Board index Košarka Mlađe kategorije

Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Re: Reprezentacija Srbije

Postby KKP » 28 Jun 2011, 14:45

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... udentequot

SELEKTOR muške univerzitetske reprezentacije Srbije Luka Pavićević saopštio je danas širi spisak od 18 igrača na koje računa za Univerzijadu u kineskom gradu Šenženu.


Na selektorovom spisku nalaze se: Marko Ljubičić, Stefan Sinovec, Stefan Birčević, Duško Bunić (Metalac), Slobodan Dunđerski (OKK Beograd), Mladen Jeremić (Hemofarm), Miloš Dimić, Stefan Živanović, Aleksandar Milutinović (svi FMP), Vladimir Lučić (Partizan), Luka Drča, Sava Lešić, Uroš Nikolić (Crvena zvezda), Nikola Malešević (Univerzitet Rod Ajlend, SAD), Nikola Dragović (Sant Petersburg, Rusija), Nikola Cvetinović (Univerzitet Akron, SAD), Vladimir Štimac (Nimburk, Češka), Đorđe Gogić (Mornar, Crna Gora).
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Reprezentacija Srbije

Postby bekrinjo » 28 Jun 2011, 15:08

Drca je zalutao na ovaj spisak...
Nije Gogic vec Gagic...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Reprezentacija Srbije

Postby mali_buda » 28 Jun 2011, 15:10

bekrinjo wrote:Drca je zalutao na ovaj spisak...
Nije Gogic vec Gagic...

Zar nije Drca zavrsio fakultet :okk:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Bodi Bond » 28 Jun 2011, 15:21

Valjda se Milutinović zove Andreja, majku mu. :tap:
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby Unexpected » 28 Jun 2011, 15:43

utorak 28.06.2011 | 15:46
Pavićević odredio kandidate za UI
Izvor: B92

Selektor muške univerzitetske reprezentacije Srbije, Luka Pavićević, saopštio je širi spisak od 18 kandidata za Univerzijadu u kineskom gradu Šenženu.

Srpski reprezentativci okupiće se 3. jula u beogradskom hotelu "Trim", a bazični deo priprema obaviće na Zlatitboru. Univerzijada u Šenženu, na kojoj će naši "studenti" braniti zlatnu medalju, biće održana od 11. do 23. avgusta.

"Imamo sasvim dovoljno vremena da se dobro upoznamo i pripremimo. Tokom priprema odigraćemo nekoliko kontrolnih utakmica sa selekcijama iz regiona", precizirao je Pavićević.

Na selektorovom spisku nalaze se: Marko Ljubičić, Stefan Sinovec, Stefan Birčević, Duško Bunić (svi Metalac), Slobodan Dunđerski (OKK Beograd), Mladen Jeremić (Hemofarm), Miloš Dimić, Stefan Živanović, Aleksandar Milutinović (svi FMP), Vladimir Lučić (Partizan), Luka Drča, Sava Lešić, Uroš Nikolić (Crvena zvezda), Nikola Malešević (Univerzitet Rod Ajlend, SAD), Nikola Dragović (Sankt Peterburg, Rusija), Nikola Cvetinović (Univerzitet Akron, SAD), Vladimir Štimac (Nimburk, Češka), Đorđe Gogić (Mornar, Crna Gora).

U stručnom štabu naše celekicje biće pomoćni Goran Miljković i Marko Simonović, doktor Gligorije Babović i vodja tima Dejan Dimitrijević.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Reprezentacija Srbije

Postby KKP » 28 Jun 2011, 17:38

Bodi Bond wrote:Valjda se Milutinović zove Andreja, majku mu. :tap:


Amaterizam u novinarstvu je sve češća pojava, ja se sve češće udaram u glavu kad nešto pročitam ili čujem... :biggrin: :tap:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby serbianhoops » 28 Jun 2011, 19:18

214 cm visok Ognjen Kuzmic je perspektivniji od svakog centara na ovom spisku. Ocigledno slucaj Cantekin nije bio dovoljan da se nasih opamete. Mozda cemo to shvatiti kad on bude zaigrao za Sloveniju. Navodno Bozidar Maljkovic je zainteresovan za njega obzirom da je Kuzmic, posle Sinanovica, najnoviji projekat Koste Jankova.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby bekrinjo » 28 Jun 2011, 19:24

@serbianhoops

Zasto nema Labovica na spisku?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby Talicni Tom » 28 Jun 2011, 22:18

Nikola Malešević (Univerzitet Rod Ajlend, SAD), Nikola Cvetinović (Univerzitet Akron, SAD)???

Ko su ovi momci? Zna li neko nešto više o njima. Njih ni serbianhoops nije pominjao.
AirBall wrote:Partizana niko ne sme da krade...
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby serbianhoops » 28 Jun 2011, 22:52

Talicni Tom wrote:Nikola Malešević (Univerzitet Rod Ajlend, SAD), Nikola Cvetinović (Univerzitet Akron, SAD)???

Ko su ovi momci? Zna li neko nešto više o njima. Njih ni serbianhoops nije pominjao.


Jesam ih pominjao ali ne na ovom forum i ne u kontekstu univerzitetske reprezentacije. Malesevic ('89) je odlican trojkas iz izgradjenih pozicija dok je Cvetinovic ('88), inace bivsi Zvezdin junior, staromodna cetvorka. Po meni, nijedan nece biti u 12 za Senzen.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby serbianhoops » 28 Jun 2011, 22:56

bekrinjo wrote:@serbianhoops

Zasto nema Labovica na spisku?


Labovic nema glavu za vrhunsku kosarku. Skontam da je odbio poziv da bih provodio leto po crnogoskim diskotekama i po beograskim splavovima.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby KKP » 29 Jun 2011, 00:18

Nikolu Cvetinovića sam prošle godine upoznao preko fejsbuka. Bivši zvezdin juniuor, a težak Grobar. Drago mi je kad sam video da je dobio poziv. Nikola, srećno! :)
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby Beonegro » 29 Jun 2011, 15:05

serbianhoops wrote:
bekrinjo wrote:@serbianhoops

Zasto nema Labovica na spisku?


Labovic nema glavu za vrhunsku kosarku. Skontam da je odbio poziv da bih provodio leto po crnogoskim diskotekama i po beograskim splavovima.


Pa nema ni noge za vrhunsku košarku. Al' ima želudac od azbesta :lol:
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby AirBall » 04 Jul 2011, 09:29

Zbog povreda su vec otkazali Milutinovic, Covic i Uros Nikolic, dok Oostende nije ni pustio Katnica...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Univerzitetska Reprezentacija Srbije

Postby bekrinjo » 04 Jul 2011, 10:23

AirBall wrote:Zbog povreda su vec otkazali Milutinovic, Covic i Uros Nikolic, dok Oostende nije ni pustio Katnica...



Covic i Katnic nisu bili na onom preliminarnom spisku?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests