Board index Košarka Mlađe kategorije

Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Corba do groba! » 02 Sep 2014, 23:22

Otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji

02.09.2014

Predsedništvo KSB na svojoj 20. redovnoj Sednici održanoj 08.05.2014. godine, donelo je odluku da, u cilju popularizacije košarke mlađih kategorija u Beogradu, organizuje otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji.
S obzirom da je ovaj turnir trebalo da se održi u junu mesecu ove godine, a da je odložen zbog nastale situacije u zemlji, godišta za ovaj kadetski turnir ostaju ista kao što je bilo i planirano (1997/1998).
Na turniru učestvuju najbolje ekipe iz Kvalitetne lige Beograda i Jedinstvene kadetske lige Srbije.
Prvenstvo će se održati na otvorenim terenima KK Mladost Zemun, adresa Miće Radakovića 4u.
U prilogu se nalazi raspored i satnica odigravanja utakmica.
Spisak od 15 igrača koji učestvuju na turniru treba dostaviti na overu u kancelariju KSB do četvrtka 05.09.2014. godine.
Važeći lekarski pregledi za sve igrače su obavezni.

Igraju: Zemun - Slodes, OKK Beograd - Vizura Shark, Partizan - Mladost i OKK Zvezda - Zvezdara...

http://ksb.rs/
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 697
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Zappa » 03 Sep 2014, 00:06

Uvek volim slucati/citati upucenije ,pametnije ljude od meni pa ne vidim potrrebu da napustas forum.
Nije te niko ni terao jedino ljudima smeta konstantna kritikovanja i ponavljanja.

Da imam dete od 16 godina i da igra kosarku srecniji bih bio kad bi leto iskoristilo za odmor i za popravljanje tehnickih nedostataka.

Meni smeta kritikovanje Simanica , Nesica dece od 16 godina samo zato sto se previse pise o njima .
Razumeo bih kada bi se napisala jedna poruka ,ali cini mi se kao da ta kritika prelazi u mrznju.

Razumem roditelje dece ,oni se susrecu u praksi sa trulim sistemom u kom se nalazi nasa kosarka.
Ali nema potrebe da se kritikuje dete od 16 godina, baci kritiku na ljude u savezu ,trenere ,selektore ,menadzere, igracke mane Simanica ,Nesica.

Sto se tice moje molbe za sastavima drugih kadetskih sampionskih reprezentacijama ,nisam u mogucnosti to ja da uradim, a bilo bi zanimljivo videte kakvo je stanje i da li samo Srbi grese u selekcija U16 ili je to problem svih saveza.
Zappa
 
Posts: 7528
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Crni Gruja » 03 Sep 2014, 11:31

[quote="Zappa"]Sto se tice tatinih sinova ,veza uvek ce ih biti.
Crni Gruja obavesti nas ti i Baloteli ,Mitar o prelascima niti nolinjo, Grba, Tegi nemamo decu da igraju u tim ligama niti igramo.
npr. ja sam kosarkaski zaljubljenik koji gleda utakmice mladjih kategorija kada jaci klub dodje u grad gde zivim, ili sa sajta ili ranijih godina sa strimova.
:cool: Evo i ja sam prozvan pa da kažem. :biggrin: Prvo da li neko ima decu ili nema koja igraju košarku totalno je ovde nebitno ako poznaju tematiku i problematiku!Po čemu ti tvrdiš da Grba ,Tegi ili ti nemate takvu decu!Poznaješ ovu dvojicu? :question: Da li ovde neko nešto napiše jer je ljut ili tako smatra ili je za to plaćen totalno je nebitno!Sajt je otvoren i dok je to uljudno sve je dozvoljeno!Lično ja nikada nisam vređao nijedno dete niti imam nameru ali se isto tako slažem i sa Mitrom oko nekih stvari u vezi muvanja jer je to svima koji su u košarkaškom sportu na neki način prisutni vrlo dobro poznato! :okk:Toliko pisanje o Simaniću kao da je Džordan, je isto toliko velika glupost a on je prosečan igrač,doduše visok i sa dobrom startnom pozicijom(zaleđinom) za nešto više:Da li će uspeti videćemo, ali ne moramo svi ovde da o tome čitamo na deset strana! :stani:
Predlogom da se posvetimo nekim novim ihformacijama sam hteo da razbijem tu monotoniju i da prekinem neke rasprave koje ovde traju jer su bespotrebne. :okk: Sa druge strane čudi me tolika tvoja pisanja i upućenost na ovom sajtu kada ti realno imaš prilike da dva do tri puta godišnje,a i to je pitanje, pogledaš kvalitetniju košarku u mlađim kategorijama i te klince o kojima pišeš jer će ti svako van Beograda reći to isto!U unutrašnjosti tek nemaju pojma šta se dešava na prvoj liniji fronta, o menadžerima ,vezama itd... jer se statusno bore u svojim malim sredinama da dođu do neke sitne kinte.Čast pojedinim izuzecima! :okk: No dosta o tome, samo da kažem Mitru da ne odustaje i da je poprilično u pravu ne u svemu ,kao ni mi svi ostali,naravno! :roll:
Da izgleda daje Sloba priključen prvom timu Partizana,bar se tako vidi na snimku treninga,sa druge strane Zvezda je dovela gomilu nekih novih klinaca u raznim kategorijama mislim da u pionirskoj najviše!Videćemo kakvi su ? :hatman:
User avatar
Crni Gruja
 
Posts: 41
Joined: 04 Feb 2014, 18:26

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Max Manus » 04 Sep 2014, 11:20

U pionirskoj skoro komplet novu ekipu je zvezda dovela,trenutno divljaju po terenu,imaju dvojica zanimljivih ,klasika zvezde fizički dominantni.
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 06 Sep 2014, 14:19

Corba do groba! wrote:Otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji

02.09.2014

Predsedništvo KSB na svojoj 20. redovnoj Sednici održanoj 08.05.2014. godine, donelo je odluku da, u cilju popularizacije košarke mlađih kategorija u Beogradu, organizuje otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji.
S obzirom da je ovaj turnir trebalo da se održi u junu mesecu ove godine, a da je odložen zbog nastale situacije u zemlji, godišta za ovaj kadetski turnir ostaju ista kao što je bilo i planirano (1997/1998).
Na turniru učestvuju najbolje ekipe iz Kvalitetne lige Beograda i Jedinstvene kadetske lige Srbije.
Prvenstvo će se održati na otvorenim terenima KK Mladost Zemun, adresa Miće Radakovića 4u.
U prilogu se nalazi raspored i satnica odigravanja utakmica.
Spisak od 15 igrača koji učestvuju na turniru treba dostaviti na overu u kancelariju KSB do četvrtka 05.09.2014. godine.
Važeći lekarski pregledi za sve igrače su obavezni.

Igraju: Zemun - Slodes, OKK Beograd - Vizura Shark, Partizan - Mladost i OKK Zvezda - Zvezdara...

http://ksb.rs/


Corba, daj sastave timova, ako nadjes negde...:D
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Corba do groba! » 06 Sep 2014, 17:00

A, tesko je naci sastave, ne verujem, ali ako nadjem okacicu.. Ako zna neko nek napise.. :okk:

Otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji

Prvo dana Prvenstva postignuti su sledeći rezultati:

Zemun-Slodes 76:38

OKK Beograd-Vizura Šark 67:69 (Posle produzetaka, u regularnom delu 67 - 67 :biggrin: )

Partizan-Mladost 51:35

OKK Zvezda-ŠKK Zvezdara 51:59

U polufinalu ce se sastaju:

Zemun - Vizura Šark
Partizan - ŠKK Zvezdara
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 697
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Corba do groba! » 08 Sep 2014, 00:44

Otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji

07.09.2014

Drugog dana Prvenstva igraju se polufinalne utakmice. Postignuti su sledeći rezultati:

Zemun-Vizura Šark 79:53
Partizan-ŠKK Zvezdara 60:68


Sledećeg vikenda igraju se utakmica za treće mesto I finalna utakmica.

http://ksb.rs/
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 697
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Crni Gruja » 11 Sep 2014, 22:07

:cool: Da li je Partizan toliko loš :question: , kada je izgubio od Zvezdare ili...? :krsti:
User avatar
Crni Gruja
 
Posts: 41
Joined: 04 Feb 2014, 18:26

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Corba do groba! » 14 Sep 2014, 02:47

Crni Gruja wrote::cool: Da li je Partizan toliko loš :question: , kada je izgubio od Zvezdare ili...? :krsti:

Mislim da je Partizan ovaj turnir igrao sa 98-im godistem...

Otvoreno Prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj kategoriji

Kadeti Partizana bili su bolji u utakmici za treće mesto na finalnom turniru za apsolutnog prvaka Beograda. Oni su rezultatom 70:58 bili bolji od Vizure Šark.

U finalnoj utakmici ekipa KK Zemun bila je bolja od ŠKK Zvezdara rezultatom 90:85 i osvojila prvo otvoreno prvenstvo za apsolutnog prvaka Beograda u kadetskoj konkurenciji. Podsetimo da su na ovom turniru učestvovala naša 4 predstavnika u jedinstvenoj kadetskoj ligi Srbije i 4 najbolje ekipe iz kvalitetne lige Beograda. Turnir je odigran na otvorenim terenima KK Mladost u Zemunu, ali je završnica zbog loših vremenskih uslova prebačena u Halu Pinki. Ovim putem se zahvaljujemo KK Zemun i KK Mladost.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Nikola Ćirković(KK Zemun) koji je ujedno bio i najbolji strelac.

Pehare i medalje u ime KSB dodelili su Dragana Kontić, predsednik Skupštine KSB i Nenad Pujaz, član predsedništva KSB.

www.ksb.rs
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 697
Joined: 14 Sep 2013, 14:51


Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby lockdown » 28 Sep 2014, 19:52

snoop dog wrote:http://www.telegraf.rs/sport/1243760-novi-teodosic-decak-12-igra-fenomenalno-i-niko-ne-moze-da-ga-cuva-video :blue:



Sta radi mali :blue:
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Max Manus » 30 Sep 2014, 09:55

Čitam tu komentare ljudi koji navodno poznaju ćaleta i kažu da ga nenormalno forsira...

Na stranu sve to deluje mi malo prepumpano,vidi se da je odličan klinac ali verujte ima još boljih u tom godištu samo ih nema po klipovima i ne eksponiraju se...
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 30 Sep 2014, 14:21

Cvetanovic iz Zvezde izgleda porastao jos koji centimetar, onako odokativno rekao bi da ima 212 cm. Steta sto u czfmp uopste ne rade sa visokim igracima a imaju tri veoma zanimljiva igraca (Popovic,Cvetanovic,Pekovic).
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby juka_nurkic » 01 Oct 2014, 11:45

keno ove godine igra za prvi tim unikahe :biggrin: :roll:
Jusuf Nurkic= GIGAGNT
Nije GIGAGNT vec GIGANT!
User avatar
juka_nurkic
 
Posts: 250
Joined: 04 Apr 2014, 10:11

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 01 Oct 2014, 13:02

Ima li negde rostera mladjih kategorija? Dukic otisao u Ameriku?
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests