Board index Košarka Mlađe kategorije

Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby tremi08 » 18 Aug 2017, 21:10

Faul Pazinu?! :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: pa cist faul nad Langovicem, cista kradja, naravno u Milovoj privatnoj drzavi sa izmisljenom "nacijom"
tremi08
 
Posts: 6366
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby tremi08 » 18 Aug 2017, 21:13

Ovaj Markovic tokom celog turnira bar jednom ne dobaci do kosa, katastrofa. Bravo za Pazina i Langovica, jedini imaju mu*a

Onaj koji je uspeo da Zivanovica uvali Realu zasluzuje Nobelovu nagradu.

Puno srece Francuzima sutra
Last edited by tremi08 on 18 Aug 2017, 21:17, edited 2 times in total.
tremi08
 
Posts: 6366
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby СрбинПодгорица » 18 Aug 2017, 21:15

Ово је њима једина шанса да у било којој категорији имају медаљу, ми готово свако љето имамо злато у некој генарацији. Прво добили су на жељу и бољег тренера. Центри су се показали јако лоше скока имали нисмо, остали лоше такође. Једино задовољио Карапанџић и донекле Пажин.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17037
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby tremi08 » 18 Aug 2017, 21:23

Ne moze se u CG igrati nikako sa komsijama, previse naostrena atmosfera, mnogo ovih Milovaca sa uzasnim ponasanjem prema nasim igracima itd. Zvizdanje na skandiranja "Oj Kosovo,Kosovo" i "Srbija,Srbija" mogu samo da potvrde misljenje da nam oni nisu prijatelji a kamoli braca.

Sve u svemu, plasman na SP je ostvaren, Pazin je nas sto je bilo i najbitnije (ostaje jos i Mario da se potvrdi) pa sledece godine malo bolji rezultati. Ono sto je meni smetalo tokom celog turnira da Klipa(n) nije dozvoljavao Pazinu da se razigra, cim bi Pazin ubacio 10p ovaj ga je menjao, kao i neforsiranje da se igra na Pazin vec trojke sutiraju Vasic, Markovic, Popovic koji prilicno lose sutiraju. Centri jako losi, Pavicevic off. i ok, Tanaskovic velika nula i najvece razocarenje na turniru. Centri kasnije sazrevaju ali on skoro nista nije pokazao, skok nije mogao da uhvati...Popovic je ok igrac skroz, ali mnogo zicera promasi, ispada, jos se ne snalazi na toj visini.

Karapandzic, Pazin i Langovic koji je morao vecu ulogu da ima su jedini bili na zavidnom nivou.Zalosno je kada te ekipa koja ima samo 3 igraca iznad 2m i to samo cm preko nadskace tim koji ima 7 igraca preko 2m i dvojicu sa preko 2,05cm. Lose, lose bas

I da, sudjenje zvezdama u nasem timu u svim mladjim kategorijama je bilo jezivo, prekrsaji koji su njima svirani me ostavljaju bez komentara, pogotovo ovo veceras Pazinu sa poslednja dva faula.

Iz svega vidjenog u svim kategorijama, crnogorci i Hrvati ce pleja traziti jos 10 godina medju crncima.
tremi08
 
Posts: 6366
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby ilika99basket » 18 Aug 2017, 21:30

grobar_Zvornik wrote:Трагикомична партија... Виши си за главу и ниједну лопту ниси у стању ухватити. :pop:


upravo to, po meni jedino popovic je dobar igrac kakvog nismo imali ,
pavicevicu je max da bude kao stimac i to ako sredi fizikalije,
langovic mladja verzija nikole tanaskovica nije ni 3 ni 4,
tanasko junior me razocarao ,
miskovic mi deluje kao debelo dete koga su roditelji poslali na basket da smrsa, igra preko veze, najveci uspeh ce mu biti da igra za mega vizuruleksbemaks..
jos im trener klipa , kriminalniji i od gurovica
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby mudrovsukilo » 19 Aug 2017, 00:24

tremi08 wrote:
I sta je tu netacno? Spanci su igrali od 2010. na svakom SP U17. Prvi put nece

,ma nista samo si ih izmaleriso sta se odma brecas :biggrin:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 04:41

Neko je ovde na jednoj od prethodnih stranica napisao , ako ovi klinci ne dobiju trajne psihicke posledice od Klipe, to ce biti najveci uspeh ove generacije i potpuno je covek bio u pravu. Uzasno je ponasanje nazovi tog trenera prema nekim igracima, urlanje, psovanje, unosenje u facu, teatralno skakanje pored aut linije , posle promasaja ili izgubljene lopte, sramota je da jedan takav covek vodi neku nasu selekciju, pa kako da igraci budu opusteni pored jedne takve budale :wacko: Da me neko pogresno ne shvati, on jeste napravio veliki uspeh sa ovom selekcijom, poslednje 2,3 generacije su ispadale u cetvrtfinalima ili cak nisu prolazile ni grupu , ali njegovo ponasanje je skandalozno, necu da ulazim u samo njegovo vodjenje utakmica iako bi i o tome mogao svasta da napisem, ali onakvo sizofreno ponasanje je dno dna. Na zalost ne vidim da ce posle ovakvog rezultat biti uklonjen u skorijoj buducnosti.

Sto se tice same utakmice , cim sam pre pocetka utakmice video u kadru Tomasevica i Don Mila , bilo mi je jasno da mi ni teoretske sanse nemamo da dobijemo ovaj mec, ne bi me iznenadilo da je ovaj mec resen u nekom restoranu , dan pre njegovog odigravanja :roll: Puna hala domacih navijaca , normalna je bila nervoza kod ovih decaka , koji nikada do sada nisu ni igrali pred ovolikim brojem ljudi . Uveren sam da ove iste crnogorce dobijama na SP sledece godine , naravno ako se tamo sastanemo. Ovoj grupi igraca ako se pridodaju Nakic i Pokusevski, mozda Misljenovici i neko od igraca iz 2002 godista , kao na primer Musikic, ako se bude dobro razvijao sledece sezone , ovaj tim ce da bude duplo jaci. Vazno je da ovde ima mnogo materijala za obradu , titula na kadetskom prvenstvu je najprecenjenija, setimo se generacije 88,89,95,99, kako su prolazile na tim prvenstvima , pa su posle na juniorskim ili omladinskim prvenstvima osvajale zlato i postale sampioni. Kao sto rekoh , najvaznije je da iz ove generacije izadje nekoliko reprezentativaca za seniorsku reprezentaciju , a mislim da ce ih i biti.
Meni je licno najzanimljiviji mali Popovic, mnogo me podseca na Nemanju Bjelicu, njegova igracka svestranost, ima visoku igracku inteligenciju, retko gresi a jedan je od najmladjih u timu , , jbt preuzeli smo incijativu u drugoj cetvrtini upravo zahvaljujuci njemu, prelepa asistencija koju je uputio Zivanovicu, pa sledeci napad poentira odemo na plus 4 , onda napravi pametan faul , Klipa ludi , vadi ga iz igre i mi se odmah epski raspadnemo , kod nekog normalnog selektora decko bi provodio u igri minimum 30 minuta po utakmici. Ne slazem se sa forumasem Grbom koji je napsao da misli da je on stao sa rastom, ja mislim da ce on da izraste jos 2 do 4 cm ako ne i vise, ponavljam decko ima 15 godina. Nadam se da ce izabrati zdravu sredinu za nastavak svoje karijere. Ja bi voleo da ga vidim u Partizanu , ako ne tu onda u Megi , nikako u CZ, jer tamo nece napredovati kao sto nije napredovao ni Simanic . Tamo se ganja rezultat, igra se sablonski a tu je i ludi Klipa u klubu. Ima ovde jos decaka koji obecavaju kao sto su Pazin,Karapandzic,Langovic,Tanaskovic itd. Dosta potencijala ali moraju vredno da rade i da se igracki usavrsavaju. Bilo bi lepo da uzmemo bronzanu medalju, bolji smo i talentovaniji tim od hrvata, koji imaju jednog ekstra individiualca , ostatak tima je dosta los, samo da se oporave od ovog poraza i medalja je nasa.
Last edited by Slavisak on 19 Aug 2017, 05:39, edited 3 times in total.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 04:49

tremi08 wrote:Ne moze se u CG igrati nikako sa komsijama, previse naostrena atmosfera, mnogo ovih Milovaca sa uzasnim ponasanjem prema nasim igracima itd. Zvizdanje na skandiranja "Oj Kosovo,Kosovo" i "Srbija,Srbija" mogu samo da potvrde misljenje da nam oni nisu prijatelji a kamoli braca.

Sve u svemu, plasman na SP je ostvaren, Pazin je nas sto je bilo i najbitnije (ostaje jos i Mario da se potvrdi) pa sledece godine malo bolji rezultati. Ono sto je meni smetalo tokom celog turnira da Klipa(n) nije dozvoljavao Pazinu da se razigra, cim bi Pazin ubacio 10p ovaj ga je menjao, kao i neforsiranje da se igra na Pazin vec trojke sutiraju Vasic, Markovic, Popovic koji prilicno lose sutiraju. Centri jako losi, Pavicevic off. i ok, Tanaskovic velika nula i najvece razocarenje na turniru. Centri kasnije sazrevaju ali on skoro nista nije pokazao, skok nije mogao da uhvati...Popovic je ok igrac skroz, ali mnogo zicera promasi, ispada, jos se ne snalazi na toj visini.

Karapandzic, Pazin i Langovic koji je morao vecu ulogu da ima su jedini bili na zavidnom nivou.Zalosno je kada te ekipa koja ima samo 3 igraca iznad 2m i to samo cm preko nadskace tim koji ima 7 igraca preko 2m i dvojicu sa preko 2,05cm. Lose, lose bas

I da, sudjenje zvezdama u nasem timu u svim mladjim kategorijama je bilo jezivo, prekrsaji koji su njima svirani me ostavljaju bez komentara, pogotovo ovo veceras Pazinu sa poslednja dva faula.

Iz svega vidjenog u svim kategorijama, crnogorci i Hrvati ce pleja traziti jos 10 godina medju crncima.

Realno , decko nije proveo ni tri vezana minuta u igri na citavom turniru, i on je naglo izrastao u prosloj sezoni a mislim da ce jos rasti , ovo je period navikavanja na telesne promene, ja sam video i neke pozitivne stvari kod njega, on je bio najbolji u zastiti obruca od svih nasih centara, ume da podeli dobar pas , mislim da nema potrebe da se onoliko forsira Pavicevic , koji je brat bratu bas previse trom, masivan je ima teske noge , bas mora mnogo da radi na agilnosti, ako zeli produktivnu seniorsku karijeru.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Kole » 19 Aug 2017, 06:14

Slavisak wrote:Neko je ovde na jednoj od prethodnih stranica napisao , ako ovi klinci ne dobiju trajne psihicke posledice od Klipe, to ce biti najveci uspeh ove generacije i potpuno je covek bio u pravu. Uzasno je ponasanje nazovi tog trenera prema nekim igracima, urlanje, psovanje, unosenje u facu, teatralno skakanje pored aut linije , posle promasaja ili izgubljene lopte, sramota je da jedan takav covek vodi neku nasu selekciju, pa kako da igraci budu opusteni pored jedne takve budale :wacko: Da me neko pogresno ne shvati, on jeste napravio veliki uspeh sa ovom selekcijom, poslednje 2,3 generacije su ispadale u cetvrtfinalima ili cak nisu prolazile ni grupu , ali njegovo ponasanje je skandalozno, necu da ulazim u samo njegovo vodjenje utakmica iako bi i o tome mogao svasta da napisem, ali onakvo sizofreno ponasanje je dno dna. Na zalost ne vidim da ce posle ovakvog rezultat biti uklonjen u skorijoj buducnosti.

Sto se tice same utakmice , cim sam pre pocetka utakmice video u kadru Tomasevica i Don Mila , bilo mi je jasno da mi ni teoretske sanse nemamo da dobijemo ovaj mec, ne bi me iznenadilo da je ovaj mec resen u nekom restoranu , dan pre njegovog odigravanja :roll: Puna hala domacih navijaca , normalna je bila nervoza kod ovih decaka , koji nikada do sada nisu ni igrali pred ovolikim brojem ljudi . Uveren sam da ove iste crnogorce dobijama na SP sledece godine , naravno ako se tamo sastanemo. Ovoj grupi igraca ako se pridodaju Nakic i Pokusevski, mozda Misljenovici i neko od igraca iz 2002 godista , kao na primer Musikic, ako se bude dobro razvijao sledece sezone , ovaj tim ce da bude duplo jaci. Vazno je da ovde ima mnogo materijala za obradu , titula na kadetskom prvenstvu je najprecenjenija, setimo se generacije 88,89,95,99, kako su prolazile na tim prvenstvima , pa su posle na juniorskim ili omladinskim prvenstvima osvajale zlato i postale sampioni. Kao sto rekoh , najvaznije je da iz ove generacije izadje nekoliko reprezentativaca za seniorsku reprezentaciju , a mislim da ce ih i biti.
Meni je licno najzanimljiviji mali Popovic, mnogo me podseca na Nemanju Bjelicu, njegova igracka svestranost, ima visoku igracku inteligenciju, retko gresi a jedan je od najmladjih u timu , , jbt preuzeli smo incijativu u drugoj cetvrtini upravo zahvaljujuci njemu, prelepa asistencija koju je uputio Zivanovicu, pa sledeci napad poentira odemo na plus 4 , onda napravi pametan faul , Klipa ludi , vadi ga iz igre i mi se odmah epski raspadnemo , kod nekog normalnog selektora decko bi provodio u igri minimum 30 minuta po utakmici. Ne slazem se sa forumasem Grbom koji je napsao da misli da je on stao sa rastom, ja mislim da ce on da izraste jos 2 do 4 cm ako ne i vise, ponavljam decko ima 15 godina. Nadam se da ce izabrati zdravu sredinu za nastavak svoje karijere. Ja bi voleo da ga vidim u Partizanu , ako ne tu onda u Megi , nikako u CZ, jer tamo nece napredovati kao sto nije napredovao ni Simanic . Tamo se ganja rezultat, igra se sablonski a tu je i ludi Klipa u klubu. Ima ovde jos decaka koji obecavaju kao sto su Pazin,Karapandzic,Langovic,Tanaskovic itd. Dosta potencijala ali moraju vredno da rade i da se igracki usavrsavaju. Bilo bi lepo da uzmemo bronzanu medalju, bolji smo i talentovaniji tim od hrvata, koji imaju jednog ekstra individiualca , ostatak tima je dosta los, samo da se oporave od ovog poraza i medalja je nasa.

:okk:
User avatar
Kole
 
Posts: 256
Joined: 06 Sep 2014, 06:19

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 19 Aug 2017, 10:10

Tanaskovic je prosle godine unistio ovog Tomasevica u derbiju, bas onako predominantno.... a sta on kod Klipe igra, i da li je uopste do Klipe ne znam... inace mi se nimalo ne svidja njegova uloga ovde, decko najtalentovaniji od svih nasih visokih igraca....

meni je Popovic ok igrac, samo sam skeptik da ce nesto mnogo rasti... ali i to nije problem, mali ima preko dva metra, i visina mu sasvim sigurno nece biti problem, njega bi trebalo na tri forsirati...
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 11:43


Evo premotajte na 1:09:57 pa recite da se ne radi o specijalnom talentu, a imao je jos dve prelepe asistencije, koje je podelio Tanaskaovicu i Zivanovicu. Decko je neobruseni dijamant, jedino na cemu treba da proradi je sut za tri poena, i bice kompletan igrac. Ali kakva reakcija Klipe posle ovog poteza, umesto da mu aplaudira on se izdire na njega, nekako bas ima pik na njega iako ovaj skoro da ne gresi kada je na terenu :roll:
Last edited by Slavisak on 19 Aug 2017, 11:45, edited 1 time in total.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 11:45

I pored poraza, nikada generaciski ne bi menjao nasu ekipu za Crnogorsku.

Dzabe npr Vlahovicu 20+ poena, kad ce se izgubiti, cim se fizicki poravna sa vrsnjacima.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Admiral » 19 Aug 2017, 11:47

Kompletan igrac sa 16 godina..... :truce:

Blago nama.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 19 Aug 2017, 11:52

Jbt koliki si ti smarac, pa da na ovom nivou ce biti kompletan igrac uz pridodan sut za tri poena, a verujem da ce se njegova igra lako preneti i na seniorski nivo, pogotovo sto igra i dobru odbranu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Max Manus » 19 Aug 2017, 11:59

Admiral wrote:I pored poraza, nikada generaciski ne bi menjao nasu ekipu za Crnogorsku.

Dzabe npr Vlahovicu 20+ poena, kad ce se izgubiti, cim se fizicki poravna sa vrsnjacima.


Ma svi oni vodeći crnogorci su akceleranti jasno je ne treba mnogo žaliti za rezultatom ok je ova generacija Pažin,Popović,Tanasko i meni lično Pavićević su momci koje treba paziti,pogotovo Pažina

Klipa stvarno mnogi jaše igrače osim Tanaska i Karapandžića prema kojima je fin,ljigavac
Last edited by Max Manus on 19 Aug 2017, 12:00, edited 1 time in total.
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests