Board index Košarka Mlađe kategorije

U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Slavisak » 08 Aug 2014, 14:51

Stojanovic ne moze da propadne, on sta je u mladjim kategorijama to ce i da bude na seniorskom nivou, fizikalac, 6/18 njegov sut danas :wacko:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby -Lepi- » 08 Aug 2014, 14:55

Kenic najvise skokova kod nas.Steta sto mu napadacki repertoar nije bolji.
Stojanovic uzeo 18 suteva, 0/4 slobodna,Peno odlican 14 pts 4-6 igra, 5-6 slobodna 7 skokova i 5 as.
Miladinovic 5-5 iz igre, Rakicevic isto odlican 17 poena i 7 skokova.
User avatar
-Lepi-
 
Posts: 2257
Joined: 17 Dec 2012, 22:04
Location: BGD

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Admiral » 08 Aug 2014, 14:59

Bitno je da smo startovali pobedom 80:68. Peno 2 asistencije iza ledja u poslednjih 5 minuta pri otvorenoj utakmici...dugo to nisam video
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Komsija Rade » 08 Aug 2014, 15:01

Ma pobeda nije dolazila u pitanje ni kada su nas stigli. Utakmica je prelomljena kada je Peno preuzeo kljuceve u ruke.
User avatar
Komsija Rade
 
Posts: 606
Joined: 27 Jan 2012, 03:15

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 15:02

Zappa wrote:
nolinjo wrote:peno je veci talenat nego bogdanovic sto je bio

stojanovic to je isto ko i onaj lazarevic jedna rec ,bizon


Nek je Andric potencijal. Shvatili smo imas naviku omalovazavati igrace koji dolaze iz Zvezde.

Lazarevic ako upristoji sut moze biti dobro evroligasko krilo .

Ova reprezentacija mozda i stigne medju osam ,ali dzaba kada glavnu rec ima rukometas Stojanovic.

skeva .Takav je bio prosle godine na EP.

ko spominje andrica ,lazarevic je bizon ,moze da upristoji sut ,moze da igra evroligu ,moze da osvoji evroligu on je bizon :beyond:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby skeva » 08 Aug 2014, 15:04

Ne vidim sta fali bizonima, po meni svaka ekipa mora da ima bar 5 bizona ako hoce nesto da napravi.
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 15:06

skeva wrote:Ne vidim sta fali bizonima, po meni svaka ekipa mora da ima bar 5 bizona ako hoce nesto da napravi.

pa problem je taj sto bizon ostaje bizon ,znas on napreduje i dodje do tog segmenta koji se u kosarci naziva kraj kosarkaske igre ,ostane ogranicen i kad mu stavis jace konkurente on ne moze da prdne
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Admiral » 08 Aug 2014, 15:07

Komsija Rade wrote:Ma pobeda nije dolazila u pitanje ni kada su nas stigli. Utakmica je prelomljena kada je Peno preuzeo kljuceve u ruke.


Slazem se potpuno
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Zappa » 08 Aug 2014, 15:11

Ako cemo na taj nacin "bizonirati" kosarkase onda su i Lovernj , Gagic, Raduljica, mnogo veci bizoni nego sto ce biti Lazarevic.

edit
Nisam znao da je definiciju bizona posmatras na taj nacin ,onda je to i Tepic, Lazic..
Zappa
 
Posts: 7471
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby skeva » 08 Aug 2014, 15:11

nolinjo wrote:
skeva wrote:Ne vidim sta fali bizonima, po meni svaka ekipa mora da ima bar 5 bizona ako hoce nesto da napravi.

pa problem je taj sto bizon ostaje bizon ,znas on napreduje i dodje do tog segmenta koji se u kosarci naziva kraj kosarkaske igre ,ostane ogranicen i kad mu stavis jace konkurente on ne moze da prdne


Cekaj bolan, pod bizon mislim na fizicke jake igrace, Stojanovic ce to biti, igrace odlicnu odbranu, ima ulaz, ima prvi korak, i ako popravi sut a to realno moze bez nekih vecih problema moze biti na nivou sadasnjeg Dragana Milosavljevica sa 21-22 godine. Ja mislim da je to sasvim korektan put.
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby skeva » 08 Aug 2014, 15:12

Zappa wrote:Nisam znao da je definiciju bizona posmatras na taj nacin ,onda je to i Tepic, Lazic..


Hoces se kladiti da ce Lazic i u sledecoj sezoni napredovati u svim segmentima igre?
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 15:14

Zappa wrote:Ako cemo na taj nacin "bizonirati" kosarkase onda su i Lovernj , Gagic, Raduljica, mnogo veci bizoni nego sto ce biti Lazarevic.

edit
Nisam znao da je definiciju bizona posmatras na taj nacin ,onda je to i Tepic, Lazic..

ne mozes da uporedjujes neuporedivo ,prvo on igra trojku a bizon je ko centar da kazemo gagic ,stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
a lazarevic samo nagruvani junior koji svaki poen u karijeri postize na silu :beyond:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 15:16

skeva wrote:
Zappa wrote:Nisam znao da je definiciju bizona posmatras na taj nacin ,onda je to i Tepic, Lazic..


Hoces se kladiti da ce Lazic i u sledecoj sezoni napredovati u svim segmentima igre?

ne moze lazic sta da napreduje kad on ne zna da vodi loptu ,njemu su zabranjivali da ide u teretanu jer se prepucao ,znaci zabranio mu kosarkaski klub da posecuje teretanu ,ne igra se kosarka misicima , lazic igra korektnu odbranu u igri 1n1 a napadacki je orjentisan da samo sutne za tri ,sto znaci ,da on je igracki tj napadacki impotentan
sa druge strane lazic nije bizon jer se ne zalece ne srlja ko volina ne misli da je jordan ne ide u napad svaki kos i ostalo
i da napredovao je jer sad igra malo cistiju odbranu ne pravi vise 5 faulova za 10 minuta sad pravi 4 za 20 minuta
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 15:18

Zappa wrote:Ako cemo na taj nacin "bizonirati" kosarkase onda su i Lovernj , Gagic, Raduljica, mnogo veci bizoni nego sto ce biti Lazarevic.

edit
Nisam znao da je definiciju bizona posmatras na taj nacin ,onda je to i Tepic, Lazic..

tepic i lazic ne mogu u istu recenicu nikad jer je tepic bogotac obrane sto individualne sto timske , a lazic ne igra timsku odbranu jer ne zna i ne moze da je igra jer ne zna da trci u sirinu ,i da , tepic je sampion evrope a lazic ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby skeva » 08 Aug 2014, 15:22

Sto najbolji odbrambeni centar u evropi ne igra za reprezentaciju? Nije valjda da smo toliko jaki na 5 sa Stimcem i Raletom? :biggrin:
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests