Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija USA

Re: Reprezentacija USA

Postby Гроф Тинторето » 10 Apr 2019, 19:57

Slovence niko ne pljuje, vec se zali za propustenom sansom jer nismo poslali najjaci tim.
Slovence isto boli kita sto mi nismo poslali najjaci tim jer su uzeli zlato.

Djordjevica ce opet usrati, a ovde ce neki da puknu od muke :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31794
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Reprezentacija USA

Postby Tegi » 10 Apr 2019, 20:12

Bolkonski uzeo da navija za košarkašku reprezentaciju SAD kako bi nekako doakao Đorđeviću.
Brat moj derviš.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20743
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 10 Apr 2019, 20:28

Haha, a realno Djordjevic je jedan od razloga zbog kojih navijam za nasu reprezentaciju i pored Kalinarija i Simona :biggrin:

Niko nije pljuvao Slovence :laugh:? Nazivani su srecnicima, userima, konjusarima koje je usralo sto nama nije igrao taj i taj itd.

Inace, Peja je najbolji srpski igrac svih vremena, a uz njega tu su bili i Bodi, Divac, Jaric, Tomasevic. Ova reprezentacije na spoljnim pozicijama nema ni jednog igraca koji ima 50% od Stojakovica.
Kome je plus i to sto je pokazao da je veliki covek i jedini koji nije ostavio Generala na cedilu u Svedskoj.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Гроф Тинторето » 10 Apr 2019, 20:48

Bolkonski, srecnice!!!
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31794
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 10 Apr 2019, 21:00

Гроф Тинторето wrote:Bolkonski, srecnice!!!


:laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Olimp » 11 Apr 2019, 07:41

Dylam Dop wrote:
Olimp wrote:Ja ne volim biti nerealan, ali ne volim ni taj autošovinizam.


Nerealan?! :biggrin: Od onog koji pise 'Jokic kvisling', 'autosovinizam', 'tim iz 2002 jaci od ovog danas'..?? :laugh: Da se ne lazemo, mi smo te 2002 imali mnogo srece, usralo nas je protiv amera na ludilo Gurovica.. Tu su Bodiroga, Stojakovic i Divac bili jedine vedete tima, ostali su vise-manje prosjecni.. Divac vec u upadljivo opadajucoj formi i kondiciji, ali je samim svojim prisustvom i harizmom kao nakakav 'glue guy' ulijevao duboko povjerenje ostalim rep's'tivcima i potakao ih da mogu i sami bolje da zaigraju i izrastu preko svojih mogucnosti. Jokic je u ovom momentu za 2 klase makar bolji, nego sto je on bio tada i igrace najvjerovatnije ovog ljeta. Bogdan, Bjelica, Teo vrijede danas makar kao Bodiroga i Stojakovic tada. Danas smo mnogo bolje popunjeniji nego 2002, narocito ispod kosa.

S druge strane medjutim, imena amera koji se odazovu ovo ljeto nece igrati bitnu ulogu, najveci upgrade im je ustvari COACH POP(!!) cijim zamislima i disciplini ce se svi povinovati, nista slucaju prepustati nece, da ga ne bi osramotili u njegovom prvom angazmanu kao prvog covjeka na klupi SAD-repke.. Over & Out!

Jokić je kvisling ako otkaže i ove godine, oko toga nema dileme.
Kao što nema ni dileme da je naš tim iz 2002 mnogo bolji od današnjeg.
Bogdan i Beli su odlični igrači, Teo u današnjem stanju vrlo dobar, ali Bodiroga i Stojaković su igrači kakvi se rađaju jednom u sto godina. To je kao da uporediš šta ja znam Firmina i Coutinha sa Rivaldom i Bebetom. Divac kao legenda NBA lige na centru. Da ne zaboravimo da su i Gurović, Jarić, Tomašević, Rakočević bili tad među najboljim igračima Eurolige.
Olimp
 
Posts: 3317
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 11 Apr 2019, 10:37

Jarić je igrao u Klipersima te sezone.

Plus su iz NBA tu bili Drobnjak i Radman(ali on se nije dugo zadržavao :D ).

Vujanić je tada bio bolji igrač od Rakočevića, dok ga povrede nisu uništile. Ako me sećanje dobro služi, mada bio sam dosta mlad tada.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32704
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby Olimp » 11 Apr 2019, 10:46

Bogun wrote:Jarić je igrao u Klipersima te sezone.

Plus su iz NBA tu bili Drobnjak i Radman(ali on se nije dugo zadržavao :D ).

Vujanić je tada bio bolji igrač od Rakočevića, dok ga povrede nisu uništile. Ako me sećanje dobro služi, mada bio sam dosta mlad tada.

Taman poslije SP je zaigrao Jarić prvu sezonu u NBA ako se ne varam.
No nebitno, u svakom slučaju mislim da ce se ogromna većina složiti da smo 2002 bili jači nego sad.
Olimp
 
Posts: 3317
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 11 Apr 2019, 11:06

Tačno, ja sam bio ubeđen da je on u NBA od 2000. godine, a zapravo je od 2002. godine, moja greška, permutovao sam tu nešto. :roll:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32704
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby Olimp » 11 Apr 2019, 11:17

Ja se sjećam samo zbog Šarenca i njegove fraze nakon bacanja Jarića "a ovo je novi igrač Klipersa, hladan kao špricer" :)
Olimp
 
Posts: 3317
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Reprezentacija USA

Postby Sani » 11 Apr 2019, 14:19

Ameri su nakon '96 poceli da prave egzibicije i salju neke polovne timove na velika takmicenja. Od tog zlata, pa sve to Pekinga 2008. oni su osvojili jedno zlato - u Sidneju, na jedvite jade izbacili Litvance u polufinalu, zbog toga i jeste u Pekingu stigla ekipa Kobe, Wade, Lebron, Deron...

Nije to ista kosarka, imaju obicaj da potcene neke timove kad krene nokaut faza, i par puta su se opekli...

I svi oni nisu mogli da osvoje, ali bi zato Fox, Ingram, Williams izdominirali. :D

Onaj tim iz 2002. godine je bolji iz jednog razloga - Pedja Stojakovic. Taj tim je bio dosta iskusniji od ovog danasnjeg, Divac je imao iza sebe deceniju i jace NBA kosarke, Pedja veoma bitnu ulogu u ozbiljnom timu, danas nemamo takve...

Rano je govoriti dok se jos uvek ne zna ko ce igrati za USA, a ni za nas. :biggrin: Durant je hodajuca smrt za protivnike, samo nemoj on da igra, za sve ostale nekako i vidim neko resenje...
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Reprezentacija USA

Postby Ćoba » 11 Apr 2019, 14:25

Svaka cast Pedji ali taj tim je bolji za Bodirogu.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23497
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Reprezentacija USA

Postby Sani » 11 Apr 2019, 15:14

Ako pogledas, u sustini, Stojakovic je bio bolji u svakom statistickom segmentu. To sto vise volimo Bodirogu, to je druga stvar... :biggrin:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Reprezentacija USA

Postby Ćoba » 11 Apr 2019, 16:10

Sustina je jedno a zadnja cetvrtina finala realnost. :beyond:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23497
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Reprezentacija USA

Postby Sani » 11 Apr 2019, 16:26

Pa nisam pricao o finalu, vec o celom turniru, tom timu...
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: pfc11 and 8 guests