Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 30 Aug 2015, 22:16

Ali kako je Teo kulturno Dragicu ocitao lekciju kad je ovaj podletio pod njega. Ono u fazonu, decko je li treba da se sad povrijedimo...
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23595
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Andreja » 31 Aug 2015, 00:06

71:70 wrote:Posle neodgledanog ni minuta pripremnih meceva, moram reci da sam prilicno siguran u jako los rezultat.

Na čemu se temelji tvoja prilična sigurnost?
She's sixty-eight, but she says she's twenty-four
User avatar
Andreja
 
Posts: 1064
Joined: 26 Aug 2013, 15:08
Location: Lion

Re: Reprezentacija Srbije

Postby erbierbi » 31 Aug 2015, 00:28

Na 1:40 kreće najbolji dio kad igrači ulaze i cijela dvorana počinje pjevati

erbierbi
 
Posts: 822
Joined: 25 Feb 2013, 20:03

Re: Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 31 Aug 2015, 07:47

Andreja wrote:
71:70 wrote:Posle neodgledanog ni minuta pripremnih meceva, moram reci da sam prilicno siguran u jako los rezultat.

Na čemu se temelji tvoja prilična sigurnost?

Intuicija.
Pripremne meceve klubova i reprezentacija ne pratim poprilucno dugo. Jednostavno, kazuju nesto jedino trenerima i strucnom stabu.
Uglavnom pratim desavanja u i oko repke a ove godine mi se neke stvari ne svidjaju.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Bruce Dickinson » 31 Aug 2015, 11:18

Kad se kreće za Berlin?
Hallowed be Thy name
User avatar
Bruce Dickinson
 
Posts: 1475
Joined: 13 Jun 2013, 20:37

Re: Reprezentacija Srbije

Postby AirBall » 31 Aug 2015, 11:37













''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106327
Joined: 14 Mar 2011, 22:22


Re: Reprezentacija Srbije

Postby Andreja » 31 Aug 2015, 12:25

71:70 wrote:Pripremne meceve klubova i reprezentacija ne pratim poprilucno dugo. Jednostavno, kazuju nesto jedino trenerima i strucnom stabu.
Uglavnom pratim desavanja u i oko repke a ove godine mi se neke stvari ne svidjaju.


Prošle godine se stvorila mnogo negativnija atmosfera oko reprezentacije- sukobi između igrača, Sale novi Moka, diletant koji vodi 4 centra, te Jović, Birča, slučaj Micov itd; mislim da je tu bilo mnogo više materijala za negativna predviđanja nego sada.

Sada je izgleda glavna dilema da li voditi Dangubića umesto Milutinova (što je veliki rizik) ili Dangubića umesto Bogdana (što nikako ne bih voleo) ili ići sa polu-zdravim Bogdanom i Nikolom.

Edit: Možda će i Simon da izvisi.
She's sixty-eight, but she says she's twenty-four
User avatar
Andreja
 
Posts: 1064
Joined: 26 Aug 2013, 15:08
Location: Lion

Re: Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 31 Aug 2015, 12:37

Nisam mislio na navijace-selektore, vec mi se ne svidjaju neke price, koje se za sada, mogu videti izmedju redova, ali plasim se prvih kikseva...
Uz to, prosle god je reprezentacija ispracena bez euforije, sada vec pratimo svetske v-sampione...
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Andreja » 31 Aug 2015, 12:49

Nemoguće je da ne postoji euforija posle srebra na SP. Sale je već u prvom intervjuu povodom EP najavio napad na zlato, stoga je hype koji se diže normalan. Videćemo već protiv Španije gde smo.

Mnogo remeti i brine Bogdanova povreda. :pop:
She's sixty-eight, but she says she's twenty-four
User avatar
Andreja
 
Posts: 1064
Joined: 26 Aug 2013, 15:08
Location: Lion

Re: Reprezentacija Srbije

Postby CRNO_BELI » 31 Aug 2015, 12:53

Ovo sa Bogdanom nije ni malo bezazleno. Vidjelo se to i u Boriku, konstantno istezanje, izdrzaj, pa nosenje steznika oko ledja. Sve se to odrazilo i na njegovu igru, cega je ocito svjestan i Sale..

Pravi Bogdan je neophodan ovom timu. On je jednostavno uz Tea i Bjelicu nas kljucni i najvazniji igrac, bez obzira sto eto imamo i Dzordana u timu. Mislim da ce ga Sale voditi makar zbog druge faze, nesto slicno kao Krle prosle godine.

Ocito je nespreman i ima veliki prob sa ledjima, ali i grupa moze da posluzi za njegov oporavak.
Nije najveća budala onaj koji ne umije da čita, nego onaj koji misli da je sve ono što pročita istina. - Andrić

Ako hoćeš da budeš najbolji, moraš da trčiš sa najboljima. - Dule
User avatar
CRNO_BELI
 
Posts: 3514
Joined: 26 May 2011, 18:10
Location: Ozren

Re: Reprezentacija Srbije

Postby shakota » 31 Aug 2015, 17:49

sve ok,ali daj brate malo iskritikuj svog barta radulju.. ono sto on radi u odbrani je ispod svake norme..cuj nije na nivou od prosle godine... napravio je od omica zvezdu..
nedovic sa skoro dve ukradene lopte na svakoj utakmici je lose igrao odbranu..slazem se za sve da postoji odredjena limitiranost pre svega u glavi kod nemanje,ali on svojom energijom , borbenoscu i pre svega fizikalijama, to dobro sakriva..
radulja se u vecini situacija i ne trudi previse..znam sad ce svi reci i prosle godine je bilo tako..ovo su pripremne utakmice...
mi smo vicesampioni sveta ako vec imamo taj luksuz(po meni propust) da nam prvi centar zadnjih sest meseci provodi po splavovima,a onda se kao sprema metar dana i ponasa se na terenu kao da je sek na nekoj partiji basketa u getu.. dajte onda stimaru i milutinova uz kuzmaru pa i nece biti uopste gore,nego sto jest..
The wolf on the hill is never as hungry as the wolf climbing the hill
User avatar
shakota
 
Posts: 5764
Joined: 09 Dec 2014, 03:31
Location: Beograd (Z moon)

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Juca#8 » 31 Aug 2015, 21:17

Broj ukradenih lopti ne govori puno o nečijoj defanzivi, može neko da ima po tri ukradene lopte i banane po utakmici, a da je loš defanzivac.

Pogledaj recimo Hardena, čovek ima dve ukradene po utakmici, a jedan je od najgorih defanzivaca u istoriji lige... isto tako imaš vrhunskih defanzivaca koji imaju manje od jedne ukradene po utakmici, ali su u stanju da limitiraju protivničkof igrača i odigraju odličnu timsku odbranu.
User avatar
Juca#8
 
Posts: 311
Joined: 22 Jul 2015, 07:25

Re: Reprezentacija Srbije

Postby karla » 31 Aug 2015, 22:14

kada se uopste bogdan povredio?
I know who it is. It's Karla.
User avatar
karla
 
Posts: 1036
Joined: 03 Oct 2012, 13:06

Re: Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 31 Aug 2015, 22:26

Dule ga arcio po 30plus minuta, plus treninzi u 7h...
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests