Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rajs » 13 May 2019, 19:42

NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25584
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 13 May 2019, 20:17

Ako bude nahvato neku domacu kurvu , veca verovatnoca da brkati zaigra za Srbiju od masnog :lollol:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 13 May 2019, 20:22

Ako otkaze , nadam se da ce centarska linija da izgleda ovako, Milutinov,Bobi i Petrusev. Imperativ je u tom slucaju da se povede jedan nadolazeci visoki igrac, taman da se prikljuci posto izdominira u19 SP.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 13 May 2019, 20:24

Kako da ne da izbacimo jednog Bobija da bi igrao klinac koji nije odigrao ozbiljne seniorske košarke na višem nivou.
Olimp
 
Posts: 3333
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 13 May 2019, 20:28

veljkos161 wrote:" Igrace pustite ga , mora da se fokusira na meceve sa Denverom ne moze sada da misli o tome " dok Bogdan i Beli mesecima najavljuju sp i jedva ga cekaju pihtija ni posle nba sezone ne moze da bude siguran :lollol: :truce: , sto sad ne moze, da se ne koncentrise na " opening day " u oktobru :roll:

Amin!
Ma znalo se ovo već odavno da neće igrati.
Njegov izbor možda postane naš najbolji igrač svih vremena ali za većinu naroda će on biti prevrtač guma i somborski debeljuškasti izdajnik, a Sale, Bodiroga vječne legende.
Olimp
 
Posts: 3333
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 13 May 2019, 20:59

Olimp wrote:Kako da ne da izbacimo jednog Bobija da bi igrao klinac koji nije odigrao ozbiljne seniorske košarke na višem nivou.

Pa ko ga izbacuje :question: Ni Valanciunas nije igrao minute seniorske kosarke pa je ubacen kao najbolji mladi igrac u litvansku reprezentaciju.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby druga generacija » 13 May 2019, 21:04

Ne razumen sto se posle svake izjave dize tolika prasina. Jokic jedno 15. put (uvek sa drugim recima) rekao da jos nije jasno hoce li igrati ili nece. Isto je rekao i pre mesec dana, i pre tri meseca.
druga generacija
 
Posts: 690
Joined: 19 Nov 2018, 13:39

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 13 May 2019, 21:10

Ali naginje vise ka tome da nece, ovo sa velikim brojem odigranih utakmica je indikator, verovatno ga tako savetuju i u klubu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fabricio » 13 May 2019, 22:07

Odavno je prerastao sta neko misli o njemu, jebe mu se za reprezentaciju sto je sasvim ok. Niko mu nije od nas ni mama ni tata... Nikom nije duzan nista.
Pa samim tim ne vidim odakle nekom pravo "da se ljuti" na Jokica. Kao, nisi dovoljna legenda ako ne zaigras za reprezentaciju :laugh: Ko smo bre mi u njegovom zivotu ili bilo cijem? Kome vredi nasa rec?

Vec vidim kako se Jokic potresao sto Fabricio misli da je picka jer ne igra za reprezentaciju. Dajte bre ljudi, molim vas.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 13 May 2019, 22:11

fabricio wrote:Vec vidim kako se Jokic potresao sto Fabricio misli da je picka jer ne igra za reprezentaciju. Dajte bre ljudi, molim vas.


*fabriciowerdum96
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31912
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 13 May 2019, 22:15

Lepo ga je krstio jedan forumaš ovde - debela ojebina.

Pa se posle radujte njegovim uspesima u nba.

Ludi Birča mi je 3x draži od ovog prevrtača guma.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34255
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Max Manus » 13 May 2019, 22:24

Ja mislim da on sad svira k**cu namerno zbog reakcije nacije u prethodnom periodu i cele sprdačine na njegov račun...Plus uzeti u obzir odnos zalizanog fegeta prema Saletu.

Nije mi namera da ga branim ali pitanje kako bi bilo ko drugi reagovao da ima status u NBA kao on,a niko od naših nije ni blizu tog nivoa.

Samo da se savez ne spusti na nivo da ga nešto moljakaju,ako se nećkaš ko te j**e ,dati mu rok da se izjasni i ćao.

Nadam se da će ljubav prema otadžbini nadjačati kapitalizam
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 13 May 2019, 22:52

Ja ga kritikujem i ljutim se jer sve to gledam iz svoje perspektive, a ja da imam priliku da zaigram za Srbiju iso bi na Mesec posle 150 utakmica ako treba.....da imam njegov kvalitet jos i vise jer bih bio svestan koliko mogu da donesem svojoj naciji :beyond: , ja na sve to gledam ne kao na obavezu i teret vec nesto sto se podrazumeva, da igras za svoju zemlju, a verujem i zapravo znam da tako misli i svih 12 momaka koji ce se naci u Kini. Makar to na kraju bude bio i DJordje Gagic , zlu ne trebalo :biggrin:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 14 May 2019, 07:35

Bukvalno ovo sto kaze fabri...

I ne treba da igra... bas zbog ovakvih ljudi poput bolkonskog (nista licno, ali pljujes ga za sve pare)...

Mi da ga pljujemo, pa posle da onanisemo na njegove pasove za Bogdana...

I ja bi nas odjebao (da sam na njegovom mestu)
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44357
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 14 May 2019, 08:20

Jokić je zaslužio svo pljuvanje dosad. Nowitzki i Gasol su uvijek i sa radošću igrali za reprezentaciju. Ovaj je propustio 2/3 nastupa i sad se sprema da otkaže i ovaj. Koji je on kurac da daje ovakve izjave. Adetokumpo, Gober, Batum, jebeni Pau Gasol starac Fočo od hiljadu ljeta, Belinelli svi se već izjasnili da igraju. Ma i da je rekao da želi igrati ali da će vidjeti da li će moći nego ovako bezobrazno vidjeću šta je najbolje za mene, ono kad porazgovara s drugarima. Ma mrš.
Olimp
 
Posts: 3333
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 78 guests