Board index Košarka Mlađe kategorije

U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Tegi » 02 Aug 2014, 19:17

Skafi wrote:Nije da branim RTS, ali realno, koje to evropske i svetske televizije prenose polufinale nekog takmičenja u mlađim kategorijama, a da to nije fudbal. Retki prenose i finale. RTS-u se svašta može zameriti, ali ovo teško. A biće valjda to finale, tako da...

A koja to nacionalna televizija prenosi prvo kolo nekog raspalog teniskog turnira?
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Hezonja » 02 Aug 2014, 19:22

Tegi wrote:
Skafi wrote:Nije da branim RTS, ali realno, koje to evropske i svetske televizije prenose polufinale nekog takmičenja u mlađim kategorijama, a da to nije fudbal. Retki prenose i finale. RTS-u se svašta može zameriti, ali ovo teško. A biće valjda to finale, tako da...

A koja to nacionalna televizija prenosi prvo kolo nekog raspalog teniskog turnira?


:stani: :biggrin:

Prenosila je Turska televizija...
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Baron » 02 Aug 2014, 19:29

Jos jednom da pohvalim Bucana i obradovala me konacno dobra igra Radovana :)

Je l' radio sa nekom seniorskom ekipom Bucan, u mladjim kategorijama godinama mu ekipe igraju sjajno, lepo za oko, a donosi i rezultate..

Juce je bio mnogo aktivniji na mecu, lepo se moglo cuti na streamu, uvek savet, kritika, objasnjenje, Stombergas se recimo nije ni cuo..
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Slavisak » 02 Aug 2014, 19:40

Skafi wrote:Nije da branim RTS, ali realno, koje to evropske i svetske televizije prenose polufinale nekog takmičenja u mlađim kategorijama, a da to nije fudbal. Retki prenose i finale. RTS-u se svašta može zameriti, ali ovo teško. A biće valjda to finale, tako da...

Ali,ali mi smo zemlja kosarke :roll: Prenose litvanci.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Tegi » 02 Aug 2014, 19:41

Gledam Hrvate sad, i juce sam ih gleduckao protiv Spanaca. Fale nam dva debla pod kosem da bismo ih dobili. Bendera treba pustiti da glumata Dankana, pod kosem bi nas rastavio. Mozda mu Vasa isparira, ali ko ce onda Arapovica? Decko je buldozer za ovaj uzrast, tu je i Zizic. Mazalin je neprimetan, kao i Slavica. Spolja je Bozic Bog i batina. Turci pustaju ovog tenkistu Filipovica, koji nista ne moze da da. Moglo bi interesantno resenje da bude spustanje Lazarevica dole. Decko ovde moze 1-5 da cuva.
Ipak, vode Turci 31-30 na poluvremenu. Odgovarala bi nam njihova pobeda, ali bih jako voleo da odmerimo snage sa ovom super-talentovanom ekipom.
Jbt, sta je Bucan uradio! :blue:
Last edited by Tegi on 02 Aug 2014, 19:42, edited 1 time in total.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Tegi » 02 Aug 2014, 19:42

Baron wrote:Jos jednom da pohvalim Bucana i obradovala me konacno dobra igra Radovana :)

Je l' radio sa nekom seniorskom ekipom Bucan, u mladjim kategorijama godinama mu ekipe igraju sjajno, lepo za oko, a donosi i rezultate..

Juce je bio mnogo aktivniji na mecu, lepo se moglo cuti na streamu, uvek savet, kritika, objasnjenje, Stombergas se recimo nije ni cuo..

Bio je selektor Indije. :biggrin: Otac mu sa Stragijem vodi mladje Selekcije u Partizanu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Slavisak » 02 Aug 2014, 19:45

Mene uopste ne bi iznenadilo kada bi se ustanovilo da je Benderu laziran rodni list :roll: uopste mi ne deluje kao sesnaestogodisnjak. Hrvati nisu sigurni za finale. Ako budemo igrali sa turskom bice jebeno uz pune tribine onih fanatika. Inace ovu generaciju turske smo prvi put dobili tek na turniru u nemackoj ove godine a onda ih u grupi na ovom prvenstvu lagano odvalili. Oni su nas izbacili u polufinalu kadetskog prvenstva pre dve godine kojeg su i osvojili ako se ne varam.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Grba » 02 Aug 2014, 19:50

Jbt, Turci kad god sam ih gledao nisu mogli da se sastave, Bosanci ih dobili sa dva igraca, a oni mogu i do finala da dodju....
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Tegi » 02 Aug 2014, 19:57

Slavisak wrote:Mene uopste ne bi iznenadilo kada bi se ustanovilo da je Benderu laziran rodni list :roll: uopste mi ne deluje kao sesnaestogodisnjak. Hrvati nisu sigurni za finale. Ako budemo igrali sa turskom bice jebeno uz pune tribine onih fanatika. Inace ovu generaciju turske smo prvi put dobili tek na turniru u nemackoj ove godine a onda ih u grupi na ovom prvenstvu lagano odvalili. Oni su nas izbacili u polufinalu kadetskog prvenstva pre dve godine kojeg su i osvojili ako se ne varam.


Mnogo toga se promenilo od tada. kod nas. Pavlovic je bio vodja, sada je epizodista, Starincevic bio najbolji bek, Daskalovic najbolji suter, onaj Vukan Stojanovic je takodje igrao dosta, Vucetic je imao jako malu ulogu, Lazarevic je bio obican sljaker, Peno isto nije igra mnogo, Rasa i Vanja nisu ni bili u sastavu... Jedino je Ilija Djokovic zadrzao ulogu. Generalno, sada smo mnogo bolji. Da nemamo krater na cetvorci, osvojil bismo.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Tegi » 02 Aug 2014, 19:59

Grba wrote:Jbt, Turci kad god sam ih gledao nisu mogli da se sastave, Bosanci ih dobili sa dva igraca, a oni mogu i do finala da dodju....

Krenuo ih sut za 3, a mi smo ih i pod kosem zaustavili, a odatle inace imaju dosta poena.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Hezonja » 02 Aug 2014, 20:00

Tegi wrote:
Slavisak wrote:Mene uopste ne bi iznenadilo kada bi se ustanovilo da je Benderu laziran rodni list :roll: uopste mi ne deluje kao sesnaestogodisnjak. Hrvati nisu sigurni za finale. Ako budemo igrali sa turskom bice jebeno uz pune tribine onih fanatika. Inace ovu generaciju turske smo prvi put dobili tek na turniru u nemackoj ove godine a onda ih u grupi na ovom prvenstvu lagano odvalili. Oni su nas izbacili u polufinalu kadetskog prvenstva pre dve godine kojeg su i osvojili ako se ne varam.


Mnogo toga se promenilo od tada. kod nas. Pavlovic je bio vodja, sada je epizodista, Starincevic bio najbolji bek, Daskalovic najbolji suter, onaj Vukan Stojanovic je takodje igrao dosta, Vucetic je imao jako malu ulogu, Lazarevic je bio obican sljaker, Peno isto nije igra mnogo, Rasa i Vanja nisu ni bili u sastavu... Jedino je Ilija Djokovic zadrzao ulogu. Generalno, sada smo mnogo bolji. Da nemamo krater na cetvorci, osvojil bismo.


Vukan Stojanovic je otisao u najjacu srednju skolu u Americi, koja je dvostruki uzastopni sampion citave Amerike, ali sam cuo da nije odigrao ni minuta ove sezone...NE znam sta je razlog.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Slavisak » 02 Aug 2014, 20:04

Jbt koliko je Mazalin nazadovao za godinu dana :wacko:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Tegi » 02 Aug 2014, 20:33

U finalu sa Turcima. Otrescemo ih kao seljak slinu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby Grba » 02 Aug 2014, 20:49

Znam da imaju par dobrih prospeka, ali su ocajno igrali, i meni je njihov plasman u finale senzacija....narocito preko Hrvatske....
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: U-18 Evropsko prvenstvo-Konija 2014

Postby hehule » 02 Aug 2014, 20:50

Turci u Turskoj finalisti, zar tu treba postaviti pitanje?

Naravno, pogledati pod Svetskim prvenstvom A reprenzetacija 2010. kakvo nas suđenje očekuje u finalu. Još mlađe kategorije...
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7210
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests