Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija USA

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 12 Aug 2019, 23:47

Bolkonski wrote:Je l’ se ovi beli namerno trudili da budu najgori sto mogu da budu da ih Pop slucajno ne prebaci u A tim :laugh: ?

Nenormalno je brz Fox. Bolje za USA da igra on nego bucko iz Toronta.

Nemoj da si takav hejter, Bogdan je jos brzi :biggrin:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 13 Aug 2019, 01:18

Kao formula i solidan Audi :biggrin:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 13 Aug 2019, 16:07

@Bogun
Ja i nisam rekao da Juta pre Micela nije igrala play off, vec da je on najbolji igrac play off ekipe, i da je on taj koji je najzasluzniji za njihove dobre igre kao najbolji igrac, sto je valjda logicno.
Kao da si rekao da Durant nije najbolji igrac GSW-a jer su i pre njega osvojili titulu.
Pretprosle sezone su navise zahvaljujuci Micelu imali dobar play off i fino namucili Hjuston jer ih je Micel razarao i nosio tim.

Sto se tice one paralele o talentu, gde se vukla paralela Teodosic - Kemba. Je l talenat isključivo pregled igre i pas? Onda je Nik Kalates najtalentovaniji igrac na svetu s obzirom da ima bolji pas od Teodosica.
Talenat je valjda i kontrola lopte, driblinzi, mastovitost krosovera, sposobnost nalazenja puta do obruca prilikom ulaza, koriscenje prostora, sposobnost suta iz punih driblinga itd.?
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby yobara » 13 Aug 2019, 16:12

Micel je teska elmsfordska prevaretina, koji u 2/3 utakmica sutira 11/30...ne znam da li ce mu dozvoliti toliko divljanje i broj suteva u repstaciji, ali kako god - opet ce biti prejak za vecinu protivnika na SP :biggrin:
User avatar
yobara
 
Posts: 2571
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Reprezentacija USA

Postby Radonjaa » 13 Aug 2019, 16:14

Da, da, Bolkonski navede koliko je poena ubacivao u plejofu, a on u plejofu 38% iz igre na nivou karijere, trojke 29%. Da Bogdan ubaci 35 poena iz 32 šuta, bio bi razapet na Terazijama, ali jbg, Mičel je mašina.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 13 Aug 2019, 16:28

Slicne price se pricale za Kobija :laugh:
Lako je njemu da daje po 40 kad sutra 25 puta :laugh:
Eh, da je Teodosic imao slobodu kao Kris Pol, danas bi bio all star igrac i prvi plej Lebronovih Lejkersa.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Radonjaa » 13 Aug 2019, 16:30

Ne, 25 poena iz 20 šuteva na nivou karijere je vrhunski prosjek, to je jedino Kobi mogao
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 13 Aug 2019, 16:32

Radonjaa wrote:Da, da, Bolkonski navede koliko je poena ubacivao u plejofu, a on u plejofu 38% iz igre na nivou karijere, trojke 29%. Da Bogdan ubaci 35 poena iz 32 šuta, bio bi razapet na Terazijama, ali jbg, Mičel je mašina.

Harden nema savrsene procente, reklo bi se da je Bogdan bolji, samo nema tolku slobodu :biggrin: :okk:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby Radonjaa » 13 Aug 2019, 16:35

Zato se Harden i naosvajao trofeja :biggrin:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 13 Aug 2019, 16:40

Radonjaa wrote:Ne, 25 poena iz 20 šuteva na nivou karijere je vrhunski prosjek, to je jedino Kobi mogao


Ma smesan igrac taj Kobi, da su pametni ovi iz Lejkersa da dovedu Bogdana pa da vide kako se iz 25 suteva postize 60 poena i osvoje 3 vezana prstena.
I Dzordan je smesan igrac, sutirao po 30 puta, imao slobodu kao da mu tata drzi Bulse, stitile ga sudije kao svetu kravu lige itd. Da je Danilovic imao sva ta pomagala sada bi se prodavale patike Air Predrag.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Radonjaa » 13 Aug 2019, 16:46

Vrijeme je da prihvatiš da su Srbi najveća košarkaška nacija svih vremena i shodno tome da poštuješ naše igrače
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby harmonica » 13 Aug 2019, 18:00

Bolkonski wrote:Da igra u Evropi bio bi ubedljivo najbolji igrac Evrolige.
Bogdan je iznosio teret lidera u ABA i u Evroligi, a meni se cini da je NBA ipak nesto jaca liga, plus sto je Micel itekako lider svog tima i sto jednu ekipu koja kvalitetom nije play off ekipa vec dve sezone odvodi u play off.
Sto se tice ovoga da je Micel lider fransize i da ima potpunu slobodu, bas bih voleo da znam kako se dolazi do te uloge? Tako sto najbolje kuvas u ekipi, najbolje igras Sony, najduhovitiji si u ekipi, ili mozda zato sto si najtalentovaniji i najbolji igrac?
Kad cujem takve price pomislim da npr. Kobi nije bio lider Lejkersa jer je bio najbolji igrac, vec zato sto je bio najbolji ribolovac, a da je neki Batum imao njegovu slobodu u ekipi, pa on bi davao po 30 poena prosečno.
Do lidera fransize i potpune slobode se dolazi talentom i kvalitetom i nije slucajno sto je Micel lider fransize, a Bogdan nije, premda Bogdan nije bas ograničen slobodom u igri.

Raduljca cetvorku moze da igra jedino u ligama kao sto je kineska.


Nisi čitao dovoljno pažljivo Bolkonski... Nigde ja nisam napisao da Mičel ne bi bio najbolji igrač u Evroligi, sam napisao da šutira u Evropi kao u NBA bio bi smatran za indijanca. Normalno, on bi u EL imao mnogo bolje procente, zato što su odbrane neuporedive, a i pošto su u EL najbolji Ameri uglavnom NBA reject materijali, nije neka pamet reći da bi bio najbolji igrač.

Bogdan je svoje ekipe vodio do titula, Mičel ne. NBA jeste neuporediva sa ostalim ligama, ali pritisak koji je Bogdan iskusio nije nešto što Mičel poznaje (za sada). Što ne znači da mislim da Bogdan može da bude lider Sakramenta, pošto i on ima priličnu slobodu (kao što si istakao) a ne beleži vanserijske rezultate.

Mičel jeste postao lider franšize na bazi vanserijskog talenta, ali on trenutno nije vanserijski igrač. Klub je spreman da ga čeka da to postane, ali u NBA konkurenciji on je kategorija potencijalnih superstarova. Dakle, ne Soni, kuvanje ili šale i pošalice, nego potencijal i talenat koji mogu da se razviju u nešto više. Stavljati Kobija i Donovana u istu ravan samo zato što su najbolji igrači svojih ekipa je potpuno neumesno (pre bi tu mesta bilo za npr. Viktora Oladipa ili Eltona Brauna za one starije). Bezveze izvratanje onoga što sam rekao. Mora Donovan još mnogo mleka da popije da bi zaslužio ovakvo poštovanje
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby gargamel » 13 Aug 2019, 18:08

Opraste nas na ruke sa Micelom, stvarno ste smorili :truce:

USA topic je ispod :roll:
gargamel
 
Posts: 72
Joined: 18 May 2011, 21:03

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 13 Aug 2019, 18:22

gargamel wrote:Opraste nas na ruke sa Micelom, stvarno ste smorili :truce:

:laugh: :lollol: :truce: :blue:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby harmonica » 13 Aug 2019, 18:56

:D
Realno prebacite na Amere
A ipak je, samo za trenutak, u tom kriku svega nekoliko stotina grla, zazvučala takva strašna snaga! Kako to da nikad ne viču zbog drugih, važnijih stvari?
User avatar
harmonica
 
Posts: 3106
Joined: 13 Jan 2012, 15:29

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests