Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 21 Aug 2019, 18:05

veljkos161 wrote:Svakako, istorijska sansa da se osvoji zlato pod imenom Srbija....niti ce Amerika tek tako u buducnosti ostajati bez skoro svih superstarova, niti malim zemljama kao sto smo mi rastu igraci Jokicevog kalibra na drvetu :beyond:

A ti si mi jak kosarkaski znalac. :biggrin: ti si se diskreditovao onog momenta kad si rekao da Bogdan ne moze pertle da veze Micelu. :biggrin: ja pisem sa cinjenicama ,a ti uvek hipoteticki ,sta bi bilo itd.Ne znam samo sto ulazis u pricu posle svakog mog posta.plus si arogantan I bezobrazan,vec ako se ne slazes sa onim sto pisem to ne znaci da treba da nipodastavas I omalovazavas sagovornika.i da budes nepristojan
isto to radite sa reprezentivcima.Te Radulja je penzioner,ne valja Vasa,Bogdan vam nije valjao 2015.Razumem da se pise o igracima ko igra,ko ce da prodje dok se ne objavi konacan spisak,a sad pricati o tome sto nije ovaj ili onaj,umesto da se koncetrisemo na Tim koji je tamo na nasu igru,podrsku.Otkud sad to da imamo sansu za zlato kad Bogdan ne moze da veze pertle Micelu :biggrin: .Ja sam ako se secas pre 20 dana rekao da smo po meni blagi favoriti za titulu,I Tu si me odmah napao .ne bi me cudilo da si ti bio taj trovac sto je pljuvao Saleta 2014,cim se javljas :biggrin: .morao Sam da ti odgovorim jer se javljas na svaki moj post I napadas moje misljenje.
Dexi
 
Posts: 16615
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 21 Aug 2019, 19:32

Dexi wrote:
veljkos161 wrote:Svakako, istorijska sansa da se osvoji zlato pod imenom Srbija....niti ce Amerika tek tako u buducnosti ostajati bez skoro svih superstarova, niti malim zemljama kao sto smo mi rastu igraci Jokicevog kalibra na drvetu :beyond:

A ti si mi jak kosarkaski znalac. :biggrin: ti si se diskreditovao onog momenta kad si rekao da Bogdan ne moze pertle da veze Micelu. :biggrin: ja pisem sa cinjenicama ,a ti uvek hipoteticki ,sta bi bilo itd.Ne znam samo sto ulazis u pricu posle svakog mog posta.plus si arogantan I bezobrazan,vec ako se ne slazes sa onim sto pisem to ne znaci da treba da nipodastavas I omalovazavas sagovornika.i da budes nepristojan
isto to radite sa reprezentivcima.Te Radulja je penzioner,ne valja Vasa,Bogdan vam nije valjao 2015.Razumem da se pise o igracima ko igra,ko ce da prodje dok se ne objavi konacan spisak,a sad pricati o tome sto nije ovaj ili onaj,umesto da se koncetrisemo na Tim koji je tamo na nasu igru,podrsku.Otkud sad to da imamo sansu za zlato kad Bogdan ne moze da veze pertle Micelu :biggrin: .Ja sam ako se secas pre 20 dana rekao da smo po meni blagi favoriti za titulu,I Tu si me odmah napao .ne bi me cudilo da si ti bio taj trovac sto je pljuvao Saleta 2014,cim se javljas :biggrin: .morao Sam da ti odgovorim jer se javljas na svaki moj post I napadas moje misljenje.

Ne moras da se pravdas sto si odgovorio pobogu :biggrin: ....elem,ti pises sa cinjenicama, samo je problem sto su to samo za tebe cinjenice :beyond:....nismo favoriti jos uvek, sto ne menja cinjenicu da je sansa da im uzmemo skalp nikad veca...Bogdan ima 27 godina, micel 22..a ti se opet iz nekog razloga vracas na to...Saleta nikad nisam pljuvao, prvo jer sam veliki grobar pa je tako Sale cim je zaseo na klupu kod mene dobio kredit malo veci nego sto je kod vecine...a kako su odmah dosli i rezultati, nije mi bilo ljudski da mu bilo sta zameram sto se reprezentacije tice...svih ovih 5 godina koliko dugo je selektor...i nije nipodastavanje Radulje, meni bi uvek isao kao 12. igrac :biggrin: ....sto opet ne menja cinjenicu da on jeste penzioner :beyond: ...ti si pisao da je Milutinov u rangu Gobera, Bogdan Micela a Teo Kembe i to nazivas cinjenicama :question: ....ono sto je dobro u celoj prici je to sto je trenutna situacija takva da na i na moje i na tvoje zadovoljstvo , Bogdan moze da odigra mnogo bolji turnir od Micela i ti tako stvoris sebi sliku da si u pravu :biggrin: ...jer, vrlo prosto, Bogdan je u fantasticnoj formi, i mnogo je iskusniji....nasa sansa je u kvalitetu Jokica i iskustvu svih ostalih nosilaca u poredjenju sa vecinom iz Popovog tima....ti cinjenicom nazivas i svoju tvrdnju da smo po tebi favoriti...12 Nba igraca od kojih su dvojica all starovi iz prosle sezone i 3,4 all starova iz narednih desetak sezona na celu sa Popom je po tebi u podredjenom polozaju u odnosu na tim koji ima Bircu i Radulju :laugh: ...pa valjda i sirina kadra ima neki znacaj...daleko od toga da ne mozemo da ih dobijemo u jednom mecu, ali ove tvoje tvrdnje da smo jos i favoriti, pogotovo posle ovih par povreda i sa ukupno 4 beka u 12 je upravo ono sto bi svi trebali da izbegnemo pre, tokom i za vreme turnira, a to je nadmenost i bespotrebno kurcenje i letenje u nebo :beyond:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby dacha » 22 Aug 2019, 09:12

Lombrozo wrote:Proći će Kosovo.. Pa će proći i Raška i Bujanovac i Vojvodina...Proći će i rumunizacija vlaha pa i srba u Timočkoj oblasti..Sve će proći...



Nazalost, sve ce proci.
User avatar
dacha
 
Posts: 2373
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby dacha » 22 Aug 2019, 09:15

Lakerit wrote:Да вас има у високом проценту не би лдп у својим најбољим данима добацивао максимално до 5-6%. Можда ти имаш другачији осећај у свом кружооку. Верујм ми, нема вас много. То јерппоблем модерног доба, засебне микрогрупе које се затварају, што је занимиљво то је дошло до изражаја са интернетом интензивније.
А што се тиче КиМ, оно може у огромној мери да се врати за 7 дана(да остану изван већа насеља са алабанском већином) само ниједна власт неће да ризикује због МЗ, тренутно је тако. Лепше им је да краду и смрде.

Жив био.



Nisam ni glasac a ni simpatizer ldp. Politkom sam prestao da se zanimam kada sam shvatio da je 5 oktovar bio jedno mazanje ociju.

Za poslednji pasus se slazem skroz. Niko nece da razikuje, lepae je ovako. Ali problem su ti ljudi dole koje niko ne jebe za suvu sljivu. Vidis, ti ljudi treba lepo koliko god da ih ima ispred vlade pa da vidis kako ce da se resi. Ali jbg, drze ih dole.kao taoce, krimosi i ostala balavurdija ovog poremecenog bolesnjka.
User avatar
dacha
 
Posts: 2373
Joined: 29 Mar 2014, 20:40

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 22 Aug 2019, 14:11

Malo sam istrazivao, jedan skroz simpatican podatak.

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 22 Aug 2019, 14:12

Баш интересантан податак. :okk:
Овако из главе, без гуглања, не могу се сјетити ко је дебитовао 2005?!
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 22 Aug 2019, 14:13

Milicic

Da zakacim i ovo:

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 22 Aug 2019, 14:46

Mogao si i ukupan broj nastupa svih aktivnih igraca sa ovog soiska od 14.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23408
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 22 Aug 2019, 16:25

Broj nastupa bez Saleta:

1. Micić 1 (2013.), Jović 0
2. Bogdanović 1 (2013.), Gudurić 0
3. Lučić 0, Simonović 0
4. Bjelica 4( 09, 10, 11, 13), Birčević 0
5. Jokić 0, Milutinov 0, Raduljica 1 (2009.), Marjanović 1 (2011.)

Ukupno 8 nastupa, polovinu od toga Bjelica. Praktično jedini preostali Dudin igrač u reprezentaciji.

Zaboravih: Teodosić 4 (07, 09, 10, 11), Milosavljević 0 (neprežaljena 2013.)
Last edited by Tegi on 22 Aug 2019, 16:30, edited 1 time in total.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 22 Aug 2019, 16:29

Bjelica i Teodosic po 7 ukupno takmicenja, najvise od aktivnih igraca.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23408
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 22 Aug 2019, 16:36

Tegi wrote:Broj nastupa bez Saleta:

1. Micić 1 (2013.), Jović 0
2. Bogdanović 1 (2013.), Gudurić 0
3. Lučić 0, Simonović 0
4. Bjelica 4( 09, 10, 11, 13), Birčević 0
5. Jokić 0, Milutinov 0, Raduljica 1 (2009.), Marjanović 1 (2011.)

Ukupno 8 nastupa, polovinu od toga Bjelica. Praktično jedini preostali Dudin igrač u reprezentaciji.

Zaboravih: Teodosić 4 (07, 09, 10, 11), Milosavljević 0 (neprežaljena 2013.)

Hvala ti na ovome, čisto da prestanu zlobne interpretacije kako je Duda jelte Saletu ostavio ovu reprezentaciju. Duda je za sobom ostavio užasne međuljudske odnose sa igračima, nepotizam i menadžerstvo, nepozivanje najboljih igrača i loše rezultate.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 22 Aug 2019, 16:40

Ko ne vidi koliko je ogromna zasluga Dude taj nije iskreni navijac reprezentacija. Nasi ljudi ne mogu da nekoga ne mrze i ne unizavaju. :krsti:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23408
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 22 Aug 2019, 16:46

Ко је од Дудине фамилије прошао кроз репрезентацију?
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 22 Aug 2019, 16:56

Raoul Duke wrote:Ко је од Дудине фамилије прошао кроз репрезентацију?

Riječ nepotizam se ne odnosi samo na članove obitelji nego i na poznanike. Nemanja Krstić i Danilo Anđušić ne znam šta su Dudi ali jasno da niko pošten pri zdravoj pameti ne bi zvao tu dvojicu poluigrača a ne pozvao najboljeg Milosavljevića ikada, u najboljoj formi.
Selekcija iz 2013 je najveća sramota ikada.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby V.M. Varga » 22 Aug 2019, 17:02

Duda je vratio veru u reprezentativnu košarku, doneo medalju kada niko nije verovao ni u prolazak grupnih faza, pokraden za finale sa Amerikom i uništen povredama na narednom EP.

Ko je u stanju da pljune Dudu, Željka, Duleta (kod njega je stasala osnova reprezentacije koja je uzela Dudino srebro, minus Teodosić), pa sada i Saleta, taj ne voli i ne razume košarku kao sport.

Naravno da niko nije bezgrešan, ali umesto da su ljudi ponosni na ove legende koje su stvarale i stvaraju našu košarku, a mnogi bi želeli da imaju takve legende, jako su sitni i jadni ljudi.
User avatar
V.M. Varga
 
Posts: 3197
Joined: 14 Apr 2018, 00:14

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: killchrome, Semrush [Bot] and 6 guests