Board index Košarka Mlađe kategorije

Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby pick&roll » 01 Aug 2015, 22:34

Slavisak wrote:Grcka-Turska finale.

Derbi :macevanje: :laugh:
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 01 Aug 2015, 23:04

Sportski su mi ogavni i jedni drugi , i muka mi je kada vidim da su oni ispred nas u kosarci . Ipak nadam se da ce Grci pobediti, treca juniorska titula u nizu za tursku bi bila previse za moje srce :biggrin:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 02 Aug 2015, 20:05

Turci deru Grke u prvom poluvremenu , 37:25 posle zavrsetka prvog poluvremena , od pocetka kontrolisu utakmicu. Ispasce da smo mi bili najblizi da ih izbacimo, delio nas jedan alley up do polufinala , pored svih sranja koje smo napravili na tom mecu. Korkmaz igra brutalno u finalu, opasan potencijal, Charalampopoulos je poor man Vezenkov.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 02 Aug 2015, 20:59

Grci su novi juniorski prvaci evrope, prelomili su turke u poslednjih pet minuta utakmice. Korkmaz poprilicno cokirao u drugom poluvremenu , grke predvodili poor man vezenkov , papagianis i onaj mali plej. Dobro je sto je prekinut niz turaka :okk:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 04 Aug 2015, 13:13

Кадети отпутовали на Европско првенство у Литванију

Мушка кадетска репрезентација Србије, играчи до 16 година старости отпутовала је данас у Каунас (Литванија) где ће од 6. до 16. августа учествовати на Европском првенсту. Селектор нашег младог тима Ненад Трунић пред полазак на шампионат, направио је рекапитулацију урађеног у претходних пет недеља припремног периода:

– Најпре желим да се завхалим КСС што нам је омогућио добар програм и максималне услове за квалитетан рад. Урадили смо све што је било потребно како би играчи напредовали на физичком плану, били бољи у индивидуланој техници и тимској тактици. Иако то резултати у контролним утакмицама нису показали, сигурно је да смо сада пуно компактинији и квалитетнији него кад смо се окупили – истакао је Ненад Трунић, селектор српских кадета.

Србија ће на Европском првенству у Литванији играти у групи „Ц“ са селекцијама БИХ, Финске и Италије.

– Иако се неки можда неће сложити група је веома јака. Поготово ако се зна да су нас Италијани и Боснаци по два пута савладали ове године. Селекција БИХ је веома снажна и треба обратити пажњу на три врхунска талента Мусу, Сикираша и Чампару који чине окосницу тима. Са њима играмо на старту шампионата и не треба наглашавати колико је тај дуел важан и да може да има велики утицај на наставак турнира. Италија је такође опасан противник. Ради се о атипичној селекцији која је дуго на окупу са истим селектором. Веома су агресивни, често мењају одбране и никад се не предају. О Финцима имамо најамње информација, али ћемо се о њиховим квалитетима упознати на лицу места.

Селктор Трунић не жели да се бави прогнозама, али обећава да ће његови изабраници на сваком мечу пружати максимум.

Наш главни циљ је да понашњем и играма на терену на прави начин репрезентујемо Србију и нашу кошарку. У нашем тиму нема екстра талената, као што их је било у време бивше СФРЈ, али ови момци су спремни да се боре и изгарају на сваком мечу. Наш заштитни знак биће тимска игра и велика борбеност. За који пласман ће то бити довољно у овом тренутку је тешко рећи. Кадетски шампионати су увек непредвидиви, за све играче и тимове, ово је прво велико такмичење и зато су изненађења веома честа и савим могућа– закључио је Ненад Трунић, селектор кадетске репрезентације Србије.

Србију ће на Европском првенству у Литванији представљати следећи играчи: Борис Латиновић (Партизан НИС), Андрија Марјановић (Барселона, Шпанија), Алекса Матић (Мега Лекс), Павле Михаилоски (Флеш, Београд), Милош Новаковић (Партизан НИС), Марко Пецарски (Земун), Филип Петрушев (Лаборал Куча, Шпанија), Марко Ковачевић (Спорт Врлд, Нови Сад), Милош Стајчић (Црвена звезда Телеком), Тадија Тадић (Партизан НИС), Алекса Ускоковић (Црвена звезда Телеком), Вук Вуликић (Земун).

У Стручном штабу кадетске репрезентација Србије поред селектора Ненада Трунића налазе се још помоћни тренери Милош Обреновић, Бојан Салатић и Михајло Митић, као и физиотерапует Ставан Павићевић.

Bruka :nisamja:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 04 Aug 2015, 20:10





User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 04 Aug 2015, 20:33

Sto se nase reprezentacije tice, Marjanovic iz Barse je ozbiljan prospekt, a potencijalni bum bi mogli da budi i Latinovic i Vulikic...
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby kocha popovich » 05 Aug 2015, 01:04

Ko je Marko Pecarski? Jel rod? Da mi je jos jednom da vidim Pecarskog u KKP u ovom zivotu...

Sad sam nasao, sin Miroslava Pecarskog, leptejebo!??! Pokrecem kickstarter sutra da skupim pare da mu placam stipendiju da igra za KKP. Pre neku godinu s njim u generaciji bili i Robijin sin i sin Iva Nakica. Jel jos treniraju?
KP: Ja sam protiv svakog nacionalizma, jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti.
User avatar
kocha popovich
 
Posts: 3148
Joined: 13 Jun 2013, 21:46

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby J10nutz » 05 Aug 2015, 01:14

Koliko sam ja cuo, Nakicev sin je strasan talenat. A Pecarski je valjda otisao u Megu jos proletos, nista od njega.
Vucicu, pederu, ne damo ti svetinju.
User avatar
J10nutz
 
Posts: 2616
Joined: 27 Jul 2014, 14:00

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby kocha popovich » 05 Aug 2015, 01:33

Pa sunce mu poljubim, ako ce mali od pecarskog da igra za zalizanog tvora, a ne za kkp, onda da gasimo svetla i zatvaramo radnju. Totalno mi je klinac promakao do sad. A taj Nakicev mali, jel on jos u Zemunu?
KP: Ja sam protiv svakog nacionalizma, jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti.
User avatar
kocha popovich
 
Posts: 3148
Joined: 13 Jun 2013, 21:46

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Tegi » 05 Aug 2015, 01:37

Koco, Marko Pecarski je kod Tegija u emisiji rekao da mu je zivotni san KKP i da ce ga sigurno jednog dana ostvariti.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20798
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby J10nutz » 05 Aug 2015, 01:42

A Mario Nakic je pocetkom godine igrao kod nas, ako se ne varam. Takodje mi se cini da sam cuo da planiraju da ga vode negde, ali je vrlo moguce da sam to pobrkao.
Vucicu, pederu, ne damo ti svetinju.
User avatar
J10nutz
 
Posts: 2616
Joined: 27 Jul 2014, 14:00

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby DuleShane » 05 Aug 2015, 01:58

Jel ovo 99?
Bio sam u KGu u hotelu Sumarice sredinom jula par dana i bili su oni, neke klince sam upoznao i odgledao par treninga, bio je jedan mali Batocinac igrao je u Fuenlabadi pa sad igra u CZT msm da se Vuckovic preziva igra trojku ali ga nema na spisku, po meni najbolji iz ove generacije. I jedan plej sa dugom kosom je bio bas bas dobar ali ne znam kako se zove.
DuleShane
 
Posts: 59
Joined: 03 Aug 2015, 22:16

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Grba » 05 Aug 2015, 05:49

Nakic je valjda u Realu....
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Mladje kategorije u16,u18,u19,u20

Postby Slavisak » 05 Aug 2015, 14:16

DuleShane wrote:Jel ovo 99?
Bio sam u KGu u hotelu Sumarice sredinom jula par dana i bili su oni, neke klince sam upoznao i odgledao par treninga, bio je jedan mali Batocinac igrao je u Fuenlabadi pa sad igra u CZT msm da se Vuckovic preziva igra trojku ali ga nema na spisku, po meni najbolji iz ove generacije. I jedan plej sa dugom kosom je bio bas bas dobar ali ne znam kako se zove.

Ti si verovatno gledao trening reprezentacije koja je je igrala na eyof-u u Gruziji, taj drugi sa dugom kosom je pretpostaljam Skoric.

Ma ova nasa kadetska reprezentacija je skroz oslabljena , fale Jovicic,Petrovic,Nikolic,Miskovic,Koprivica. S njima u ekipi bi bili mozda i glavni favoriti na ep , ovako daj boze da opstanemo u diviziji A. I ne razumem zasto nisu poveli na ep Zivanovica, jeste on mladji dve godine od konkurencije ali ako jedan od najvecih talentata u evropi u svom godistu, morali su da ga vode i forsiraju na ep.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests