Board index Olimpijske Igre Rio 2016

Vaterpolo na OI Rio 2016

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby White Mamba » 21 Aug 2016, 09:59

Franjo se zove
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby grobar_Zvornik » 21 Aug 2016, 10:19

Људи пребрзо ви неке ствари заборављате... :wacko:

Хвала Никићу и Гоцићу на свему. Легенде ватерполо спорта. Пуно среће у наставку каријере и живота.

Мандић је поднио кандидатуру да ће у будућности бити најбољи играч свијета.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31164
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Zlaja » 21 Aug 2016, 10:20

Ja sam pred ove OI imao samo 1 zelju, da vaterpolisti uzmu zlato.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46891
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby jupol » 21 Aug 2016, 10:42

Kreanga wrote:Da li je istina da je Vanji Udovicicu pravo ime Franjo i da je Hrvat ?


Ima na wikiju sve detaljno... A sto se nacionalnosti tice, ako kaze da je Srbin, onda je Srbin. Ne postoji drugi kriterijum za nacionalnost osim licnog izjasnjavanja.
Жељко Обрадовићу, не дајте се пасјим синовима
User avatar
jupol
 
Posts: 12045
Joined: 23 Mar 2015, 00:05

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Foteljas » 21 Aug 2016, 11:00

cole wrote:Filip razmišlja o kraju reprezentativne karijere ali valjda će ostati jer bi bila velika šteta da ne gledamo takvog majstora više u reprezentaciji a tek mu je 29 godina.


Iako pretpostavljam da se covek zasitio igranja, nadam se da ovo nece biti slucaj. Fica je zasluzio da odigra makar jos jedne igre.

Jedini koji imaju dozvolu da idu u penziju su Gocic i Nikic... :biggrin:
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5014
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Sezione » 21 Aug 2016, 11:04

ypolll wrote:Nisam ni rekao da iko sa foruma ista gura pod tepih, ali nije ni zasluzan pa da ja precutim sta imam da kazem da mu ne kvarim slavlje... Verovatno ima i onih koji smatraju da i Andrija kvari slavlje... Bas da vidim da li ce neko da dodje na ovu temu za par dana, da diskutujemo o tretmanu klubova... Sad je prilika da se kaze, za dva dana cemo pijani da slavimo ispod balkona, a za mesec dana cete vec slusati kako je Udovicic jos pre finala pobedio Hrvate jer su se zagrcnuli njegovim smelim izjavama, a Australijanci se odsekli kad su pre polufinala videli maketu Bg na vodi...

Naravno da nece diskutovati niko jer klupski vaterpolo nikoga, pa ni drzavu, ne zanima kad je u kanalu. Kad su se osvajale evro titule na cist entuzijazam svi su bili tu.
Jbg, ocigledno je drzava resila da ulaze samo u vrhunske reprezentativce, dok ih bude bilo.
I Andrija je ovo rekao, naravno da je trebalo da kaze, i sta ce se desiti sad? Nista. Mislis da ce neko nadlezan da se potrese i da kaze da ne moze dalje ovako? Sve se plasim da hoce.

Jos jednom moram da kazem, veliki uspeh, ogroman i mnogo mi je drago zbog momaka.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13722
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby xrečeved » 21 Aug 2016, 12:05

Kreće snimak na RTS2.
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Tufi » 21 Aug 2016, 12:26

Evo vec su poceli botovi da ga napusavaju u komentarima
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Гроф Тинторето » 21 Aug 2016, 12:32

Ok ypolll. Evo ja ti se izvinjavam sto sam zatrazio da se samo slavi. Nisi mi pokvario slavlje, niti mi je Andrija pokvario slavlje, niti mi bilo ko slovima moze pokvariti slavlje.
Uzivaj bratko, iznesi sve sto ti je na dusi. Znaj samo da smo ovde na forumu svi na istoj strani i da to sto ces ti reci misle svi, ali su umorni vise od ponavljanja jer kao sto kaze Sezione, nista to nece promeniti.
Sve najbolje.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby xrečeved » 21 Aug 2016, 12:36

Ima neko gif ili video šraube Mandića?
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby neza » 21 Aug 2016, 13:15

ypolll wrote:
Kreanga wrote:Da li je istina da je Vanji Udovicicu pravo ime Franjo i da je Hrvat ?


Ima na wikiju sve detaljno... A sto se nacionalnosti tice, ako kaze da je Srbin, onda je Srbin. Ne postoji drugi kriterijum za nacionalnost osim licnog izjasnjavanja.

Kome smeta Vanja-Franja kao igrac i Srbin neka se dobro propita svakog svog gena od Bajazita pa na dalje!
Kao vaterpolista je bio dika i ponos Srbije, kao dupeuvlakacki ministar sporta degenerika bugojnskog je dotakao dno zivota i neka je moj Srbin govno je!
Last edited by neza on 21 Aug 2016, 13:17, edited 1 time in total.
neza
 
Posts: 3776
Joined: 15 Sep 2011, 10:38
Location: NS

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Raoul Duke » 21 Aug 2016, 13:17

Voah!
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Rajs » 21 Aug 2016, 13:24

https://www.youtube.com/watch?v=UhWzP9asfME

Evo ovde sve izjave, poslednja je Andrijina.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Skafi » 21 Aug 2016, 13:30

Ha-ha, čudi me da ovi sa RTS-a nisu isekli taj deo.



User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Vaterpolo na OI Rio 2016

Postby Ivan Grozni » 21 Aug 2016, 15:43

Prvo, da čestitam Dekiju i momcima. 20 godina čekanja se isplatilo. Neviđena dominacija jednim sportom. :blue:

Drugo, veliko hvala Nikiću i kapitenu Gociću. Šteta što je Nikac propustio F8 SL ove godine, jer bi zaokružio broj medalja sa velikih takmičenja - 30. Ali ni ovih 29 nije loše. Najtrofejniji vaterpolista svih vremena odlazi u velikom stilu. Rekorder po broju zlatnih medalja na SP (3) i EP (5) i po ukupnom broju medalja u SL (10), a bio je do pre mesec dana i po broju zlatnih (8), dok ga nisu prestigli Filip i Andrija. Hvala majstore. :blue:

Imali smo velike igrače kroz istoriju, ali kapitena kao što je Gocić - nikad. One suze sve govore. Ne može čovek da se zaustavi. :blue:

Treće, opširnije o svemu što su ovi momci postigli od 2006. godine, a posebno ova ekipa predvođena Savićem sa klupe, svim medaljama koje su osvojili i svim rekordima koje su oborili, možete da čitate u narednom periodu na vaterpolo PDF-u. Kad se već nijedan novinar nije setio, a možda i hoće. Sad samo da kažem, da nam je ovo zlato 24. medalja ukupno, odnosno 18. zlato od razlaza sa Crnogorcima.

Četvrto, vaterpolo selekcije Srbije su trenutno: aktuelni olimpijski prvak, svetski prvak, trostruki uzastopni prvak Evrope, dvostruki uzastopni pobednik SK, četvorostruki uzastopni pobednik SL, aktuelni U20 prvak sveta, aktuelni U19 prvak Evrope, aktuelni U17 prvak Evrope (pobednik prvih Evropskih igara).

U petak počinje U18 SP koje će biti održano u Podgorici. Specifično takmičenje jer je održano samo 2 puta, a Srbija ga nikad nije osvojila. Prvo u Pertu '12 osvojila je Italija, a drugo u Istanbulu '14 osvojila je Mađarska. Naši momci su u Pertu osvojili bronzu, a u Istanbulu su razočarali i ostali bez medalje - 4. mesto. Medalju u Pertu osvojila je generacija Mandić, Jakšić, Gogov...

Ne raspolažem sastavom, ali pretpostavljam da će ekipu predvoditi Todorovski, Šulc, Vučinić, Velkić, Rogač... Uglavnom momci koji su osvojili zlato prošle godine na EI, kada nisu bili favoriti, kao što nisu ni sad. Mnogo dobrih ekipa i sjajnih mladih igrača. Crna Gora, Mađarska, Grčka, Španija, Hrvatska, Italija, Srbija... Svi mogu do zlata.

Ako bi kojim slučajem naši momci osvojili zlato, to bi zaista bilo nešto nezapamćeno u istoriji sporta. Tad bi stvarno držali sve moguće titule.
User avatar
Ivan Grozni
 
Posts: 758
Joined: 12 Jun 2013, 13:42

PreviousNext

Return to Rio 2016

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests