Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 02 Jul 2018, 21:48

Nije Sale pogubio konce.

Bobi nas držao u igri kad je bilo stani pani.

Zajeb'o je i on stvar sa onim faulom u napadu.

To je bilo na 1:07, imali smo dodatnih 14 sekundi i nije bilo potrebe da sili dole već da vrati loptu.

Matlene nije ni počelo vreme napravili smo i faul, i kad krene loše onda jbg, ide to lančano.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 02 Jul 2018, 21:51

Ma treba Bobi da igra zavrsnicu, mi smo nakon gluposti Jelovca iz tajmauta odigrali dobar napad gde su Gagi i Bobi odigrali pametno, Bobi ostao dole i onda se odjednom neko stvorio i ne znam kako lupio rampu, pa na sve to Sruder ubacuje nerezonski sut, da bi nas Vasa zakucao na kraju.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 14992
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 02 Jul 2018, 21:56

1 Germany 6/0 12
2 Greece 6/0 12
3 Serbia 4/2 10
4 Israel 3/3 9
5 Georgia 2/4 8
6 Estonia 2/4 8

13.9. Играмо са Грчком у гостима. Израел са Грузијом кући.
16.9. Играмо са Естонијом кући. Израел гостује Њемцима.
30.11. Играмо са Израелом у гостима и то је можда одлучујућа утакмица.
3.12. Играмо са Грчком кући. Израел гостује Грузији.
21.2. Играмо са Естонијом у гостима. Израел кући са Њемцима.
24.2. Играмо с Израелом кући.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17022
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 02 Jul 2018, 23:59

Mi sad baš opasno visimo ne razumijem ovoliki optimizam a tim koji će nam igrati 5. i 6. prozor nije ništa bolji od Izraela i Estonije.
Olimp
 
Posts: 3327
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby teglica » 03 Jul 2018, 00:54

Karamazov wrote:Nije Sale pogubio konce.

Bobi nas držao u igri kad je bilo stani pani.

Zajeb'o je i on stvar sa onim faulom u napadu.

To je bilo na 1:07, imali smo dodatnih 14 sekundi i nije bilo potrebe da sili dole već da vrati loptu.

Matlene nije ni počelo vreme napravili smo i faul, i kad krene loše onda jbg, ide to lančano.



Čovek mrtav ladan izvali da Sale nije izgubio konce :question:
Ko je držao Bobija koga ubiše iz pika ... a Cirbes i bez pika...
Ko drži i Micića i Pena sa onakvim procentima... i bezobrazlukom od igre... koje brane ispod ...do iznemoglosti...
Ko nije bar pokušao sa Djokovićem....
Kome se raspala odbrana ...a po 7 min tim mu pravi dva faula za četvrtinu...


Da ne otvaramo temu ko obmanjuje sa spiskom sa igračima sa kojima...ili nije uopste razgovarao...ili je pokusao stavljanjem na spisak da izvrši pritisak na njih ...

Teo, Bjelica, Kalinic, Jovic, Guduric, Raduljica, Nedović ...

I svi se pravimo ludi da je sve ok...a debelo nije...i nece vise nikada biti...

Vasa i Peno su igrali ... svaka cast...posebno povredjenom Milutinovu...Gagiju, ma svim 12 .. a ovi sto nisu...?
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 03 Jul 2018, 06:31

http://kosarka.hotsport.rs/2018/07/02/dordevic-ostar-kao-nikad-sad-pojedini-igraci-kada-zavrse-sa-ugovorima-letovanjima-odmorima-nadam-se-da-ce-prihvatiti-zlatni-poziv-za-reprezentaciju/

Da li ovo znači da će ipak pozvati najbolje igrače za červrti prozor?
Jer ranije je objavio spisak igrača za 4, 5 i 6 prozor na kojem nema nikog iz Evrolige i NBA, to je tim koji će ići u Kinu na pripreme a na njemu su od iole boljih igrača Peno, Todorović i Birča. Iako kad su oni među boljima zna se koliko je sati.

Nadam se da ćemo ipak s boljim timom odraditi ovaj 4. prozor, te treba nam pobjeda protiv rasterećenih Grka u gostima. Naši konkurenti Izrael i Estonija, prije svega ovi pevi kao ozbiljniji konkurent imaće luksuz da vjerovatno ne idu na Šredera, naravno protiv nas su Švabe išle punom snagom, a npr. Italijani u drugoj grupi nakon 4-0 sa rezervnim timom.
Olimp
 
Posts: 3327
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 03 Jul 2018, 07:48

Jelovac napravi najgori nesportski faul na svetu, DM napravi faul za bacanja NA njihovoj polovini,

Todorovicev sut za tri poena ne pipne obruc, Sruder promasi bacanja uhvate skok.... verovatno im je Sale rekao i nacrtao da to urade. :krsti:
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby teglica » 03 Jul 2018, 09:08

Ne majstore ... ako si zasluzan...a jesi za mnoge pobede...kapa dole...
Tako imas i veliki deo krivice za poraz ...poput finiša Slovenije ...ili u Lilu Francuske ... juče posebno ...

Ona se ogleda u držanju pojedinih igrača ... u pojedinim trenucima na parketu ...Bobi nespreman...crkao u finišu ..ne samo rampa..probusili ga skroz ...iz pika i Cirbes ...Milutinov morao da igra finis...

Šut spoljbih igrača ...plejeva ... njihovo branjenje naseg pika ...iziskivalo da pokusa sa Djokovicem..jer su Peno i Vasa bili očaj sve vreme ... a mi bezopasni na suzavanja i njmudvajanja..

Da ne idem dalje..oko spiska i stavljanja onih sa kojima nije ni pricao ...ili cuti na odjebavanje ....ovo ti je dovoljno...
KEBINO POREKLO I MORAL SEVERINE
ODLIKA JE ĆOKIJEVACA SA SEVERNE TRIBINE
User avatar
teglica
 
Posts: 7826
Joined: 27 Nov 2012, 16:56

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 03 Jul 2018, 09:43

Sale je izvukao po memi maksimum od ovog tima, pa mi smo imali u šakama kompletnu Njemačku za Šrederom.

Deveti mjesec je ključan nadam se da će se ova hrpa izdajnika odazvati jer trebaju nam dve pobjede. Grke u gostima bez najjačeg tima ne možemo dobiti. A oni sumnjam da će s najjačim boli ih uvo.

U svakom slučaju raspored nam nikako ne ide na ruku jer nam je konkurent za prolaz Izrael a oba meča s njima igramo s onim skrnavim timom. 1-1 s njima, po mogućnosti uu bolju koš razliku bi bilo dosta. A nadam se pomoći i Švaba i Gruzijaca, makar pitanje s kakvim timom će oni igrati. Švabe su nas naguzile a onda će ih slijepci iz druge grupe dobijati. Zato nam treba brejk kod Grka i svi igrači. Ako mogu svi Francuzi, Litvanci, najbolji Hrvati, valjda i naše primadone mogu odigrati dva meča. Kao da su se zasitili i ispunili ambicije u Riju.
Olimp
 
Posts: 3327
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 03 Jul 2018, 09:48

А јебига, стоје замерке на завршницу. Јесте Јеловац имао помрачење, али је требало да Милутинов одигра финиш, ионако није био ништа слабији од Бобана. А поред онаквог двојца Васа - Пено, нереално да није покушао са трећим плејмејкером. Какав год он био, горе од онога није могло.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 03 Jul 2018, 10:16

Nema krivice Saleta ni za sinoć.

Radi čovek fantastičan posao.

Lagano idemo na SP, a tamo ćemo prcnuti i Amerikance.

Sale majstore! :blue:

Živela Srbija!
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 03 Jul 2018, 10:19

Greske koje su nasi igraci pravili u poslednjih 90tak sekundi su skandalozne...po tom osnovu Saletu nista ne mozes da prigovoris.

Sustina je da smo imali totalnu kontrolu na 90 tak sek do kraja, sa ili bez Djokovica, dosli smo u situaciju da zatvorimo mec bez trzavica... A onda pomracenje uma, pocetnicke greske, istih tih igraca koji su pravili razliku sve vreme.

Jelovac pogodjena trojka pri kraju je za samarcinu, a ne za opozdravljanje... to je Saletu zamerka, bez obzira sto je bio kos.
Stoji i ovo sto teglica pise za Milutinova, mislim da bi bio bolja opcija od Bobija, pre svega defanzivno, kad smo vec u napadu izgubili kopas u zavrsnici.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 03 Jul 2018, 10:24

Sale je veliki znalac kosarke, veliki motivator, autoritet, ima i srece u mnogim situacijama kada su mu se 'otvarala' neka takmicenja, imao je i peha, kao i sudijskih nepravdi, ali je i dobio par trenerskih lekcija, pocev od one Litvanske, preko one koju mu je dao Igor prosle godine u zadnjih nekoliko minuta finala sa Slovenijom, pa do ove jucerasnje. Mozemo mi da pricamo stagod hocemo, ali mi nismo juce izgubili na jednu loptu. Ubili su nas u poslednjih minut ipo i komotno pobedili. Bila je to demonstacija moci i nasa demonstracija nemoci. Kad ti se tim tako raspadne, tu je trener uvek kriv. Od toga kako ih pripremis za momente kada se odlucuje, pa do toga kako ih u tim trenutcima vodis.

Sto naravno ne znaci da ne volim Saleta, da ga ne podrzavam ili da ne mislim da cemo se plasirati na SP. Ali, malo objektivnosti nije na odmet. Posto se jedino tako moze nesto nauciti kako se ovakve stvari ne bi desavale u buducnosti.
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 03 Jul 2018, 11:04

SALE ODLAZI!
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3078
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Čekicar » 03 Jul 2018, 11:37

Admiral wrote:
Jelovac pogodjena trojka pri kraju je za samarcinu, a ne za opozdravljanje... to je Saletu zamerka, bez obzira sto je bio kos.


+1389

Najzad ovo da procitam :biggrin:

Mislim da sam sad prvi put procitao ovako nesto od kada sam na forumu a da nije mojih ruku delo :biggrin:
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests