Board index Olimpijske Igre Rio 2016

Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby grobar_Zvornik » 22 Aug 2016, 13:28

1996.

Image
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31502
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Raoul Duke » 22 Aug 2016, 13:37

Poison and Remedy wrote:Cestitke ekipi i strucnom stabu na osvojenoj srebrnoj medalji, koja jos vise sija znajuci iz koje zemlje dolaze. Jedinu zamerku koju imam jeste nepozivanje mladjih igraca tipa Zagorac, koji je buducnost reprezentacije, na cije mesto su dosli beskorisni Bircevic, Stimac, Simonovic. Niti mladi, niti perspektivni, niti korisni za tim. Ja sam ubedjen da bi Zagorac mnogo vise doprineo nego npr. Bircevic.



Zagorac je pozvan, bio je sa reprezentacijom i napustio je pripreme nakon kvalifikacionog turnira, da bi otišao da individualno trenira u SAD.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby teglica » 22 Aug 2016, 14:05

Zagorac je sikaniran i omalovazavan na pripremama i zato je otisao. Zato ne pisi ono sto ne znas i ne prenosi samo ono sto si procitao.
Koliko je Sale u pravu za Bobija,toliko nije za Zagorca. To sada nije bitno. I zavMilutinova i Kuzmica ne znas pola a i ti i mnogi donosite zakljucke.
Uzivaj u uspehu , ne pricaj o onima koje ne znas
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Raoul Duke » 22 Aug 2016, 14:14

Ko ga je šikanirao? Sale?

Pa napiši šta se desilo. Ja sam samo preneo info koji je išao kroz medije.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Slavisak » 22 Aug 2016, 15:11

Moramo da izmislimo jos nekoliko visokih igraca, Jokic ce fizicki ojacati za njega ne brinem , mada nisam zadovoljan kako je koriscen na ovim OI, samo protiv amerikanaca u grupi je bio koriscen na pravi nacin, kroz njega je isao napad i tada smo bas dobro izgledali, ovo je njegova prva reprezentativna akcija, pa sledece godine tek ocekujem njegov reprezentativni bum. Nadam se da ce Ristic imati svoju break out sezonu na Arizoni, on bi trebao da bude starter tamo , ima odlicne dimenzije, visinu, duge ruke, odlicnu ledjnu tehniku, ovo mu je biti ili ne biti kada je u pitanju njegova NBA buducnost . Velike nade polazem u njega. Milutinov ce na zalost nastaviti da propada u Olimpijakosu sledece godine , videcemo sta ce biti od njega za 3,4 godine , neki centri kasnije sazrevaju. Uglavnom moramo da se pojacamo na toj poziciji, Raduljica je ok , za pick'n;roll sa Teodosicem, ali u skoku i u odbrani ne postoji, moramo mnogo bolje na poziciji pet .
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Гроф Тинторето » 22 Aug 2016, 15:31

U sustini nemoj da pises bilo sta, ako nisi video svojim ocima. Nije nego.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31905
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Foteljas » 22 Aug 2016, 15:36

moramo mnogo bolje na poziciji pet .


Bobi spremno ceka da se dokaze... :roll:
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5133
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Dylam Dop » 22 Aug 2016, 15:38

Jasno je da od iduceg ljeta u timu necemo gledati vise Stimca, Bircevica, Simona, pa i Markovica najvjerovatnije (ako npr. Jaramaz bude zdrav).. Ostali mogu da guraju jos jedan olimp. ciklus sa oprostajem u Tokiu.

Vrijeme je da se napadne evropsko zlato i mislim da ce nam komsije biti najveci protivnik u toj misiji da se domognemo trona starog kontinenta..


@Slavisa

Ti to revnosno pratis - jel ima neki jos robustan centar na vidiku od ovih mladjih snaga do oko 2000 godista??
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Slavisak » 22 Aug 2016, 15:45

Balsa Koprivica, on je u 2000 godistu rangiran na epn-ovoj listi prospekata kao deveti u citavoj americi, on ce tek imati 20 godina pred Tokio. ali videcemo kako ce ici njegov razvoj, u 2001 godistu imamo Lazara Scekica on je visok 211 cm . Vazno je da Ristic napravi korak napred ove sezone.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby -Stefan- » 22 Aug 2016, 16:45

Dylam Dop wrote:Jasno je da od iduceg ljeta u timu necemo gledati vise Stimca, Bircevica, Simona, pa i Markovica najvjerovatnije (ako npr. Jaramaz bude zdrav).. Ostali mogu da guraju jos jedan olimp. ciklus sa oprostajem u Tokiu.

Vrijeme je da se napadne evropsko zlato i mislim da ce nam komsije biti najveci protivnik u toj misiji da se domognemo trona starog kontinenta..


@Slavisa

Ti to revnosno pratis - jel ima neki jos robustan centar na vidiku od ovih mladjih snaga do oko 2000 godista??


Ne stavljaj u isti kos Markovica i Stimca,Bircu i Simona i ne brukaj se ovakvim postovima.

Svi znamo koliko znaci jedan Markovic repki cak su to pricali i igraci i Sale,ima on zagarantovano mesto...cuj Jaramaz umesto Markovica,sta jos necu da procitam.
Josephine Skriver
User avatar
-Stefan-
 
Posts: 3332
Joined: 12 Jul 2014, 22:03

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Milika CEKO Dacevic » 22 Aug 2016, 16:55

Jaramaz umesto Markovica haahahahaaa bem ti zivot
Pred smrt nemam osecaj straha,vec odavno se bojim samo jedne stvari da budem bolestan,star,bespomocan i da umrem takav.
User avatar
Milika CEKO Dacevic
 
Posts: 654
Joined: 11 Oct 2014, 20:59

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby dusan007 » 22 Aug 2016, 16:59

Markovic je srce i dusa ove reprezentacije, on ce uvek da ide i pre Jovica, ma koliko ovaj drugi bio u boljoj formi, imao bolju sezonu, vise utakmice... (kao prosle sezone). Uostalom, on je ove OI bio glavna uzdanica u odbrani a i u napadu je bio poprilicno dobar... Tako da, on ide pre Jovica iako je ovaj bio najbolji igrac Zvezde... Tako da, porediti ga sa Jaramazom, a pogotovo ga stavljati u ekipu posle Jaramaza, pa to je.... :wacko: Pre ce otpasti Jovic, Nedovic, ma bilo ko na poziciji 1 i 2 nego Markovic, a tako i treba da bude!
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
User avatar
dusan007
 
Posts: 5537
Joined: 04 Oct 2014, 14:10

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Poison and Remedy » 22 Aug 2016, 17:05

Dylam Dop wrote:Vrijeme je da se napadne evropsko zlato i mislim da ce nam komsije biti najveci protivnik u toj misiji da se domognemo trona starog kontinenta..




Ovo je i moje neko razmisljanje. Dokle god na svetskim prvenstvima i OI za protivnika budemo imali USA, mi tamo nemamo sta da trazimo. Realno da su Amerikanci celu finalnu utakmicu igrali sa 100% zalaganja, krajnji rezultat bi bio 50+ za njih.

U globalu, posvetiti se EP-ma, probati napraviti neku dominaciju, kao sto su uradili Spanci prethodnih godina.
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Slavisak » 22 Aug 2016, 17:26

Drugi smo na svetu, to nije mala stvar, ameri su uvek bili keva u kosarci, evropljani i argentinci su ih dobijali na OI kada su ovi slali ameterske igrace i kada su neozbiljno uzimali konkurenciju, pa 2004 godine su poslali Iversona i Marburija na OI, to je bio recept za katastrofu :lollol: Meni je ovo kao da smo otiknuli zlato, sa tri i po ozbiljna igraca smo uzeli medalju.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarka Rio 2016 - muski turnir

Postby Dylam Dop » 22 Aug 2016, 17:42

dusan007 wrote:Markovic je srce i dusa ove reprezentacije, on ce uvek da ide i pre Jovica, ma koliko ovaj drugi bio u boljoj formi, imao bolju sezonu, vise utakmice... (kao prosle sezone). Uostalom, on je ove OI bio glavna uzdanica u odbrani a i u napadu je bio poprilicno dobar... Tako da, on ide pre Jovica iako je ovaj bio najbolji igrac Zvezde... Tako da, porediti ga sa Jaramazom, a pogotovo ga stavljati u ekipu posle Jaramaza, pa to je.... :wacko: Pre ce otpasti Jovic, Nedovic, ma bilo ko na poziciji 1 i 2 nego Markovic, a tako i treba da bude!


Zar to nije Stime?! :biggrin: (toliko se o tome trubilo ovde)

Markovic je rekao da odustaje od selekcije jos proslo ljeto, hoce covjek da uzme pauzu.. IMO, do utakmice sa Australijom bio je jedan od najgorih u timu.. Da je npr. Jovic ispogadjao sve ono u toj utakmici sad bismo satro njega "dizali u nebesa", a vec mislim da je dorastao Pefiju na obe strane parketa, a mladji je 2,5 god. Jaramaz je potreban u tom smislu da moramo vec da mislimo o tome kako da stvorimo zamjenu za Tea i da trenira i uci uz njega samog dok je ovaj jos tu. Dakle, blagovremeno da uvodimo u sistem mladog pleja (u ovom momentu Jaramaz mi se cini kao najperspektivniji za ovu ulogu - eto, izvol'te navedite nekog boljeg za kog mislite..?!)

Nakon Tokija je pauza od 2 god. jelte?! Tako da cvrsto vjerujem da se Teo iza tog vise nece odazivati, da ne pricamo jos o tome u kakvoj formi bi tad mogao biti..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

PreviousNext

Return to Rio 2016

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 24 guests