Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Puta Tapar » 21 Aug 2019, 11:58

pick&roll wrote:Koji k nam je trebalo da igramo pripremnu sa N. Zelandom... biju k'o Nemci :pop: klasično pleme.

Tu je i Pero Kameron u stručnom štabu :biggrin:

Možda Sale sprema neki splet kosovskometohijskih igara na njihovu haku.
User avatar
Puta Tapar
 
Posts: 3134
Joined: 05 Sep 2015, 14:44

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 21 Aug 2019, 12:10

Birča glavni u tom plesu.

Za to vreme Simon krade pehar :okk:
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 21 Aug 2019, 12:30

Puta Tapar wrote:
pick&roll wrote:Koji k nam je trebalo da igramo pripremnu sa N. Zelandom... biju k'o Nemci :pop: klasično pleme.

Tu je i Pero Kameron u stručnom štabu :biggrin:

Možda Sale sprema neki splet kosovskometohijskih igara na njihovu haku.


Само Сале нек ради оно што ће да повреди ваша другосмрдијанска нежна осећања.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby boki111 » 21 Aug 2019, 12:36

Jel Minic u strucnom stabu?
boki111
 
Posts: 1131
Joined: 23 Mar 2015, 21:30

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 21 Aug 2019, 12:48

Nije....
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 21 Aug 2019, 12:52

Jon_Bones wrote:


Meni je ovu drugar poslao kad je izasla, krajem Jula cini mi se. I okej mi je, iako nisam ljubitelj ovakve vrste pesama.

Sve su te pesme cisto sranje...kad mene koji se na repstaciju lozim ko da imam 2 ipo godine uopste ne utice ko sto bi takve pesme trebalo da uticu, onda je sve jasno :beyond:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7392
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby boki111 » 21 Aug 2019, 13:16

Admiral wrote:Nije....

Steta, koji god da je razlog.
boki111
 
Posts: 1131
Joined: 23 Mar 2015, 21:30

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 21 Aug 2019, 13:45

Bogun wrote:Moram da odem da čitam postove o Đorđeviću kada je izgurao Micova sa terena.

Ako se sada posle četiri polufinala i tri srebrene medalje ovoliko sumnja u svaku odluku, šta li je bilo tada?

Plus poveo 6 ABA igrača, 2 povređena... praktično krenuo na prvenstvo sa Bjelicom, Markovićem, Raduljicom i Štimcem.

:popcorn:

Mogu samo da nagadjam kakva je tada bila pljuvacina po Saletu od tzv.kosarkaskih znalaca.A Tek sta se pricalo o igracima mogu Tek da zsmislim.Pogotovo posle prva dva poraza na prvenstvu I demoliranja od strane Spanaca.sigurno su ga vecina njih smenjivali u tom periodu.Verujem I da osvoji zlato ove godine opet bi se naisli ljudi da sumnjaju u njega I njegov izbor i bili nezadovoljni necim.No takvi smo ljudi postali generalno.Pljuvacina,teranje kad se gubi sve najgore,I obrnuto kad se dobija.idemo bas iz krajnosti u krajnost
Dexi
 
Posts: 17002
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 21 Aug 2019, 14:43

Dexi wrote:
Bogun wrote:Moram da odem da čitam postove o Đorđeviću kada je izgurao Micova sa terena.

Ako se sada posle četiri polufinala i tri srebrene medalje ovoliko sumnja u svaku odluku, šta li je bilo tada?

Plus poveo 6 ABA igrača, 2 povređena... praktično krenuo na prvenstvo sa Bjelicom, Markovićem, Raduljicom i Štimcem.

:popcorn:

Mogu samo da nagadjam kakva je tada bila pljuvacina po Saletu od tzv.kosarkaskih znalaca.A Tek sta se pricalo o igracima mogu Tek da zsmislim.Pogotovo posle prva dva poraza na prvenstvu I demoliranja od strane Spanaca.sigurno su ga vecina njih smenjivali u tom periodu.Verujem I da osvoji zlato ove godine opet bi se naisli ljudi da sumnjaju u njega I njegov izbor i bili nezadovoljni necim.No takvi smo ljudi postali generalno.Pljuvacina,teranje kad se gubi sve najgore,I obrnuto kad se dobija.idemo bas iz krajnosti u krajnost

E dobro kad si ti kosarkaski znalac :laugh: ....ti si toliko pristrasan , da si se odavno diskreditovao od svakog ozbiljnog dijaloga...a sto se ovoga tice, mogu u svoje ime....Saleta nikad smenjivao nisam i verujem da ni necu...sad, sto se tice komentarisanja odluka, pa na to valjda svako ima pravo, cemu inace sluze ovakvi forumi ?
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7392
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Odmetnik » 21 Aug 2019, 15:20

Srbija izbila na prvo mesto fibinog power rankinga.

https://www.eurohoops.net/en/fibawc/921808/serbia-climbs-to-no-1-spot-in-fibas-world-cup-power-rankings/?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Twitter

Sad jos kladionice to da skapiraju, a onda da to potvrdimo i u praksi.


Holden odusevljen Bogdanom:

https://www.eurohoops.net/en/fibawc/921 ... ce=Twitter
Last edited by Odmetnik on 21 Aug 2019, 15:51, edited 4 times in total.
User avatar
Odmetnik
 
Posts: 996
Joined: 03 Sep 2018, 19:05

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 21 Aug 2019, 15:25

Svakako, istorijska sansa da se osvoji zlato pod imenom Srbija....niti ce Amerika tek tako u buducnosti ostajati bez skoro svih superstarova, niti malim zemljama kao sto smo mi rastu igraci Jokicevog kalibra na drvetu :beyond:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7392
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby NEDJA » 21 Aug 2019, 16:40

Saleta obožavam od najmanjih nogu, one trojke Huventudu i Hrvatima ostaju u sećanju ceo život. Uradio je veliki posao sa reprezentacijom, pre svega vratio je kult reprezentacije, odličan je motivator ali ne razumem kako se pojedinci naloze ko przenice :biggrin: kad se donekle posumnja u njegove odluke. Mislim da Sale jos mora da napreduje i da se usavršava ko trener. Znam da će mnogi pogrešno shvatiti ali na prethodnim takmičenjima smo imali i veliku dozu sportske sreće. Na SP 2014. smo kao 4. imali prilično dobar kostur, izbegli Amere do finala, išli na Francuze umesto na domaćine u 1/2, ali smo bas vrhunski odigrali ta tri meca u nokaut fazi. U Riju smo smo kao takodje 4. imali odličan kostur, Hrvati i Australijanci su bili bas po meri. Na EP 17' smo imali veliki bas veliki maler sa povredama ali i mnogo sreće da Letonija dobije dovoljnom razlikom Rusiju da budemo prvi u grupi i da preko Madjara, Italijana i Rusa stignemo do finala a lako smo mogli na Slovence u 1/4 . I sad nam se savršeno otvorio kostur, to moramo maksimalno iskoristiti kao i do sad.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6083
Joined: 15 Dec 2013, 16:41

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 21 Aug 2019, 16:54

Listam objavljene sastave timova...

Nema 5 igraca da su mladjih od 95tog godišta....a da imaju bilo kakvu ulogu u timu...ne računajući Amere...

Nama je najbolji centar sveta 95to....
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Statista » 21 Aug 2019, 17:33

Jon_Bones wrote:
Meni je ovu drugar poslao kad je izasla, krajem Jula cini mi se. I okej mi je, iako nisam ljubitelj ovakve vrste pesama.


Lepe rime izbacio momak ni muzika nije loša

... samo nas izbaksuzirao sa ovo "sve povrede sanirali" :lollol:
OSVOJILI SMO SVEEEEEEEEEE
User avatar
Statista
 
Posts: 5225
Joined: 15 Mar 2011, 00:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 21 Aug 2019, 17:43

NEDJA wrote:Saleta obožavam od najmanjih nogu, one trojke Huventudu i Hrvatima ostaju u sećanju ceo život. Uradio je veliki posao sa reprezentacijom, pre svega vratio je kult reprezentacije, odličan je motivator ali ne razumem kako se pojedinci naloze ko przenice :biggrin: kad se donekle posumnja u njegove odluke. Mislim da Sale jos mora da napreduje i da se usavršava ko trener. Znam da će mnogi pogrešno shvatiti ali na prethodnim takmičenjima smo imali i veliku dozu sportske sreće. Na SP 2014. smo kao 4. imali prilično dobar kostur, izbegli Amere do finala, išli na Francuze umesto na domaćine u 1/2, ali smo bas vrhunski odigrali ta tri meca u nokaut fazi. U Riju smo smo kao takodje 4. imali odličan kostur, Hrvati i Australijanci su bili bas po meri. Na EP 17' smo imali veliki bas veliki maler sa povredama ali i mnogo sreće da Letonija dobije dovoljnom razlikom Rusiju da budemo prvi u grupi i da preko Madjara, Italijana i Rusa stignemo do finala a lako smo mogli na Slovence u 1/4 . I sad nam se savršeno otvorio kostur, to moramo maksimalno iskoristiti kao i do sad.
Za zreb 2014 se apsolutno ne slazem.put do finsla je bio najtezi moguci,u onom drugom delu bez Amera nisi imso jaku ekipu.A ovde u 1/8 finala na grcku koja je bila prva u onoj grupi u ,1/4 Brazil tada na vrhuncu sa 5,6 NBA igraca plus nas tukli u grupi I 1/2 Francuzi isto ekstra jaki tukli Spance u 1/4.2015,I 2017 smo imali ubedljivo najteze grupe 2015 Spanija,Italija,Nemacka,Turska ,a 2017 ruse ,letonce,turke ,pa smo zahvaljujuci tome sto smo bili prvi imali laksi put kasnije.Za Rio se slazem da nam se bas poklopilo.Sale jeste daleko jos od top trenera ,Ali je doneo tj.vratio neke stvari ,kult reprezentaciji,patriotizam.
Dexi
 
Posts: 17002
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests