Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija USA

Re: Reprezentacija USA

Postby Tegi » 17 Jul 2012, 15:37

nolinjo wrote:ko ce da zaustavi lebrona -rudi fernandez ili sani meterio ?


Naravno da nece. Ubacio je Lebron 30p Brazilu, pa je opet bilo mucenje.
Da se razumemo, USA je veliki favorit samo zato sto imaju coveka koji ce da odigra na najisem nivou kada to bude bilo najpotrebnije,najboljeg kosarkasa 21. veka- velikog Kobija Brajanta!
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Reprezentacija USA

Postby nolinjo » 17 Jul 2012, 16:20

:D dobar tvoj brajant ,nista bolji od entonija nije ...iz igre kolko 3/11 ili tako nesto
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Reprezentacija USA

Postby Napredpartizan » 17 Jul 2012, 17:13

Mene je Marselinjo Huertas odusevio sinoc. Igrao je neverovatno... Sto se Amera tice, promasili su previse otvorenih suteva za 3. Imaju problem kad ih sut stane..
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Reprezentacija USA

Postby mali_buda » 17 Jul 2012, 17:28

Fizicka dominacija mnogo pomaze Amerima. Najbolji su od svih i glavni favoriti, a ofanzivni skok im je jedna od stvari koje donose prevagu.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Reprezentacija USA

Postby Napredpartizan » 17 Jul 2012, 17:30

mali_buda wrote:Fizicka dominacija mnogo pomaze Amerima.


Ovo se sinoc u odbrani jako dobro videlo. Kada su malo jace stisli Brazil, nisu kos mogli da prime u drugoj cetvrtini.
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Reprezentacija USA

Postby mali_buda » 17 Jul 2012, 17:36

Bas to. A, ofanzivni skok im omogucava i po nekoliko uzastopnih napada. Koliko mogu da se setim, ne sluzi ih narocito sut na ovakvim takmicenjima.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Reprezentacija USA

Postby nolinjo » 20 Jul 2012, 00:23

Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Reprezentacija USA

Postby Spursfan » 05 Sep 2012, 21:26

Džeri Kolanđelo, direktor američke košarkaške reprezentacije, ostaje na toj funkciji još četiri godine, prenose američki mediji. On je dogovorio saradnju do završetka Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru 2016. godine.

tesko mu je da ih sakupi u pm :laugh:
San Antonio Spurs
User avatar
Spursfan
 
Posts: 1925
Joined: 04 Sep 2012, 22:51

Re: Reprezentacija USA

Postby Napredpartizan » 22 Jul 2013, 12:01

James Harden, Kevin Love i Russel Westbrook su sigurno u timu za naredno SP...

Sledeci igraci ce ucestvovati na mini kampu u Las Vegasu narednih nedelju dana i oni ce biti u konkurenciji za SP naredne godine u Spaniji :

Plejevi : Kyrie Irving, Mike Conley, Jrue Holliday, Ty Lawson, Damian Lillard, John Wall, Marcus Smart (Igrao na U19 SP, jos je na koledzu)

Dvojke : DeMar DeRozan, Bradley Beal, Gordon Hayward, Klay Thompson, Dion Waiters, Kemba Walker

Trojke : Harrison Barnes, Paul George, Kawhi Leonard, Michael Kidd-Glirchist, Chandler Parsons

Cetvorke : Ryan Anderson, Anthony Davis, Kenneth Faried, Derrick Favors, Greg Monroe, Doug McDermott(Koledz igrac)

Centri : DeMarcus Cousins, Andre Drummond, DeAndre Jordan, Larry Sanders, Tyler Zeller
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Reprezentacija USA

Postby lockdown » 22 Jul 2013, 12:03

Zar nije Kyrie Ozzie ?
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Reprezentacija USA

Postby Napredpartizan » 22 Jul 2013, 12:05

lockdown wrote:Zar nije Kyrie Ozzie ?

Cale mu je Amer koji je igrao u Australiji u to vreme bejzbol... Kyrie je rodjen u Melburnu, ali je vec sa 2 godine otisao u Ameriku...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Reprezentacija USA

Postby malibodiroga92 » 14 Jul 2014, 17:11

Spisak 19 igrača SAD za Mundobasket: Bredli Bil (Vašington Vizards), DeMarkus Kazins (Sakramento Kings), Stefon Kari (Golden Stejt Voriors), Entoni Dejvis (Nju Orleans Pelikans), DeMar DeRozan (Toronto Reptors), Andre Dramond (Detroit Pistons), Kevin Durent (Oklahoma Siti Tander), Kenet Farid (Denver Nagets), Pol Džordž (Indijana Pejsers), Blejk Grifin (Los Anđeles Klipers), Džejms Harden (Hjuston Rokits), Gordon Hejvord (Juta Džez), Kajri Irving (Klivlend Kavalirs), Kajl Korver (Atlanta Hoks), Demijan Lilard (Portland Trejl-Blejzers), Kevin Lav (Minesota Timbervulvs), Čendler Parsons (Dalas Maveriks), Derik Rouz (Čikago Buls), Klej Tompson (Golden Stejt Variors).

Jaci sastav od ocekivanog....Steta sto nikad ne zapadnu u jaci kostur zreba,ovako do finala nemaju protivnika koji bar moze malo da ih namuci...
Fali Kavai...
Gde vam je gradjanska hrabrost?
malibodiroga92
 
Posts: 1010
Joined: 24 Dec 2013, 21:20

Re: Reprezentacija USA

Postby hehule » 14 Jul 2014, 19:53

Ko njih moze da namuci, Spanci?
Amerikanci nemaju dostojnog protivnika na ovom prvenstvu
Niko ne voli sto je tako, ali...
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7222
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

Re: Reprezentacija USA

Postby malibodiroga92 » 14 Jul 2014, 20:47

NTe wrote:Ko njih moze da namuci, Spanci?
Amerikanci nemaju dostojnog protivnika na ovom prvenstvu
Niko ne voli sto je tako, ali...


Bar mogu da igraju jedno poluvreme sa njima...I na olimpijadama su uvek lepo igrali protiv njih...Brazil im nikad nije lezao.
Gde vam je gradjanska hrabrost?
malibodiroga92
 
Posts: 1010
Joined: 24 Dec 2013, 21:20

Re: Reprezentacija USA

Postby hehule » 14 Jul 2014, 21:00

Kakva je korist od toga, kada dobiješ bitku ali izgubiš rat. Pusti poluvreme, to je bitno samo u kladionici. Ja gledam FT.

Ne branim Amerikance, već jednostavno, tako je. Svako bi voleo kada bi postojalo bar 2-3 konkurentna tima, protiv kojih Amerikanci ne bi bili apsolutni favoriti. Mislim da to nisu ni Španci u Španiji.
Samo za njega znam,
I sve ću da mu dam.
Žaliti neću ni život svoj,
PARTIZANE TI SI MOJ!
User avatar
hehule
 
Posts: 7222
Joined: 30 Dec 2012, 12:18

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 88 guests