Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija USA

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 05 Jun 2019, 18:13

Lilard, Harden, Dejvis. Dovoljno.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby СрбинПодгорица » 05 Jun 2019, 19:19

Тешко ћемо шта моћи, ја сам се надао још јачем тиму по именима овако имају бруталну екипу и то без много сујете.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 16915
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 05 Jun 2019, 20:14

PJ Taker i Milsap... jebote. Znam da neće ući u 12, ali opet. :lollol:

СрбинПодгорица wrote:Тешко ћемо шта моћи, ја сам се надао још јачем тиму по именима овако имају бруталну екипу и то без много сујете.


Otkud znaš da nema sujete?

Ako nastave ovako, poslaće ekipu koja je za nijansu jača od one iz 2002.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32492
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 05 Jun 2019, 22:11

Logika nalaze da pored Hardena Dejvisa i Lilarda mozes i 9 cunjeva da posaljes mada videcemo....mnogi ljudi koji povrsno prate Nba pa sad cuju Tejtum , njima on jos nije upao u oci i takvi bi prvi da udare po Salu sujeti ako ne budeo uzeo zlato ....a objektivno jedan Tejtum koji jos uvek nije superstar bas moze biti prevaga kao neko ko nije ni izbliza medju prvim zvezdama tima , a moze ti strpati 20 poena dok se okrenes...nas problem u eventualnom sudaru sa Amerikom su bekovi, njihove da branimo ne mozemo, a oni nase itekako mogu... na centru cemo verovatno imati i prednost, o Jokicu ne moram nista da pricam , ali njima i Bobi moze da nanese stetu uz neku svoju rolu od 5,6 minuta...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby familija » 05 Jun 2019, 23:13

Lilard i Harden ce da brane nase bekove?
Pa oni ne igraju odbranu ni u plej-ofu..
Ne kazem da je nespeh ako ne uzmemo zlato..svaka medalja je uspeh..ali ne vidim da su ovi nabrojani apsolutni favoriti i neproikosnoveni.
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3984
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Reprezentacija USA

Postby Pit Bull » 05 Jun 2019, 23:14

Sve je do napada, bukvalno ce sve zavisiti od naseg suta ako dodje do tog meca. Ako ih mozemo ofanzivno pratiti, imamo sansu. Svakako cemo primiti 85+, to se valjda ne dovodi u pitanje.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija USA

Postby Dylam Dop » 05 Jun 2019, 23:36

Nasa selekcija jeste sazrela za veliki poduhvat, sve treba da se vrti oko Jokica.. Saletov krucijalni zadatak ce biti odabrati tri najpouzdanija sutera sa kojim ce ga okruziti, ako dojde do eventualnog finala i same neizvjesne zavrsnice.. Micic i Nedovic su (sad bez gledanja u aktuelne statse), cijenim, podigli drasticno procenat za 3 ove sezone. Guduric drzi svoj nivo. Jedino su Bogdanu primjetno opali procenti.. I da, mislim da bi nam 'sin Dragan' mogao biti taj faktor-X (i cini mi se da izgara za jakom kompetetivnom utakmicom da zaokruzi svoju karijeru, dugo je postio bez trofeja..) - onaj od koga ce se u Popovom timu namanje nadati i zanemariti skauting. 2002 smo ih zatrpali trojkama, ne vidim veliku prepreku da se to ponovi jos jednom. Mislim da je i Saletu to vise nego jasno.

I da ponovim i podvucem jos jednom: osovina Gagi-Luce ce nam donijeti mnogo darova iz drugog plana (odn. druge petorke)..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Reprezentacija USA

Postby Radonjaa » 05 Jun 2019, 23:41

Mislim da ključno može biti kakva će im biti klupa, odnosno kakva će biti naša. Siguran sam da prva petorka sa Bogdanom, Jokićem, Bjelicom, može da proizvede dovoljno poena i da igra egal, problem je što oni melju tempom 40 minuta, nisam siguran kako ćemo to ispratiti.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13225
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Reprezentacija USA

Postby fabricio » 05 Jun 2019, 23:45

Iako sam zagovornik toga da nikako ne zavise od (ne)dolaska Durenta i jos 7-8 igraca... ono sto je Woj okacio je ipak neki drugi esalon i sigurno da ne treba unapred upisati poraz za pocetak. Sto samo po sebi napredak protiv amera.
Za nesto vise treba kockice da se poklope jer ostaju apsolutni favoriti, ali nije da bi u tom potencijalnom mecu bili nemi posmatrac unapred.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby familija » 05 Jun 2019, 23:58

@dilan
Iako je Evroliga naj takmicenje u Evropi ipak ne mozes porediti to sutem Bogdana u NBA..on je ipak tu i dalje broj 1 sto se tice suta..
A naravno..postojace tu mnogo taktickih varijanti..na pr..gde mi sa Bjelicom i Jokom pretimo opasno sa sutem za 3 poena sa pozicoja 4 i 5..pa neka varljiva zona sa Marjanovicem..gde trojica mogu da zoniraju a dvojica da igraju igraca..itd..
Mada i njima ovi visoki prangijaju samo tako za tri poena...(Bruk i Kevin)
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3984
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 06 Jun 2019, 02:11

familija wrote:@dilan
Iako je Evroliga naj takmicenje u Evropi ipak ne mozes porediti to sutem Bogdana u NBA..on je ipak tu i dalje broj 1 sto se tice suta..
A naravno..postojace tu mnogo taktickih varijanti..na pr..gde mi sa Bjelicom i Jokom pretimo opasno sa sutem za 3 poena sa pozicoja 4 i 5..pa neka varljiva zona sa Marjanovicem..gde trojica mogu da zoniraju a dvojica da igraju igraca..itd..
Mada i njima ovi visoki prangijaju samo tako za tri poena...(Bruk i Kevin)

Ma pored ovih spolja malo ce lopti ostati za njih dvojicu, a svi znamo sta su Jokic i Bobi u stanju da im urade u reketu... nece Harden da juri Bogdana, ali ako je neophodno oni timski na atleticnost mogu da pokriju puno toga....
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby СрбинПодгорица » 06 Jun 2019, 18:49

Харден ће нам бити највећи проблем и можда предност ако уопште дође до меча. Биће занимљиво како ћемо бранити њихове центре када је Боби у игри.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 16915
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Reprezentacija USA

Postby familija » 06 Jun 2019, 20:10

СрбинПодгорица wrote:Харден ће нам бити највећи проблем и можда предност ако уопште дође до меча. Биће занимљиво како ћемо бранити њихове центре када је Боби у игри.


Mislis na Bruka i Kevina?
Pa nece Bobi tad ni igrati..
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3984
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Reprezentacija USA

Postby Sani » 10 Jun 2019, 16:56

Na spisku su:

Herison Barns (Sakramento), Bredli Bil (Vašington), Entoni Dejvis (Nju Orleans), Andre Dramond (Detroit), Erik Gordon (Hjuston), Džejms Harden(Hjuston), Tobajas Heris (Filadelfija), Demjan Lilard (Portland), Kevin Lav (Klivlend), Kajl Lauri (Toronto), Si Džej Mekolum (Portland), Kris Midlton (Milvoki), Majls Tarner (Indijana) i Kemba Voker (Šarlot). Igrači koji će se takođe naći u Las Vegasu i probati da se na mala vrata izbore za mesto među putnicima na Svetsko prvenstvo su: Kajl Kuzma (Lejkersi), Bruk Lopez (Milvoki), Pol Milsep (Denver), Donovan Mičel (Juta), Džejson Tejtum (Boston) i Pi Džej Taker (Hjuston).
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Reprezentacija USA

Postby Нико Белић » 10 Jun 2019, 17:57

Чини се да нису непобедиви.
Чујте гласна звона Метохије, Косово је срце Србије!
http://www.youtube.com/watch?v=4klPIhYXxCc

ПартиZан и само ПартиZан...
User avatar
Нико Белић
 
Posts: 1374
Joined: 13 Oct 2013, 20:22
Location: Србија

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests