Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 28 Nov 2021, 17:41

Od nasih se niko ne kocka, ali je sistem takmicenja ozbiljna kocka :beyond:

Valjda ce ekipa za utakmice kada se ceka Belgija i ide u Letoniju biti jaca.

Ogromna steta mnogo bi znacio danasnji brejk, mnogo toga bi resili.

Isto tako jako bi bilo opasno da se od Letonije izgubilo.
Kada krenu uktstanja ogroman problem bi predstavljalo nekih 0:2 sa njima, zato je ona pobeda mnogo vazna
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15082
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 28 Nov 2021, 17:44

Zagorac je posebna priča, teško ali teško đubre od igrača a imam utisak da je ništa manje loš ni kao čovek, kakva kurcobolja, kakva nezainteresovanost. Ni Obradović ni Pešić ne bi mogli od njega igrača da naprave ni za ''sto godina''.

To 0:2 je baš opasno, upravo zbog toga Letonci izvisili za prošlo SP, imali 7-5 kao i CG ali oba puta izgubili od Crnogoraca. Kad se sagledaju oba ova meča možda je 1:1 i realan ishod i u tom slučaju možda je bolje što smo dobili Letoniju nego Belgiju a videćemo i dvomeč u februaru između ove dve selekcije što umnogome može odrediti dalji tok ne samo ove prve faze nego i drugog dela kvalifikacija, realno je da svako od njih dobije po jedan meč.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 28 Nov 2021, 17:45

Nama je košarka dosegla zenit prije nekoliko godina i sada je u padu. Imamo 5,6 top igrača koji igraju za klubove ali od njih samo Bogdanović daje sve od sebe za reprezentaciju.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1882
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 28 Nov 2021, 17:47

Cetvrta cetvrtina je bila u fazonu oni dadu kos, mi skidamo gace :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 28 Nov 2021, 17:48

Летонце и без најјачег састава тамо не можемо не добити, а ако би и они били најјачи и то је питање. Белгија можда буде могла добити Летонију ако Летонија буде у овом саставу и никога више.
Ми да се надамо да Турци и Грци макар једни пукну вечерас. Ми са 4:2 вјероватно завршавамо ову групу и вјероватно гори међусобни скор са Летонијом ако пукну једну од Белгије.
Last edited by СрбинПодгорица on 28 Nov 2021, 17:51, edited 2 times in total.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Karelia slims » 28 Nov 2021, 17:48

Ili da savezi kažu da timovi koji ne puste igrače ne mogu da igraju domaća prvenstva ili da FIBA menja sistem kvalifikacija. Ovo je nakaradno takmičenje.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15137
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 28 Nov 2021, 17:53

Hajzenberg wrote:Zagorac je posebna priča, teško ali teško đubre od igrača a imam utisak da je ništa manje loš ni kao čovek, kakva kurcobolja, kakva nezainteresovanost. Ni Obradović ni Pešić ne bi mogli od njega igrača da naprave ni za ''sto godina''.

Meni je neverovatno da on iznova i iznova ponavlja iste stvari, a koliko je samo trenera i selektora radilo sa njim u ove da kazemo 4 godine.

Ne vidim sada vec sta to vide u njemu, covek vise nije ni mlad ima 26 godina.

I koji ga pozivaju i Kokoskov ranije i sada Pesic, gledaju ga jbt, vide da to ni na sta ne lici i kao da je jedini igrac na toj poziciji...
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15082
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 28 Nov 2021, 17:55

СрбинПодгорица wrote:Летонце и без најјачег састава тамо не можемо не добити, а ако би и они били најјачи и то је питање. Белгија можда буде могла добити Летонију ако Летонија буде у овом саставу и никога више.
Ми да се надамо да Турци и Грци макар једни пукну вечерас. Ми са 4:2 вјероватно завршавамо ову групу и вјероватно гори међусобни скор.


Pa u kom će to jačem sastavu Letonci biti u februaru, mućni malo tom glavom ? To će biti možda i egal dva meča, oba jaka meča u tri dana za oba tima.

Kakav gori međusobni skor, od koga ? Smak sveta ako bude ''samo'' 4-2 ?

Belgija nije slabija od Belorusije i VB pa shodno tome može dobiti kući i Grčku i Tursku a sve zavisi ko sa kime bude igrao krajem avgusta u prva dva kola drugog ciklsusa i ako se desi da Grci ili Turci odu u ovim sastavima u Belgiju onda mogu 'ladno da izgube.

Ali dobro, samo ti ''radi'' svoj posao...
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 28 Nov 2021, 17:56

Strašno, ovo je trebalo izgubiti. Nije mi trebao ovaj gorak ukus kao da je neko prvenstvo a ne kvalifikacije šugave. Fuj!
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23586
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 28 Nov 2021, 18:04

Hajzenberg wrote:
СрбинПодгорица wrote:Летонце и без најјачег састава тамо не можемо не добити, а ако би и они били најјачи и то је питање. Белгија можда буде могла добити Летонију ако Летонија буде у овом саставу и никога више.
Ми да се надамо да Турци и Грци макар једни пукну вечерас. Ми са 4:2 вјероватно завршавамо ову групу и вјероватно гори међусобни скор.


Pa u kom će to jačem sastavu Letonci biti u februaru, mućni malo tom glavom ? To će biti možda i egal dva meča, oba jaka meča u tri dana za oba tima.

Kakav gori međusobni skor, od koga ? Smak sveta ako bude ''samo'' 4-2 ?

Belgija nije slabija od Belorusije i VB pa shodno tome može dobiti kući i Grčku i Tursku a sve zavisi ko sa kime bude igrao krajem avgusta u prva dva kola drugog ciklsusa i ako se desi da Grci ili Turci odu u ovim sastavima u Belgiju onda mogu 'ladno da izgube.

Ali dobro, samo ti ''radi'' svoj posao...
Летонија их и у овом саставу може добити оба пута. Ако их и добије Белгија и мислим да ћемо ми и Летонија завршити са 4:2 уз вјероватно слабији међусобни скор који може да кошта у наредној фази. Ваљало би да Турци пукну 2 пута од Грка или Грци два пута од Турака.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 28 Nov 2021, 18:07

Šaljem ljubav u Podgoricu u ovim teškim vremenima, drži se brate.

Ova doza pesimizma me uvek oduševi. :D
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 28 Nov 2021, 18:16

Ово није песимизам него сасвим реална ствар. Тако су и фудбалу Партизан помињали да стварам виртуелне табеле, када оне постадоше стварне. Нама би идеално да Белгија добије два пута Летонију, али то реално није. Мада свакако и једном би ваљало и то је јесте реалније.
Ми да би се надали да било чему у Летонији, Турској и Грчкој, морамо бити у најјачим могућим саставима. Надам се да ће савез и селектор то успјети.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 28 Nov 2021, 18:46

Ilic i Jovic su trebali da igraju barem malo na obe utakmice ali jebi ga ja nisam selektor :biggrin: Raspali smo se posle nestanka struje, imali smo momentum da mirno privedemo utakmicu kraju , posle pauze smo se raspali, mislim da su domacini to namerno uradili.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 28 Nov 2021, 19:02

И због ових прозора треба да размишљамо и о странцима.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17041
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 28 Nov 2021, 19:25

Moram ovaj put zaista da se slozim sa Srbinom iz Podgorice :okk: .Budemo li se kockali i budemo li ovo shvatali i dalje neozbiljno mi SP necemo videti.

I prosli put kad smo imali bolje igrace na raspolaganju ,mi smo jedva prosli na SP i to srecnom pobedom u Austriji.Na kraju su spasavali stvar Micic,Milutinov.

Izgleda da nas KSS ne uci na greskama.Apsolutni nerad i javasluk je prisutan.Mi nemsmo luksuz da nam ne igra kvalifikacije 15 igraca.Jednostavno mi nemamo taj fond igraca kao recimo Spanci ili Francuzi.

Nama 95%igraca sto valja igra ili u Nba ili u Euroligi.Dakle od narednog prozora moraju se zvati igraci iz Eurolige.Slazem se i sto se tice stranca apsolutno.
Dexi
 
Posts: 17161
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests