Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lakerit » 17 Jul 2019, 16:29

ртс прави неке специјале, те неке вештачке напале преко медија.
То одмах додатни притисак на играчима и тако то.
Неће то изаћи на добро ја да вам кажем.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 17 Jul 2019, 19:35

Specijali su snimani pre par meseci, ne znam u cemu je problem?
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13799
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Stefanm992 » 17 Jul 2019, 22:23

Ron Swanson wrote:Guglaj malo o Kljajićevu, posebno preporučujem Facebook stranicu Najo se ladnog gra iz frižidera. :D Tu ima jako puno Srba koji su došli iz Hrvatske i Bosne, tako da nije ništa čudno za Stanišić, takođe poznato mesto.

iz tog somborskog regiona sam , pa tu generalno je 70-30 odnos dodjosi-lale ... mislim na ceo zapadnobacki okrug ne na kljajicevo :D
Nego jel moguce da imaju pripreme vise od mesec dana ? meni to deluje malo preterano
Stefanm992
 
Posts: 1707
Joined: 13 Nov 2017, 16:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 18 Jul 2019, 01:18

Lakerit wrote:ртс прави неке специјале, те неке вештачке напале преко медија.
То одмах додатни притисак на играчима и тако то.
Неће то изаћи на добро ја да вам кажем.

Treba napraviti razliku između nekadašnjih fudbalskih euforija (prvi u kvalifikacionoj grupi ispred Španije/Francuske, odmah se očekuje najmanje četvrtfinale) ili košarkaške iz 2005. (kao 11. na OI i sa višegodišnjom zapaljenom svlačionicom očekuješ šetnju do zlatne medalje!) i očekivanja da kao olimpijski, svetski i evropski viceprvak sa jednim od najboljih svetskih košarkaša ponoviš pređašnje uspehe svestan da te čeka dosta glomazna konkurencija. Stekao sam utisak da malo veći ljubitelji košarke ovo više iščekuju da vide da li će Sale dobro povezati ekipu i da li ćemo konačno videti košarkaški Brazil u svom najboljem izdanju, nego što su naročito gladni rezultata.
Ukoliko igrači budu poštovali svakog protivnika, sigurno ih Bog neće kazniti lošim rezultatom.

Uostalom, za budućnost košarke je dobro da se podigne euforija. Moj najbolji drug iz detinjstva i ja smo tog mučnog septembra 2005. otišli na prvi košarkaški trening sa željom da srpskoj košarci povratimo uzdrmani ugled.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20795
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Estebán » 18 Jul 2019, 13:17

Darko Rajaković u stručnom štabu reprezentacije umesto Milana Minića.
Estebán
 
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2018, 18:28

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 18 Jul 2019, 14:29

Estebán wrote:Darko Rajaković u stručnom štabu reprezentacije umesto Milana Minića.


Ovo moze samo da znaci da se ozbiljno pripremamo za potencijalni finalni clash protiv mitskih zveri od preko bare, pa smo uzeli u stab i insajdera sa te strane.. (vrlo vjerovatno na preporuku samog Kokoskova, koji je moguce jako zauzet u Sakramentu iducih mjeseci)
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7212
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 18 Jul 2019, 14:57

Usledilo je i pitanje za izostanak Nikole Kalinića, a Đorđević je poručio da ne želi da priča o onima koji nisu tu:

- Na meni je taj deo i težina tog zadatka da napravim te odluke. Kada pogledam ekipu, mislim da smo izuzetno spremni i popunjeni na svim pozicjama, svi igrači su napravili iskorak u karijeri, ja volim da pričam o igračima koji su na spisku, ne o onima koji nisu. U ovom trenutku je to bila takva moja odluka, postoje neke vizije protiv kojih i kakvih protivnika ćemo igrati, kakav nam je potreban fizički "size" igrača kojih imamo, koji iskaču i dolaze do određenog kvaliteta i sigurnosti i sastavio sam u tom nekom smeru tim, da oformimo ekipu koja će dati rezultate. Imamo ekipu koja ne beži od želje, ali i šta nas čeka i da moramo da imamo maksimalan respekt prema svakom protivniku.

Nikola Jokić se nije pojavio na okupljanju, a Đorđević ističe da će se on priključiti 2. avgusta, jer ima takve obaveze zbog ugovora u NBA.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44278
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ron Swanson » 18 Jul 2019, 15:29

https://www.b92.net/news/pics/2019/07/18/9479020705d3074f2a41c7848190462_orig.jpg


Samo jedan čovek fali, nije teško pogoditi koji i bez gledanja slike. :D

Edit: forum iseče desnu stranu, pa evo kao link.
User avatar
Ron Swanson
 
Posts: 4729
Joined: 11 Apr 2018, 22:31

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 18 Jul 2019, 15:33

Simon, Radule i Birča došli da porobe.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20795
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 18 Jul 2019, 15:33

Obreće Jokić gumu, nije mogao da stigne na fotosešn. :biggrin:

Bjelica i Jovanović pored Marjanovića izgledaju kao da nemaju ni 2 metra. :biggrin:



Gospodin negde od kraja osmog ili početka devetog minuta.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32837
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 18 Jul 2019, 16:33

Ajmo momcine.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 18 Jul 2019, 19:45

Aj pa neka je sa srecom :hatman:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby sijetl » 18 Jul 2019, 21:34

Prpopratio sam vecinu utakmica nase mlade i u19 reprezentacije i veoma sam zabrinut za buducnost nase A reprezentacije.
Pre svega tu mislim na poziciju centra.
u20 reprezentacija je igrala bez i jednog centra (Pecarsko je 4orka ali je silom prilika igrao na 5ici i jos je mladji godinu dana)
u19 je malo popunjeniji sa Petrusevim.
Pre toga imali smo 98,97,96 takodje bez klasicnog centra.
Veliki probelm su visoki igraci koji nadolaze i to treneri u mladjim kategorijama moraju da rese da ne bi kroz 5-6 godina usli u veliki problem.
sijetl
 
Posts: 846
Joined: 15 Oct 2018, 11:56

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Admiral » 18 Jul 2019, 21:39

Mačvan: "Drago mi je da smo se okupili, da odradimo najbolje moguće pripreme i da se kroz trening utakmice spremimo za Svetsko prvenstvo. Nisam zaslužio ovaj poziv, jer nisam igrao godinu dana, više će saigrači meni da pomognu, nego što ću ja njima, zaista sam uzbuđen da se vratim."
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 18 Jul 2019, 21:41

sijetl wrote:Prpopratio sam vecinu utakmica nase mlade i u19 reprezentacije i veoma sam zabrinut za buducnost nase A reprezentacije.
Pre svega tu mislim na poziciju centra.
u20 reprezentacija je igrala bez i jednog centra (Pecarsko je 4orka ali je silom prilika igrao na 5ici i jos je mladji godinu dana)
u19 je malo popunjeniji sa Petrusevim.
Pre toga imali smo 98,97,96 takodje bez klasicnog centra.
Veliki probelm su visoki igraci koji nadolaze i to treneri u mladjim kategorijama moraju da rese da ne bi kroz 5-6 godina usli u veliki problem.


Ček, ti si sve to gledao, i došao do zaključka da su nam centri najveći problem :biggrin:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13409
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests