u reket i suta (dosta je i masio). Jednom recju - dominirao je. Naravno, znate da mrzim Covica i njegovu druzinu, ali desilo se nezamislivo. Dok sam u prvom poluvremenu zdusno bodrio zvezdu, u drugom sam navijao za FMP. Razlog - Cvele. Toliko je bio arogantan i toliko je silovao da su ga igraci bukvalno molili za loptu kada su sami na poziciji za sut kao duhovi. On im loptu ne da. Sigurno ce imati odlicnu karijeru ali verujte da mi je bilo muka da gledam to silovanje i unistavanje bilo kakve timske igre (znam, zvezda nema kvalitet osim njega i Marinkovica). Zvezda je vodila i 20 razlike (ne znam tacno) ali je Turanjanin odlicnim sutevima vratio FMP i otislo se u produzetke. FMP je imao napad za pobedu ali se bas on spetljao i Zvezda je otisla u finale. Marinkovic dominirao u skoku, Cvele u silovanju. Kod FMP-a nekako najbolji utisak su ostavili Bezbradica i Turanjanin.
Drga utakmica dana - vodio se pravi rat. Mega iako na papiru kvalitetnija, dozvolila je sebi da dovede u pitanje prolaz u polufinale. Smenjivale su se ekipe u vodjstvu, bilo je lepih poteza zaista. Micic pokazao svoj raskosan talenat, i u odbrani i u napadu. Dosta drzi loptu u posedu, sposoban je da kreira sam sebi poziciju za sut, ali cini mi se da najvise poverenja ima u ulaz jako do samog kraja. Odlicno je igrao pnr sa Vujovicem gotovo citavo drugo poluvreme kada su jurili rezultat. U poslednju cetvrtinu uslo se sa prednoscu Radnickog od devet razlike. Nakon izlaska Bojica (koji svakako ima napadacke kvalitete, mada danas nije bas briljirao), Mega pravi seriju 7-0 i vraca se u utakmicu. Sakotic je dao dve jako bitne trojke, Reljic odigrao korektnu odbranu. Generalno, Radnicki ima jednu zivotinju na centru - Miskovica, sa kojim se Vujovic bukvalno tukao celu tekmu. Miskovic je imao 13 skokova ali ocajan sut iz igre. Gavrilovic i Zecevic su zasipali kos Mege trojkama konstantno. Dosta su imali otvorenih suteva, po meni najvise zahvaljujuci Bojicu i njegovoj nezainteresovanoj odbrani. Ubedljivo najkonstantniji i najkorisniji igrac utakmice - Nikola Vujovic. Skakao je, blokirao, asistirao, poentirao uz fantastican procenat suta, jednostavno odigrao mozda i najbolju partiju ove sezone. Njegov sut sa vrha reketa pred kraj utakmice je mozda i prelomio mec, kada je Mega otisla na cini mi se 6-7 razlike (imao je 16 poena, 15 skokova, 3 asista, 1 blokadu iako mu nisu upisali jos 2 ocigledne. Naravno od gotovog su napravili veresiju, Radnicki je dao neke koseve iz ocaja od cega jednu trojku o tablu. Ipak, na kraju, Mega odlazi u zasluzeno finale. I sutra idem u Vrsac, pa izvestavam iznova.

@air
veruj mi da Bojic uzivo nije ono sto pokazuje statistika...rupa u odbrani, ali citave sezone
Inat koji je pretrpeo sve faze razvoja i došao do terminalnog stadijuma - negiranje i sopstvene inicijative.
User avatar
1n54jd3r
 
Posts: 1359
Joined: 15 Mar 2011, 01:28

Re: Juniorska Liga 2010/2011

Postby AirBall » 28 Apr 2011, 20:35

1n54jd3r wrote:@air
veruj mi da Bojic uzivo nije ono sto pokazuje statistika...rupa u odbrani, ali citave sezone


Hvala na iscrpnom izvestaju...

Meni preostaje samo da ziljam u pbp... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests