Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Djalminja » 14 Jun 2019, 19:22

Pit Bull wrote:Ako svi budu dostupni i zdravi, ja mislim da je samo pitanje ko otpada od tria Gagi/Guduric/Nedovic i da li ce Raduljica ici, pa onda jos neko da otpadne.

Imamo 14 igraca koji realno konkurisu za 12 mesta, svi ostali koji bi upali, bilo bi iznenadjenje, makar meni.


+1
Ovaj tim još uvek ne može da se poredi sa onim iz Partizanovih slavnih dana. Ali, ako ih potcenite, platićete".
User avatar
Djalminja
 
Posts: 5939
Joined: 31 Jul 2015, 12:09
Location: NBG

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 14 Jun 2019, 19:27

Ja ne znam da li sam nekada video spisak putnika za EP/SP/OI bilo koje reprezentacije u 3, 4 najpopularnija timska sporta da su na njemu bili svi najbolji u tom trenutku.

Selektori, makar ovi dobri, a pogotovo oni koji su prošli sve to kao i igrači, na poseban način sklapaju tim, vodeći računa o ulogama i odnosima.

Oće li neko u pola marke da će na SP ići neko van tih 13 , 14 imena koji se ponavljaju prethodnih nedelja?
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46955
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 14 Jun 2019, 19:38

Pit Bull wrote:Gagi/Guduric/Nedovic


Paz' na kraju kad budu isli obatrojica (sto bi rek'o pokojni mi đed), a otpadne Jovic.. pa da picimo smolbol.. :D
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7211
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 14 Jun 2019, 20:21

Milosavljević namanje šanse ima da ide, samo ako se neko povredi. Jović je siguran. Znači ostaje samo Nedović/Gudurić. Nedović je veći faktor od Gudurića, ako sam u pravu on je sa klupe nosio neke preokrete protiv Španije i Litvanije na Ep. Plus je atleta.

Gudurić bi mogao ići ako idemo sa samo jednom četvorkom, onda u tom slučaju idemo sa 4 visoka i 8 niskih igrača.

Jokić, MIlutinov, Boba
Bjelica
Kalinić, Lučić
Bogdan, Nedović, Gudurić
Mičić, Teo, Jović
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1881
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 14 Jun 2019, 20:26

Недовић има феноменалне физичке предиспозиције и може да чува у одбрани исте такве играче.
Са друге стране константност шута у односу на Гудурића је већ питање али би ми пре ишао он.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 14 Jun 2019, 21:14

Nedovic ne moze da cuva ni stolicu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 14 Jun 2019, 21:45

Nama trebaju igraci koji ce ostaviti krvava kolena u odbrani kada udju. Gagi se u taj profil vise uklapa od Nedovica, napadaca imamo sasvim dovoljno.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58224
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 14 Jun 2019, 23:25

Slavisak wrote:Ne znam po cemu je Marjanovic zacementiran pored Milutnova, Milutinov je bolji igrac.


Ja mislim da su obojica zacementirani. Nadam se barem
Btw. 8+4 ne pamtim kad smo vodili, bice 7+5
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8882
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby V.M. Varga » 15 Jun 2019, 01:41

bezvezarije wrote:Milosavljević namanje šanse ima da ide, samo ako se neko povredi. Jović je siguran. Znači ostaje samo Nedović/Gudurić. Nedović je veći faktor od Gudurića, ako sam u pravu on je sa klupe nosio neke preokrete protiv Španije i Litvanije na Ep. Plus je atleta.

Gudurić bi mogao ići ako idemo sa samo jednom četvorkom, onda u tom slučaju idemo sa 4 visoka i 8 niskih igrača.

Jokić, MIlutinov, Boba
Bjelica
Kalinić, Lučić
Bogdan, Nedović, Gudurić
Mičić, Teo, Jović


Baš naprotiv, po meni je Gagi siguran putnik. Značajno je digao formu u završnici sezone, o tome svedoči i to da je od precrtanog igrača za sledeću sezonu u Unikahi stigao do novog i to sasvim solidnog ugovora. Sale ga je fino isticao tokom ovih prozora, a ne treba zanemariti ni njegovu hemiju sa Lučićem gde jedan drugog čine 30% boljim igračima.

Ako ne bude povreda igrača sa poenima, ja tu ne vidim Nedovića, nemaš potrebe za igračem koji je koristan samo sa loptom u rukama, koji ima ular i koji ne ume da igra odbranu. Da nemamo igrače koji mogu da izmišljaju poene i diktiraju tempo (Bogdan, Jokić, Bjelica, pa i Teo sa minimalnom ulogom koju će imati), bio bi potreban da se pusti sa lanca kada krenu sva kola na dole, promeni ritam, ovako i nije.

I ovako će nam trebati tri lopte, ne treba nam četvrta.

Nedovića vidim jedino ako ne bude mogao Jović.
User avatar
V.M. Varga
 
Posts: 3213
Joined: 14 Apr 2018, 00:14

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 15 Jun 2019, 02:38

Bas me zanima kako ce to izgledati sa Jokicem...secate se 2016 kako je podigao vrednost ekipe i nadomestio izostanak jednog u tom trenutku neizostavnog Bjelice...a sad je jedno 5 puta mocniji i kompletniji igrac :drool:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 15 Jun 2019, 07:55

Raduljici svaka cast i vidi se da grize za repku, ali osim ako stvarno nije toliko zaduzen za atmosferu (da ne ne pocinjemo sa 12 igraca, ne 12 najboljih). On je ipak 4. centar ove ekipe
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8882
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bolkonski » 15 Jun 2019, 13:18

Nedovic :laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 16 Jun 2019, 15:48


U utorak počinje ovo, ista fora kao što je Coa imao sa fudbalerima pred SP. :okk:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34232
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 16 Jun 2019, 18:00

11 epizoda....verujem da su Bogdan i Beli u jednoj, a nekako bi se proculo da je snimao epizodu sa pihtijom :biggrin: , bas me zanima koga je sve obisao ...
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 16 Jun 2019, 19:45

Kalina, Gudura, Vasa su sigurno u jednoj, sto bi se reklo, jednim udarcem tri muhe :D
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44261
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests