Board index Košarka Mlađe kategorije

Juniorska i kadetska Liga

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Zlaja » 03 May 2013, 15:44

7. 8. 9. 10. red kao i poslednja 2.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46954
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 15:46

Добро. А цео пети пасус?
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Unexpected » 03 May 2013, 15:47

Na primer ovaj deo:
isključeno čak osam igrača Zvezde i samo jedan košarkaš Partizana. A, incident su izuzetno grubim nasrtajem na Skoknića započeli košarkaši crno-belih, u tuči je učestvovalo mnogo više košarkaša Partizana, ali je isključen samo Milutinov. Zašto?


I na primer ovaj deo iz izjave koju si preskočio, nije u pitanju saopštenje:
Nije tačno da je Pušica prišao da pruži ruku Skokniću koji je ležao ispod koša, već je krenuo da ga šutne.

http://www.sportal.rs/news.php?news=99877
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 15:50

Ово последње нисам ни прочитао.

Опет, да нећете да кажете да је после онаквог фаула мали Пушица пришао да се лепо извини? Па немојте да се зезамо сад ...
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Oglala » 03 May 2013, 15:51

Ima jedan glodar, skocimis, koji se se od zmije brani tako sto joj baca prasinu u oci. E pa celo ovo saopstenje me potseca na njega.
Peti pasus je perfidno obilazenje oko cinjenica. Nisu iskljuceni svi igraci Partizana koji su ucestvovali u tuci, ali nisu ni Zvezdini; to nije bio kriterijum masovnog iskljucenja. Prica o tuci i grupnom iskljucenju je namerno spojena u jednu celinu, da bi priprosti prol pomislio kako ne postoji pravilo po kom se sankcionise uletanje u teren.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Oglala » 03 May 2013, 15:52

Raoul Duke wrote:Ово последње нисам ни прочитао.

Опет, да нећете да кажете да је после онаквог фаула мали Пушица пришао да се лепо извини? Па немојте да се зезамо сад ...

Nije, prisao je da ga overi mauzerom medju oci.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Zlaja » 03 May 2013, 15:53

:lol:
Po scenariju.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46954
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 15:54

Важи. И после Човић спинује и лаже.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Unexpected » 03 May 2013, 15:54

Raoul Duke wrote:Ово последње нисам ни прочитао.

Опет, да нећете да кажете да је после онаквог фаула мали Пушица пришао да се лепо извини? Па немојте да се зезамо сад ...

Ja bih prišao, ne vidim što ne bi i on. Takvih faulova ima malte ne jedan po utakmici. Već sam ti pomenuo Nelsonov, tu je i onaj Vukov na kucanju Gordića, par Lučićevih zbog kojih su hteli glavu da mu skinu, o onom idiotskom Čakarevića da ne pričam. Nagađam, čini mi se da mu je Milutinov objasnio šta je uradio, i da je ovaj krenuo da se izvini.
Sigurno nije prišao da ga šutne.

Raoul Duke wrote:Важи. И после Човић спинује и лаже.

Priča oko isključenja je klasično spinovanje, ovaj deo oko šutiranja je već i laganje.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Oglala » 03 May 2013, 15:56

Raoul Duke wrote:Важи. И после Човић спинује и лаже.

Ne samo posle, nego i pre i za vreme. Budi iskren i reci da li ti se cini da je krenuo da ga sutne? (uzmi u obzir da je ka njemu krenuo tek nakon rasprave sa Milutinovim, gotovo 10 sec kasnije; da je bio besan ucinio bi to odmah)
Last edited by Oglala on 03 May 2013, 15:57, edited 1 time in total.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 15:57

Unexpected wrote:
Raoul Duke wrote:Ово последње нисам ни прочитао.

Опет, да нећете да кажете да је после онаквог фаула мали Пушица пришао да се лепо извини? Па немојте да се зезамо сад ...

Ja bih prišao, ne vidim što ne bi i on. Takvih faulova ima malte ne jedan po utakmici. Već sam ti pomenuo Nelsonov, tu je i onaj Vukov na kucanju Gordića, par Lučićevih zbog kojih su hteli glavu da mu skinu, o onom idiotskom Čakarevića da ne pričam. Nagađam, čini mi se da mu je Milutinov objasnio šta je uradio, i da je ovaj krenuo da se izvini.
Sigurno nije prišao da ga šutne.

Raoul Duke wrote:Важи. И после Човић спинује и лаже.

Priča oko isključenja je klasično spinovanje, ovaj deo oko šutiranja je već i laganje.



А део око невиности ваших у целој причи чисто лицемерје.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Oglala » 03 May 2013, 15:58

Raoul Duke wrote:
Unexpected wrote:
Raoul Duke wrote:Ово последње нисам ни прочитао.

Опет, да нећете да кажете да је после онаквог фаула мали Пушица пришао да се лепо извини? Па немојте да се зезамо сад ...

Ja bih prišao, ne vidim što ne bi i on. Takvih faulova ima malte ne jedan po utakmici. Već sam ti pomenuo Nelsonov, tu je i onaj Vukov na kucanju Gordića, par Lučićevih zbog kojih su hteli glavu da mu skinu, o onom idiotskom Čakarevića da ne pričam. Nagađam, čini mi se da mu je Milutinov objasnio šta je uradio, i da je ovaj krenuo da se izvini.
Sigurno nije prišao da ga šutne.

Raoul Duke wrote:Важи. И после Човић спинује и лаже.

Priča oko isključenja je klasično spinovanje, ovaj deo oko šutiranja je već i laganje.



А део око невиности ваших у целој причи чисто лицемерје.

Niko od nas nije rekao da su potpuno nevini.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 16:00

Oglala wrote:
Raoul Duke wrote:Важи. И после Човић спинује и лаже.

Ne samo posle, nego i pre i za vreme. Budi iskren i reci da li ti se cini da je krenuo da ga sutne? (uzmi u obzir da je ka njemu krenuo tek nakon rasprave sa Milutinovim, gotovo 10 sec kasnije; da je bio besan ucinio bi to odmah)



Рекох ти неколико пута да се не слажем са саопштењем и не волим тај вид комуникације.

Али ви од саопштења правите главни проблем, а при том занемарујете удео ваше стране у целој причи. Инцидент је почео након неспортског фаула играча Партизана, а затим и његовог прилажења играчу на поду.

Шта је он тамо тражио, можемо само да нагађамо. Ви тврдите да је хтео да се извини, ја мислим да је наставио са провокацијама.

Не мислим да је било шутирања.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Dr Haus » 03 May 2013, 16:01

Pošto je izašao snimak na kome se ne vidi reakcija klupe Partizana, ajde da analiziramo bar ono što se vidi.

0:05 nesportski faul Pušice

0:21 levom rukom ponovo Pušica odguruje Tejića koji je krenuo prema Skokniću koji je još na parketu

0:28 svi igrači Partizana dolaze da podignu Skoknića da mu se izvinu valjda Skoknić i dalje leži na parketu

0:33 kako kaže Tegi tu je šaketanje, Andrić pesnicom promašuje Tejića - da bi mogao da se izvini Skokniću (tu Tegi providno kaže kako još nema udaraca jer je Andrić promašio, a kad je Tejić posle toga pogodio Andrića po Tegiju onda kreće)

0:40 Uleće Prvulj i odgurava Andrića koji se uneo u facu Kaplanoviću najnevinijem igraču do tad na šta ga Andrić pesnicom leve ruke udara i onda kreće Prvulj da ga udara nekoliko puta, Đorđević koga je do tada držao sudija (jer je bio miran valjda) šutira Prvulja nogom s leđa i tada ulazi klupa Zvezde

Od 0:21 do 0:40 morao je i Bućan da uđe na šta ima i pravo i obavezu da smiri svoje igrače a ne da drži ruke u džepovima, onako kao scenarista na snimanju filma. Imao je 20 sekundi i mogao je-nije hteo.

Na daljem snimku se jasno vidi da je klupa ušla sa ciljem da spreči dalju tuču i da se niko sa klupe nije ni uneo nekom u facu a kamoli se tukao.

Po istim pravilima Fiba koje pominje Tegi, u trenutku kad u teren uđu navijači (čovek u kariranoj košulji se preskočio preko Zvezdine klupe) i policija prekida se utakmica ali bila bi ona dva bacanja ...... opet bi bilo glupo.

I najjadnije na 2:07 kada posle promašaja Andrića vraćaju Tejićev levi kroše dva puta u usporenom snimku.

Jasno mi da sudije ne mogu da razdvoje Katića i Marića ali ove juniore onaj zdepasti sudija je mogao da razdvoji ko od šale.
User avatar
Dr Haus
 
Posts: 172
Joined: 09 Jul 2011, 15:38

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Unexpected » 03 May 2013, 16:01

Ko potencira nevinost naših? Ja sigurno ne.

Evo još jedan primer spinovanja. Koji je bio rezultat kada je došlo do prekida?

Crveno-beli su vodili tokom većeg dela meča, a najveće vođstvo iznosilo je šest poena. Međutim, Skoknić je u jednom prodoru veoma grubo zaustavljen faulom od strane Pušice. Sudije su dosudile nesportsku ličnu grešku posle koje je trebalo da se izvedu dva slobodna bacanja, a lopta bi ponovo pripala crveno-belima. Marko Tejić je potrčao da pridigne saigrača, ali u tom trenutku došlo je do koškanja igrača dva tima, potom i do tuče u kojoj su učestvovali Marko Tejić iz Zvezde i Pušica, Milutinov i Andrić iz Partizana.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests