Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija USA

Re: Reprezentacija USA

Postby Baxter Stockman » 05 Aug 2019, 18:02

Pa Tatum, Mičel, Midlton, Fox i ta kompanija nema više od par godina staža u NBA.
Treba oni još da riljaju da bi stigli do statusa neke nba zvezde poput ovih koji sada nisu tu. Dokazuju se oni i svojim trenerima, a i Amerima koji će ovo gledati. Da ne pričamo što će na ovom SPu neki od tih momaka sebi da rezerviše kartu za iduće OI.

Ovo ti je kao ono da biraš da li ćeš da igraš protiv skupa momaka koji su osvojili sve što su mogli i čiji je motiv krajnje upitan, ili protiv klinaca koji tek treba da se dokažu i dostignu ove iznad.
Slažem se ja s tobom da bi svi uvek birali da igraju protiv njih nego protiv Kavaja, Durenta i ekipe. Samo što i poraz od ovih Amera neće pokazati ništa što već ne znamo, a to je da je košarka preko bare totalno drugi sport.

Nije mi baš jasno nipodaštavanje ovih Amera, voleo bih da čujem koji su to ostali igrači sa ovog SPa koji su bolji od ovih Amera?
Jokić, Janis, Gober, Rubio je pitanje, Kanađani sad isto masovno otkazali, Australija nit smrdi nit miriše...
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 05 Aug 2019, 18:03

@bolkonski

Ti si se dovoljno potresao za sve nas. :biggrin:

@Baxter
Tu su još Marej, Gasol, Bogdanović, Vučević, Adams, Gober, Furnije, Šruder, Galinari...

Ovi pobrojani su tu negde sa ovim imenima iz tima SAD.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32879
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby Baxter Stockman » 05 Aug 2019, 18:14

Marej neće igrati, ako misliš na ovog iz Denvera...

O tome i ja pričam, mislim da ne može da se sabere 15 igrača koji su bolji od ovih Amera.

Definitivno će ovo biti jedno od slabijih SP, baš baš puno otkaza.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 05 Aug 2019, 18:22

Brinem za kvalitet prvenstva, interesi svetske kosarke :biggrin:

Nije upitno da su oni talentom i dalje iznad. Narocito spoljna linija gde su Kemba, Fox, Tejtum, Braun, Micel i Midlton.
Od unutrasnjih igraca Kuzma, Barns i Lopez mogu nesto da urade i to je to.
Medjutim, oni su se sada sakupili prvi put u zivotu, dok evropske reprezentacije igraju godinama zajedno, plus pravila.
Meni Srbija i Francuska ne deluju nesto slabije od njih, narocito kada se doda taj aspekt uigranosti i pravila.
Slazem se sa tim da ce se boriti vise od superzvezda, ali je problem sto u ovom timu nema igraca te krem klase, Micel i Tejtum mogu da budu, ali jos nisu. Eventualno Voker, mada on je negde peti plej lige po kvalitetu.

Videcemo, bas se dobilo na neizvenosti.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 05 Aug 2019, 18:32

Sad sam pročitao da je i Marej otkazao.

Ove što sam ja nabrajao su npr bolji od par igrača sa spiska, ali ne od svih... a najveći problem je što su igrači razbacani po mnogim reprezentacijama, pa retko koja ekipa može da se pohvali sa tri legitimna NBA igrača.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32879
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 06 Aug 2019, 07:23

Bogun wrote:Sad sam pročitao da je i Marej otkazao.

Ove što sam ja nabrajao su npr bolji od par igrača sa spiska, ali ne od svih... a najveći problem je što su igrači razbacani po mnogim reprezentacijama, pa retko koja ekipa može da se pohvali sa tri legitimna NBA igrača.

Najvažnije je kakvu ulogu imaju tamo...jedan Janis ili Jokić vrede više od 10 Bendera npr...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 06 Aug 2019, 09:07

Znam zato sam rekao legitimni NBA igrači... tipa: vođa tima, starter ili bitan igrač sa klupe, a ne tamo 13 igrač u rotaciji. :biggrin:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32879
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 06 Aug 2019, 09:31

Bogun wrote:Znam zato sam rekao legitimni NBA igrači... tipa: vođa tima, starter ili bitan igrač sa klupe, a ne tamo 13 igrač u rotaciji. :biggrin:

Naravno , ali i tamo imas igrace zadatka,i sa druge strane superstarove, a i jedni i drugi su legitimni Nba igraci... ni to bas nije isto :biggrin:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 06 Aug 2019, 09:47

Možemo ovako u nedogled. :biggrin:
Mislim na igrače koji su u NBA zbog toga što imaju više od jednog kvaliteta. Tipa šut ili tako nešto.

Danas su krenuli i Amerikanci sa pripremama.

Popovič održao prvi trening: Ovo je mnogo više od NBA

http://sportklub.rs/Kosarka/Ostala-takmicenja/FIBA-World-Cup/Vesti/a294390-Popovic-odrzao-prvi-trening-Ovo-je-mnogo-vise-od-NBA.html
User avatar
Bogun
 
Posts: 32879
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby СрбинПодгорица » 06 Aug 2019, 10:29

Да ли су рањени Амери или не нзм, али ипак бих волио да су послали по именима јачи тим. Овако се ствара утисак ако би изгубили од њих можда то био предстваљено и као неуспјех. Свакако имамо шансе, на центру би можда били са Јокићем били и доминантни, али све корак по корак треба ићи
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Reprezentacija USA

Postby Baxter Stockman » 06 Aug 2019, 14:16


Greg okupio Amere
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34252
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 06 Aug 2019, 14:19

Pratiš li ti temu? :D

Gledam nešto na youtube, kažu Ameri ovo im je najslabiji tim sa profesionalcima... krenule alibi priče! :laugh:

Spoiler: pokaži
Dobro, ne prave alibi, kažu dobijaće sve 20+, a ne 40+ kao da su u najjačem sastavu.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32879
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 06 Aug 2019, 20:01

Mislim da je Amerima Francuska najgori matchup i ako ih oni ne izbace osvajaju prvenstvo.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Slavisak » 06 Aug 2019, 20:46

Francuska je smesna ekipa, oni amerikancima nisu nikada predstavljali problem, tesko da francuzi mogu da dobace i do polufinala.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Reprezentacija USA

Postby Radonjaa » 06 Aug 2019, 20:50

Bolkonski wrote:Mislim da je Amerima Francuska najgori matchup i ako ih oni ne izbace osvajaju prvenstvo.


Slažem se, pogotovo na papiru, vidjećemo ih u praksi, ne vjerujem previše Koleu.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13419
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 81 guests