Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 04 Feb 2019, 22:03

Ćoba wrote:Ne znam, bolji je sastav bio 2002. ali nijanse su u pitanju.

Sastav u kom su Rakočević, Drobnjak i Radmanović grejali klupu :blue:
Gledah pre nekoliko meseci utakmice sa Novim Zelandom i Argentinom, ništa lepo za videti, krvava odbrana i soliranja u napadu, ali i to je bilo dovoljno za zlato.

Edit: Pred Evropsko u Berlinu Đorđević je precrtao Štimca da bi poveo Milutinova koji je ceo šampionat presedeo. Pritom, čini se da je daleko više vezan za Štimca nego za Birčevića ili Simonovića.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20761
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 04 Feb 2019, 22:26

Da su se forumasi nesto pitali, pitanje je da li bismo osvojili ove medalje pod Djordjevicem.
Fala kurcu pa se ne pitaju :biggrin:
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31832
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 04 Feb 2019, 23:26

Ma njih ne bi tako usralo kao Saleta, dobio jebenu Grcku i Brazil i uzeo medalju na SP :D
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby familija » 04 Feb 2019, 23:57

Ne uporedjuejem nase 2002 i 2019...ali Ameri 2002 su poslali osrednj tim..recimo na SP 2014 i na OI 2016 su igrale brutalne postave.. Tako da ce mnogo zavisiti od toga koga oni posalju..ako bude kao ova dva poslednja bojim se da nemamo cemu da se nadamo..

2014 ....Kari, Tompson, Irving, Harden, Derouzen, Rouz...
2016...Irving, Batler, Derozen, Lauri, Dzordz, Tompson, Entoni, Durent, Grin, Kazins, Dzordan
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3985
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 05 Feb 2019, 00:01

@Tegi
2001. Turska
Kaznena expedicija
Peja u prajmu <3
Mislim da niko nije prosao ispod deset razlike, sem Spanaca ili Turaka, ne mogu se setim
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 05 Feb 2019, 00:04

Ali nije igrao Divac.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23515
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 05 Feb 2019, 00:07

Ma "down the memory lane" post :D
Taj turnir je bio cista demonstracija sile :D
E nasao sam :okk:
Samo su se Turci sugavi izvukli sa -9 :biggrin:
Vlade je nama zavrsio posao u Indijanapolisu
Mec sa Dream teamom, vrhunska odbrana na Skonokiniju :roll:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42981
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 05 Feb 2019, 00:48

Ja se nadam samo da će Simanu opraviti do Tokia, jedini je legit nasljednik Belog, zato od next saison >> Zocu u Fener da ga razmrda od letargije, i napravi čojeka od njeg..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7193
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Krajisnik007 » 05 Feb 2019, 01:21

bhc_comp wrote:Oporaviće se on, ali će verovatno opet da ispali Saleta kao što je svaki put do sad. Odličan košarkaš šta mi imamo od toga kad ga očigledno reprezentacija uopšte ne zanima.


Sta sve ljudi pisu...Kao sto je ovo leto odbio npr...

Ne znam zasto neki pokusavaju Gudurica ugurati kao nisko krilo kad je jasno da tu nema dileme jer ce ici Kalinic i Lucic pitanje je samo da li ce i Simonovic.
Guduric trazi svoje mesto sa Bogdanom(gde ce uvek biti backup dok ovaj bude igrao kosarku) i Nedovicem a generalno je drugaciji tip igraca od Nedovica i mislim da ce Sale dati prednost pre Nedovicu kao opciji koja moze da promeni ritam i tempo utakmice svojom eksplozivnoscu.Guduric mi je jednostavno Bogdan za siromasne.
Na pleju neprikosnoven bogotac kosarke Milos Teodosic(lider reprezentacije u svakom smislu) i Vasa Micic mozda trenutno kad pogledamo u svim aspektima najbolji domaci plejmejker.Jovic je trenutno po kvalitetu treci.
Ovo je naravno ako svi budu zdravi,a ima tu par imena koju su skloniji povredama od ostalih.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 05 Feb 2019, 17:01

bhc_comp wrote:Oporaviće se on, ali će verovatno opet da ispali Saleta kao što je svaki put do sad. Odličan košarkaš šta mi imamo od toga kad ga očigledno reprezentacija uopšte ne zanima.


:lol2:
Prvo notorna je laž da je ispalio Saleta svaki put do sada, jer kako onda isti ima upisane nastupe za naš seniorski tim?

A sada, ako malo premotaš po glavi, setićeš se da je taj isti Milutinov je odigrao EP 2015, i igrao je u ovim kvalifikacijama kada je imao šasnu.

Jedina prava ispala mu je 2017ta kada su on i Dangubić, otkazali pre početka priprema i otišli na trening kamp Sparsa ako se dobro sećam, a tek nakon toga su usledile povrede(otkazi) Bjelice, Teodosića, Kalinića, Simonovića, Raduljice i Nedovića i ostalih. Pre povreda su procenili da nema mesta za njih, kao što verovatno ne bi ni bilo. Legitimno. Ali kada se pogleda broj povreda koji nas je zadesio glupa odluka obojice.
2016te mu se ne može uzeti za zlo jer se po sastavu videlo da za njega tu nema mesta pored Raduljice, Jokića i Štimca.

Porpilično neumesni komentari bhc, bez sagledavanja šire slike, jer iate stvari ne zameraš Dangubiću npr...
User avatar
Bogun
 
Posts: 32741
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bhc_comp » 05 Feb 2019, 17:40

Milutinov je ispao sisica, kao i Dangubić, ali nije ovde bilo reči o njemu pošto on ni neće dobiti poziv za razliku od Milutinova. To što si se ti setio Dangubića zato što je neko rekao nešto loše za bivšeg igrača KKP-a je smehotresno. Sale je 2016 bio šokiran Bobijevim i Milutinovim potezom i to je javno rekao. I jedan i drugi su ispali klošari najveći, api Bobi se iskupio koliko toliko. Videćemo hoće li ovaj. Ja ne verujem.

U dublju priču na ovoj temi sa ljudima koji sve gledaju kroz prizmu klubaštva ne zelim da polemišem, a pred svako prvenstvo ih ima itekako na ovoj temi.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15651
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Krajisnik007 » 05 Feb 2019, 18:40

Milutinov je isao one godine kada je,po meni,nepravdno bio treci centar iza Kuzmica.
Jos sam tad pricai da je Nikola za njega Hakim licno al stvorili ljudi hajp oko igraca sampiona NBA koji nije video parketa i lazne statistike u razvojnoj ligi.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 05 Feb 2019, 18:49

Krajisnik007 wrote:Milutinov je isao one godine kada je,po meni,nepravdno bio treci centar iza Kuzmica.
Jos sam tad pricai da je Nikola za njega Hakim licno al stvorili ljudi hajp oko igraca sampiona NBA koji nije video parketa i lazne statistike u razvojnoj ligi.

Sve si u pravu iz ove perspektive. U tom trenutku je Kuzmic bio bolji.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23515
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Krajisnik007 » 05 Feb 2019, 19:18

Naravno da nije bio bolji,zati smo i ispali od Litvanije jer je Radulja bio los a Kuzmic se ukakio kao i uvek,nije ni bacanje mogao pogoditi.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 05 Feb 2019, 19:24

Steta sto te Sale te godine nije imao za pomocnika.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23515
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests