Board index Košarka Mlađe kategorije

U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Komsija Rade » 08 Aug 2014, 13:54

Tegi wrote:
Komsija Rade wrote:Rakicevic bilder?


Nije, ogresio sam se o momka. Jeste malo siledzija, ali jako eksplozivan i do sad je ostavio jako pozitivan utisak. Peno ni ovde nece da preuzme odgovornost. Popovic za ovo malo sto je igrao deluje bolje od Miladinovica, Bojanic solidan. Stojanovic igrao malo i na 4. Aranitovica i dalje nema.

Evo ga.


Jedan neatleticni svingmen, ali prilicno elegantan igrac dobrog prodora, kosarkaskog IQ-a i solidnog suta. Ako uspe da ostvari uspesan prelaz u seniore, best case: Krunoslav Simon.

I meni ovaj Popovic deluje najcentarskije od tri kandidata koja su se tu izredjala. Posebno me nervira dugovrati Miladinovic.
Peno se previse gubi sa onim outlet pasovima.
User avatar
Komsija Rade
 
Posts: 606
Joined: 27 Jan 2012, 03:15

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Tegi » 08 Aug 2014, 14:07

Komsija Rade wrote:
Tegi wrote:
Komsija Rade wrote:Rakicevic bilder?


Nije, ogresio sam se o momka. Jeste malo siledzija, ali jako eksplozivan i do sad je ostavio jako pozitivan utisak. Peno ni ovde nece da preuzme odgovornost. Popovic za ovo malo sto je igrao deluje bolje od Miladinovica, Bojanic solidan. Stojanovic igrao malo i na 4. Aranitovica i dalje nema.

Evo ga.


Jedan neatleticni svingmen, ali prilicno elegantan igrac dobrog prodora, kosarkaskog IQ-a i solidnog suta. Ako uspe da ostvari uspesan prelaz u seniore, best case: Krunoslav Simon.

I meni ovaj Popovic deluje najcentarskije od tri kandidata koja su se tu izredjala. Posebno me nervira dugovrati Miladinovic.
Peno se previse gubi sa onim outlet pasovima.


Ovo je vrv tacno, ali Kineze ubi brzinom. :biggrin: A tako je bilo i protiv Hrvata prosle godine. Ali ti ga u svakom slucaju bolje poznajes, pa po tom pitanju vise verujem tebi. :biggrin:
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Slavisak » 08 Aug 2014, 14:13

Ovaj Stojanovic je teska sirovina.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 14:17

peno je veci talenat nego bogdanovic sto je bio

stojanovic to je isto ko i onaj lazarevic jedna rec ,bizon
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Slavisak » 08 Aug 2014, 14:20

Stojanovic ne moze uopste da se poredi sa Lazarevicem. Lazarevica koci sut ali osecaj za igru mu je odlican, ucestvuje u svim elementima, Stojanovic je obican bodi bilder. Vanja Gusa je je jos jedan u nizu ocajnih selektora mladjih kategorija.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Tegi » 08 Aug 2014, 14:21

Evo koliko je kosarka znacajna u u Kini. Kod njih je sada 9 uvece, a ovu tekmu ukupno gleda 881 covek.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 14:22

Slavisak wrote:Stojanovic ne moze uopste da se poredi sa Lazarevicem. Lazarevica koci sut ali osecaj za igru mu je odlican, ucestvuje u svim elementima, Stojanovic je obican bodi bilder. Vanja Gusa je je jos jedan u nizu ocajnih selektora mladjih kategorija.

lazarevic jedna rec bizon ,stojanovic ista rec bizon

misle da je svaka akcija za njih ,glavinjaju ,ispucavaju se uzimaju nerezonske suteve i kosarke da igraju ne znaju
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Tegi » 08 Aug 2014, 14:26

nolinjo wrote:
Slavisak wrote:Stojanovic ne moze uopste da se poredi sa Lazarevicem. Lazarevica koci sut ali osecaj za igru mu je odlican, ucestvuje u svim elementima, Stojanovic je obican bodi bilder. Vanja Gusa je je jos jedan u nizu ocajnih selektora mladjih kategorija.

lazarevic jedna rec bizon ,stojanovic ista rec bizon

misle da je svaka akcija za njih ,glavinjaju ,ispucavaju se uzimaju nerezonske suteve i kosarke da igraju ne znaju

Razlika je sto je Lazarevic vrhunski sljaker i ako se iskontrolise moze i u seniorskoj konkurenciji da bude koristan, naravno ne sada.
A Stojanovicu ne das loptu (a ovde mu se daje samo zato sto je duplo jaci od vrsnjaka) i 1/1 je beskoristan.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby dulesavic » 08 Aug 2014, 14:32

Dok je Peno na terenu izgledamo solidno, kad je on na klupi raspad sistema. Jeli Aranitovic povredjen ili je Gusa zaboravio da ga ima na klupi??!
dulesavic
 
Posts: 8
Joined: 15 Jul 2014, 16:37

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Desetka » 08 Aug 2014, 14:32

Postoji li neki razlog zasto Aranitovic igra tako malo ?
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3080
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby skeva » 08 Aug 2014, 14:35

Jel Simanic u ovoj selekciji?
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Desetka » 08 Aug 2014, 14:36

Ne,on je sa godinu dana mladjima.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3080
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby nolinjo » 08 Aug 2014, 14:37

skeva wrote:Jel Simanic u ovoj selekciji?

mislim da je mogao u ovu ,da igra na 4 ,nekako mi kenic ne uliva poverenje ,mozda u obrani samo
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby skeva » 08 Aug 2014, 14:48

Nesto mi se cini da se Stojanovic dobrano umislio posle po koje minute u seniorskoj konkurenciji. Steta bi bilo da propadne. Za sada pokazuje karakteristike junca, ali nadam se da ce doci sebi.
nolinjo wrote:stime sto je gagic najbolji defanzivni centar evropske kosarke
User avatar
skeva
 
Posts: 3635
Joined: 02 Mar 2013, 11:28

Re: U-17 Svetsko prvenstvo-Dubai 2014

Postby Zappa » 08 Aug 2014, 14:50

nolinjo wrote:peno je veci talenat nego bogdanovic sto je bio

stojanovic to je isto ko i onaj lazarevic jedna rec ,bizon


Nek je Andric potencijal. Shvatili smo imas naviku omalovazavati igrace koji dolaze iz Zvezde.

Lazarevic ako upristoji sut moze biti dobro evroligasko krilo .

Ova reprezentacija mozda i stigne medju osam ,ali dzaba kada glavnu rec ima rukometas Stojanovic.

skeva .Takav je bio prosle godine na EP.
Zappa
 
Posts: 7528
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: BLEXBot[Bot] and 20 guests