Board index Košarka Mlađe kategorije

Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 12:00

Odgovoricu ti svaki put, kada pises gluposti, a veze sa mozgom nemas.

To se onda kaze da ima sve predispozicije da postane dobar igrac.

Kompletan igrac sa 16 godina? Kompletan igrac je BB, a Popovic treba krv da propisa trenirajuci, da bi postao kompletan igrac.

Da ista znas, znao bi da napravis razliku.

Ali eto, ubo si da Popovic ima tonu talenta :okk:
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 12:03

Max Manus wrote:
Admiral wrote:I pored poraza, nikada generaciski ne bi menjao nasu ekipu za Crnogorsku.

Dzabe npr Vlahovicu 20+ poena, kad ce se izgubiti, cim se fizicki poravna sa vrsnjacima.


Ma svi oni vodeći crnogorci su akceleranti jasno je ne treba mnogo žaliti za rezultatom ok je ova generacija Pažin,Popović,Tanasko i meni lično Pavićević su momci koje treba paziti,pogotovo Pažina

Klipa stvarno mnogi jaše igrače osim Tanaska i Karapandžića prema kojima je fin,ljigavac


Nemoj mi Karapandzica zaboravljati :D

Klipa je celo prvenstvo vodio ekipu, kao da vodi seniore, ne moze to bas tako lako da se prenese na decake od 16 god.
Kontraproduktivno je.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Max Manus » 19 Aug 2017, 12:07

Ma ja cenim Karapandžu mnogo ali sam skeptičan po pitanju perspektive
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 12:20

Admiral wrote:Odgovoricu ti svaki put, kada pises gluposti, a veze sa mozgom nemas.

To se onda kaze da ima sve predispozicije da postane dobar igrac.

Kompletan igrac sa 16 godina? Kompletan igrac je BB, a Popovic treba krv da propisa trenirajuci, da bi postao kompletan igrac.

Da ista znas, znao bi da napravis razliku.

Ali eto, ubo si da Popovic ima tonu talenta :okk:

Kompletan igrac je onaj koji sve ume na terenu ,koji moze da igra u dva pravca, nema to veze na kojem nivou igra, kompletnost se odmah prepozna, ali dzaba je to tebi objasnjavati kada veze o zivotu nemas :roll:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 12:21

Ovaj rus Zakharov je veoma zanimljiv igrac, odlicnu gradju ima za peticu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 12:23

Max Manus wrote:
Admiral wrote:I pored poraza, nikada generaciski ne bi menjao nasu ekipu za Crnogorsku.

Dzabe npr Vlahovicu 20+ poena, kad ce se izgubiti, cim se fizicki poravna sa vrsnjacima.


Ma svi oni vodeći crnogorci su akceleranti jasno je ne treba mnogo žaliti za rezultatom ok je ova generacija Pažin,Popović,Tanasko i meni lično Pavićević su momci koje treba paziti,pogotovo Pažina

Klipa stvarno mnogi jaše igrače osim Tanaska i Karapandžića prema kojima je fin,ljigavac

Ne znam koliko je tacno ali kruze price da ih navodno vrbuje da predju kod Cokija :roll:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 19 Aug 2017, 12:28

Tanasko je lud ako ode kod njega, pa Klipa ga je i ovde uzasno koristio...:D

rano je za prognoze, ali slozicu se da obecava generacija...Pazin, Popovic, Tanasko... pa i Pavicevic i Karapandza deluju fino...
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 12:34

Ma sumnjam da ce otici, stariji brat mu je u Partizanu, mozda ga Klipa kaznjava zato sto ga je ovaj odbio :biggrin: Ima jos nekolicina igraca koji igraju u inostranstvu pa i u nasoj ligi , koji bi mogli da pojacaju ekipu sledece godine , nadam se da ce neki od njih da se odazovu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby mudrovsukilo » 19 Aug 2017, 15:09

Slavisak wrote:Neko je ovde na jednoj od prethodnih stranica napisao , ako ovi klinci ne dobiju trajne psihicke posledice od Klipe, to ce biti najveci uspeh ove generacije i potpuno je covek bio u pravu. Uzasno je ponasanje nazovi tog trenera prema nekim igracima, urlanje, psovanje, unosenje u facu, teatralno skakanje pored aut linije , posle promasaja ili izgubljene lopte, sramota je da jedan takav covek vodi neku nasu selekciju, pa kako da igraci budu opusteni pored jedne takve budale :wacko: Da me neko pogresno ne shvati, on jeste napravio veliki uspeh sa ovom selekcijom, poslednje 2,3 generacije su ispadale u cetvrtfinalima ili cak nisu prolazile ni grupu , ali njegovo ponasanje je skandalozno, necu da ulazim u samo njegovo vodjenje utakmica iako bi i o tome mogao svasta da napisem, ali onakvo sizofreno ponasanje je dno dna. Na zalost ne vidim da ce posle ovakvog rezultat biti uklonjen u skorijoj buducnosti.

Sto se tice same utakmice , cim sam pre pocetka utakmice video u kadru Tomasevica i Don Mila , bilo mi je jasno da mi ni teoretske sanse nemamo da dobijemo ovaj mec, ne bi me iznenadilo da je ovaj mec resen u nekom restoranu , dan pre njegovog odigravanja :roll: Puna hala domacih navijaca , normalna je bila nervoza kod ovih decaka , koji nikada do sada nisu ni igrali pred ovolikim brojem ljudi . Uveren sam da ove iste crnogorce dobijama na SP sledece godine , naravno ako se tamo sastanemo. Ovoj grupi igraca ako se pridodaju Nakic i Pokusevski, mozda Misljenovici i neko od igraca iz 2002 godista , kao na primer Musikic, ako se bude dobro razvijao sledece sezone , ovaj tim ce da bude duplo jaci. Vazno je da ovde ima mnogo materijala za obradu , titula na kadetskom prvenstvu je najprecenjenija, setimo se generacije 88,89,95,99, kako su prolazile na tim prvenstvima , pa su posle na juniorskim ili omladinskim prvenstvima osvajale zlato i postale sampioni. Kao sto rekoh , najvaznije je da iz ove generacije izadje nekoliko reprezentativaca za seniorsku reprezentaciju , a mislim da ce ih i biti.
Meni je licno najzanimljiviji mali Popovic, mnogo me podseca na Nemanju Bjelicu, njegova igracka svestranost, ima visoku igracku inteligenciju, retko gresi a jedan je od najmladjih u timu , , jbt preuzeli smo incijativu u drugoj cetvrtini upravo zahvaljujuci njemu, prelepa asistencija koju je uputio Zivanovicu, pa sledeci napad poentira odemo na plus 4 , onda napravi pametan faul , Klipa ludi , vadi ga iz igre i mi se odmah epski raspadnemo , kod nekog normalnog selektora decko bi provodio u igri minimum 30 minuta po utakmici. Ne slazem se sa forumasem Grbom koji je napsao da misli da je on stao sa rastom, ja mislim da ce on da izraste jos 2 do 4 cm ako ne i vise, ponavljam decko ima 15 godina. Nadam se da ce izabrati zdravu sredinu za nastavak svoje karijere. Ja bi voleo da ga vidim u Partizanu , ako ne tu onda u Megi , nikako u CZ, jer tamo nece napredovati kao sto nije napredovao ni Simanic . Tamo se ganja rezultat, igra se sablonski a tu je i ludi Klipa u klubu. Ima ovde jos decaka koji obecavaju kao sto su Pazin,Karapandzic,Langovic,Tanaskovic itd. Dosta potencijala ali moraju vredno da rade i da se igracki usavrsavaju. Bilo bi lepo da uzmemo bronzanu medalju, bolji smo i talentovaniji tim od hrvata, koji imaju jednog ekstra individiualca , ostatak tima je dosta los, samo da se oporave od ovog poraza i medalja je nasa.


dobar post i brat slavisak da napise nekad
:blue:
ja sam pisao za klipana ,i kao uvek ispostavi se da bogotac igre nikad pogresio nije :biggrin:

ma uspeh nije samo osvajanje nekog neprofesionalnog takmicenja ,vec je uspeh izbacivanje igraca za sledece igre i seniorski reprezntativaca ,ovo prvo je za kompleksase ovo drugo je za buducnost koja nam je preca svima ,pa i tim malim klincima ,od kojih velika vecina nece moci da zivi od kosarke jer nece moci da zaradjuje novce


nisam gledao polufinale kad nadjem vremena ,to popovic onaj brat sto nosi rajf ,ako je taj ima stofa

gledo sam tog brata misljenovica uzivo u italiji pre koi dan mozda mesec tacnije ,zanimljivi igrac bas



Nemoj mi Karapandzica zaboravljati :D

Klipa je celo prvenstvo vodio ekipu, kao da vodi seniore, ne moze to bas tako lako da se prenese na decake od 16 god.
Kontraproduktivno je.[/quote]
da li ti stvarno mislis da je jedan klipa sposoban da vodi seniore ? :lollol: na ovaj nacin moze samo vodi decu mladju od 12 godina da ga ne bi prebila ,doduse nije on vodio ozbiljne ludake ko klince ,neke navijacke grupacije igrace ,nasamarali bi ga do sad :lollol:
pa vise ne bi mogao da upropascava kosarkase
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 17:36

Pa ne znam da li je sposoban, ali ih vodi.

Vidi se razlika u kvalitetu.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 18:01

Trebalo je sa vecom razlikom da se ode na poluvreme, Tanaskovic muku muci sa slobodnim bacanjima, jedan od aspekata igre koji mora da unapredi, Popovic ima super osecaj za asistenciju, rekao bi skoro pa Jokicevski :biggrin:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 18:24

Kakve mi gluposti pravimo
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby tremi08 » 19 Aug 2017, 18:34

Zivanovic, tuga, cemer, jad. Pazin ni ne dobija loptu
tremi08
 
Posts: 6357
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Max Manus » 19 Aug 2017, 18:51

Dominira ih 02 klinac
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby tremi08 » 19 Aug 2017, 18:54

Kakav ulaz Pazina, svaka cast
tremi08
 
Posts: 6357
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron