Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija USA

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 10 Aug 2019, 12:27

Dexi wrote:Pa Janis,Jokic,Gober,M.Gasol,Vucevic su bolji od svih igraca koji su tu za Ameriku ove godine.Ima



Ovako već može.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32811
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 10 Aug 2019, 12:54

Deci, jedno strucno pitanje: ko je talentovaniji igrac Teodosic ili Kemba Voker? Bogdanović ili Donovan Micel? Tejtum ili Lucic? Micic ili D Aron Fox?
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Dexi » 10 Aug 2019, 16:26

Gledao sam Foksa I Beglija u sakramentu,I sad znam da ce ljudi reci da sam lud ,Ali po meni je Bogdanovic tamo najtalentovaniji igrac.tako da mislim da je u rangu Micela.Ovi ostali svi divljaju,asistencija ni u snu.Tejtum je tu mozda najveci talenat ,Ali jos uvek mlad mozemo da mu pariramo.Mislim da nasi plejmejkeri ,I bekovi mogu da pariraju njihovim ,a da u eventualnom duelu prevagu mozemo odneti na centarskim pozicijama gde imamo Belog,Jokica,Milutinova,Bobija koji moze da im napravi haos u tim njihovim prodorima.Kemba je bolji kosgeter,brzi ,ima bolji prodor,dok Teo ima nesto drugo,lucidnost,asistenciju,sposobnost da razigra igrace oko sebe,pogodi kad treba iskustvo.Rekao sam da je dosao najjaci njihov tim Niko ne bi imao sanse,Kad su ostali bez Durenta,Karija ,lenarda,Dzordza Lebrona rekao Sam da mozemo da ih dobijemo ako imaju slab Dan,a mi mnogo dobro odigramo.Sada tvrdim da smo bolji od ovog njihovog treceg ili cetvrtog tima,I svakako najslabijeg od 1998 .Glupo je uporedjivati sa 2002,2014,jer je broj otkaza sada triput veci.al Dal cemo ih dobiti,videcemo.
Dexi
 
Posts: 17092
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 10 Aug 2019, 17:02

Dexi wrote:Gledao sam Foksa I Beglija u sakramentu,I sad znam da ce ljudi reci da sam lud ,Ali po meni je Bogdanovic tamo najtalentovaniji igrac.tako da mislim da je u rangu Micela.Ovi ostali svi divljaju,asistencija ni u snu.Tejtum je tu mozda najveci talenat ,Ali jos uvek mlad mozemo da mu pariramo.Mislim da nasi plejmejkeri ,I bekovi mogu da pariraju njihovim ,a da u eventualnom duelu prevagu mozemo odneti na centarskim pozicijama gde imamo Belog,Jokica,Milutinova,Bobija koji moze da im napravi haos u tim njihovim prodorima.Kemba je bolji kosgeter,brzi ,ima bolji prodor,dok Teo ima nesto drugo,lucidnost,asistenciju,sposobnost da razigra igrace oko sebe,pogodi kad treba iskustvo.Rekao sam da je dosao najjaci njihov tim Niko ne bi imao sanse,Kad su ostali bez Durenta,Karija ,lenarda,Dzordza Lebrona rekao Sam da mozemo da ih dobijemo ako imaju slab Dan,a mi mnogo dobro odigramo.Sada tvrdim da smo bolji od ovog njihovog treceg ili cetvrtog tima,I svakako najslabijeg od 1998 .Glupo je uporedjivati sa 2002,2014,jer je broj otkaza sada triput veci.al Dal cemo ih dobiti,videcemo.

Opet lupetas...Bogdan ne moze Micelu ni pertle da vezuje...mi na druge faktore moramo igrati nikako ne na individualni kvalitet i da poredimo igrace 1 na 1 :stani: ...a jedan od tih drugih faktora je uigranost i iskustvo u Fiba kosarci koje Bogdan za razliku od Micela ima...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 10 Aug 2019, 17:40

Bogdanović talentom u rangu Donovana Micela :laugh:
Teodosic i Kemba :laugh: Jednog isterali iz NBA kao Caca Rodrigeza, drugi tovari skoro 26 u proseku.
Jedino gde je Srbija na visem nivou jeste paralela Jokic-Tarner.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby ilika99basket » 11 Aug 2019, 12:40

dexi >>>> lik koji je napisao Austrija,Beč

sta sve covek nece procitati....
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Reprezentacija USA

Postby Odmetnik » 12 Aug 2019, 04:58

Marc Stein
‏@TheSteinLine Follow Follow @TheSteinLine

Sacramento's Marvin Bagley III, who played well enough in training camp last week to earn a promotion to the @usabasketball senior national team roster, has withdrawn from team activities to focus on the upcoming season, league sources say



Mislim da su sledeci Lauri, Smart i Lopez...
User avatar
Odmetnik
 
Posts: 997
Joined: 03 Sep 2018, 19:05

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 12 Aug 2019, 13:11

Smart je vec otpao :laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Reprezentacija USA

Postby Odmetnik » 12 Aug 2019, 13:26

Lowry (thumb surgery) and Smart (calf strain) are both dealing with injuries, with clarity on their situations expected to come early this week.


Nije jos uvek, ali za par dana obojica odjavljuju najverovatnije.
User avatar
Odmetnik
 
Posts: 997
Joined: 03 Sep 2018, 19:05

Re: Reprezentacija USA

Postby V.M. Varga » 12 Aug 2019, 15:53

Je l ima Kemba Walker instagram, twitter ili nešto slično? Da angažujemo "zabrinute navijače" Bostona, treba ga ubediti da je spremanje za narednu sezonu i napad na NBA titulu prioritet...

Dodati po potrebi da su Kinezi rasisti, i da je Tramp rasista i da ne treba igrati za njegovu reprezentaciju. :laugh:
User avatar
V.M. Varga
 
Posts: 3213
Joined: 14 Apr 2018, 00:14

Re: Reprezentacija USA

Postby veljkos161 » 12 Aug 2019, 16:42

V.M. Varga wrote:Je l ima Kemba Walker instagram, twitter ili nešto slično? Da angažujemo "zabrinute navijače" Bostona, treba ga ubediti da je spremanje za narednu sezonu i napad na NBA titulu prioritet...

Dodati po potrebi da su Kinezi rasisti, i da je Tramp rasista i da ne treba igrati za njegovu reprezentaciju. :laugh:

Ma neka Kembe, ocu da imam bar neki osecaj da se igra sa Amerikom :biggrin: ...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Reprezentacija USA

Postby AirBall » 12 Aug 2019, 22:34

Otkazao i Lowry

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija USA

Postby Bogun » 12 Aug 2019, 22:39

Jbg...

Sad nema ko da čoukuje u bitnim trenucima. :D

Mora da spremamo laso za Lisicu.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32811
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Reprezentacija USA

Postby fontaneros » 12 Aug 2019, 22:46

Evo malo amera u akciji

Ps, jel im ovo B dodje basketbol, ili B tim :D


MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44236
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Reprezentacija USA

Postby Bolkonski » 12 Aug 2019, 23:43

Je l’ se ovi beli namerno trudili da budu najgori sto mogu da budu da ih Pop slucajno ne prebaci u A tim :laugh: ?

Nenormalno je brz Fox. Bolje za USA da igra on nego bucko iz Toronta.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests