Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 14 May 2019, 08:29

I ne treba da igra.
Poslije ovolikog hajpa oko njega i odluke hoce li zaigrati, ukoliko kojim slucajem odluci da igra ne postoji sansa da se kosmicke sile ne poklope tako da u nekoj bitnoj utakmici ne zasere neki sut u zadnjoj sekundi.
User avatar
soniko
 
Posts: 10383
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 14 May 2019, 08:54

Olimp wrote:Jokić je zaslužio svo pljuvanje dosad. Nowitzki i Gasol su uvijek i sa radošću igrali za reprezentaciju.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31523
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 14 May 2019, 08:59

Najgora stvar koja se moze desiti je da igra a da mu se ne igra. Sjebao bi nam atmosferu samo tako i vjerovatno bi dozivjeli kiks.

Ja sam uvijek vise za opciju da igraju samo oni koji to zele 100% pa makar nam bio sastav kao proslo EP.

Mi smo dosli do finala 2014. sa jako limitiranim sastvom i to je samo jedan od milion dokaza da je atmosfera u reprezentaciji daleko bitnija od bilo kog igraca.

On samo treba da bude fer i kaze otvoreno necu da igram ili hocu. A ne da 3 godine daje neke glupe izjave koje samo jos vise ljute navijace.

Mi bez Jokica i dalje imamo tim za finale dalje od toga i s njim tesko da mozemo.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23595
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 14 May 2019, 10:22

Prvi put od kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Sloveniji 2013. godine, tačnije posle sedam godina, Orlove ćemo gledati u dresovima na koje su navikle nešto starije generacije.

Naime, kineski „Pik”, tehnički sponzor reprezentacije, napravio je novu kolekciju posebno dizajniranu za SP po ugledu na kvalitet NBA dresova.


Mrtvi pik :wacko:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44368
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 14 May 2019, 10:36

Konacno :blue:
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25587
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bolkonski » 14 May 2019, 10:45

Nikoga ne mozete da naterate da radi nesto na silu.
Decka boli uvo za repstaciju i to je skroz u redu, ako je tako ne mora da igra i niko nema pravo da mu prigovori bilo sta.
Poredite ga sa Gasolom, Dirkom i Parkerom koji su se uvek odazvali. Pa sta? Ljudi se razlikuju, nekome je do necega stalo, nekome nije, a svako ima pravo da radi ono sto oseca.
Decko zaradio milione, hoce da uziva, da putuje, zabole ga da posle 100 utakmica dolazi na pripreme i nateze se na SP-u, a jos vise za zabole da ga, u slucaju slabijih partija, pljuju i psuju zadrigle Srbende po kladionicama.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby vladokv » 14 May 2019, 10:59

ali tolika pompa oko igraca, selektor razgovara sa tobom proceni da mozes ili ne mozes da pomognees u zavisnosti od toga ti uruci poziv, ti prihvatis ukoliko zelis da pomognes ili odbijes iz koga boli uvo kog razloga i pozdrav.

Licno nemam promil zelje da ga vidim u drugom po redu svetom dresu, smatram da ga ne zasluzuje.

za dresove su se dobro setili, pokusacu da navijam za reprezentaciju u zavisnosti kakve njuske budu pozvali
Last edited by vladokv on 14 May 2019, 11:02, edited 1 time in total.
User avatar
vladokv
 
Posts: 7618
Joined: 07 Aug 2017, 12:30


Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 14 May 2019, 11:02

Plavi dresovi :srce:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34255
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 14 May 2019, 11:14

Pozdravljam odluku, ja ni posle pet godina nisam mogao da se naviknem na crvene.
Sada jos da se iznad grba stavi pet zvezdica za pet osvojenih svetskih prvenstava.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5136
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Max Manus » 14 May 2019, 11:26

Nemoj staviće i hrvati onda 3 zvezdice
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 14 May 2019, 11:35

I sta fali crvenim? Ali ok, Srbi vjeruju onim sto citaju iz plecke, bacaju pasulj, gledaju u kuglu.. Sjecam se kad sam citao kako ce "crveni da donesu nesrecu" :roll: onih prvih godina kad se rep's'tacija ponovo dizala iz pepela.. Pun organ sujevjerja.. Kapiram sentimentalnost, ali s druge strane cini se kako neki, samopromovisani "veliki Srbi" ponovo uzdisu za plavom Jugom.. I uzgred, neki novi klinci, koji nisu svjedocili uspjesima onih generacija do 2003, sasvim sigurno ce danas osjecati vecu privrzenost crvenoj nego plavoj, za razliku od nas olinjalih matoraca..

I sto ne izbacise koju fotku, makar ilustraciju da vidimo taj potencijalni dres?! Meni su preovladajuce boje ipak u sustini nebitne, ali dajem akcenat na dizajn.. Pa ajde da vidimo da li ce da bude bar priblizno Nike-/NBA-alike..

Iznenadjen sam i da Svabe nastupaju ovo ljeto u PEAK-opremi, a ne recimo Adidasu..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7217
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 14 May 2019, 11:38

Ne fali nista ni crvenim, ali zna se pod kojom bojom smo ostvarili najvece uspehe i osvajali zlata i po tome bili prepoznatljivi.
A licno nisam nikakav "jugonostalgicar", naprotiv, ali odredjene pozitivne tradicije svakako da treba bastiniti.


Max Manus wrote:Nemoj staviće i hrvati onda 3 zvezdice


Pa neka stave, ja nemam nista protiv, koliko su te tri nase, toliko su i njihove. Pisao sam vec svoj stav o tome.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5136
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 14 May 2019, 14:36

Dresovi moraju da budu crveno plavi. Umesto toga mi imamo godinama dresove kao da smo Poljska, a sad se prebacujemo na plave, sto mi se takodje uopste ne dopada.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3082
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 14 May 2019, 15:19

Plavi dresovi su nekako najbolji, nema potrebe da se kombinuje sa crvenom bojom.

Sto se tice igraca, jedini igrac koji je siguran na 5 je Raduljica (bar tako mislim). Igrace i Jokic sigurno, dolaze sve NBA zvezde tako da ce ga i to naterati malo da se odazove.

Vec vidim visoke ako budu zdravi svi:
4. Bjelica
5. Jokic, Milutinov, Bobi, Raduljica

Da se pitam ne bih zvao Bobija ali ajde, moze i on :D

Na trojci mi je siguran Lucic, za Kalinica nisam bas siguran posle svih desavanja a i od ranije ga Sale ne mirise.
Na dvojci su sigurni Bogdan i Dragan, plej Teo, Jovic i Vasa sigurica.
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18134
Joined: 25 May 2017, 20:56

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests