Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 16 Sep 2018, 22:46

Nemoj tako slavisa nije u grupi onih koji su napusavali Saleta, ima on svojih bisera, ali nije od onih koji bi da smijene Saleta
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 16 Sep 2018, 23:08

Pa ja ne prizivam njegovu smenu , samo kazem da je dosta gresio u ovim kvalifikacijama i druge reprezentacije su imale probleme sa rosterima , ne moze to da mu bude neko veliko opravdanje. Ovde treba da ispliva njegov selektorski kvalitet, on je kljucna osoba u kvalifikacijama.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 16 Sep 2018, 23:10

Jako malo trener moze da utice na neke stvari u ovim prozorima, svake dve utakmice potpuno novi roster i tako stalno...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Juancho » 16 Sep 2018, 23:25

Okolnosti jesu kakve jesu, a i Sale ima iza sebe šta ima (a za mene je, zbog svega što je uradio kao igrač i selektor najveći ikada u srpskoj košarci), ali da li to znači da je izuzet kritike? Ja sam siguran da 90% ljudi, pa tako i Slavisak, nisu maliciozni™ kada iskritikuju nešto u vezi Saleta, jednostavno se iznose zapažanja i to je to.

Nisam komentarisao prethodne 2 utakmice, sve je izneto već pa ne bih toplu vodu da izmišljam i parafraziram. Iskreno, posle poraza od Grčke sam bio pomalo zabrinut za plasman na SP, ali današnji ishodi su nam se poklopili tako da, izuzev najvećih skeptika, niko ne treba sumnjati da ćemo odraditi ovaj cirkus od kvalifikacija u skladu sa ciljem.

Napred naši!
Oligarhstars wrote: Sine sad ti najozbiljnije kazem za ovaj post da te nadjem ne bi ti cela teretana pomogla u koju ides...
User avatar
Juancho
 
Posts: 2054
Joined: 22 Jun 2017, 19:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 17 Sep 2018, 00:34

Ne vidim ni cemu kritikovati? Da ima smisla kritikovati pa nikakav problem...

Da li nam je prolaz na SP ugrozen? Nije... Zasto bi kritikovali?

Ovde se pisalo cesto da Hrvatska na papiru ima bolje igrace od Srbije, a eto ta Hrvatska zbog ovog sistema vrlo verovatno nece otici na SP.

Sistem je takav da samo treba odradjivati ovo, kakve crne kritike...


Na kraju krajeva ne znam ni sta se tacno kritikuje? Igra ili?

Kritikovati igru bilo koje reprezentacije u ovim prozorima moze samo neko ko ne razume sport. Ajde da razumemo kritike na racun Repese za skandalozno vodjenje utakmice protiv Finske, ali kritikovati Saleta...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 17 Sep 2018, 01:11

Pit Bull wrote:Ne vidim ni cemu kritikovati? Da ima smisla kritikovati pa nikakav problem...

Da li nam je prolaz na SP ugrozen? Nije... Zasto bi kritikovali?

Ovde se pisalo cesto da Hrvatska na papiru ima bolje igrace od Srbije, a eto ta Hrvatska zbog ovog sistema vrlo verovatno nece otici na SP.

Sistem je takav da samo treba odradjivati ovo, kakve crne kritike...


Na kraju krajeva ne znam ni sta se tacno kritikuje? Igra ili?

Kritikovati igru bilo koje reprezentacije u ovim prozorima moze samo neko ko ne razume sport. Ajde da razumemo kritike na racun Repese za skandalozno vodjenje utakmice protiv Finske, ali kritikovati Saleta...


:lollol: koja je to neznalica pisala?
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8438
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 17 Sep 2018, 16:42

Vodio je lose meceve sa nemackom i grckom ja mu tu najvise zameram, nadam se da ce uspeti da nas odvede na SP i sve mu je oprosteno :okk:
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 17 Sep 2018, 16:49

Зна ли се нешто више о Богдановој повреди?
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby AirBall » 17 Sep 2018, 16:51

grobar_Zvornik wrote:Зна ли се нешто више о Богдановој повреди?


Nelagodnost u kolenu, preventivno ga je zamenio...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby grobar_Zvornik » 17 Sep 2018, 16:53

Значи та прича, добро је. :okk:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 17 Sep 2018, 18:30

http://www.acb.com/redaccion.php?id=143270
ACL i meniskus.. ode sezona :what: (i nikad vise onih kucanja)
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 17 Sep 2018, 19:04

Jebi ga , bilo je odmah jasno, veliki gubitak za ove kvalifikacije, nadam se da ce se uspesno oporaviti pa onda polako, bas je dobro izgledao na ovim pipremnim mecevima.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 17 Sep 2018, 19:25

Slavisak wrote:Jebi ga , bilo je odmah jasno, veliki gubitak za ove kvalifikacije, nadam se da ce se uspesno oporaviti pa onda polako, bas je dobro izgledao na ovim pipremnim mecevima.


jbg, nek sad usavrsava trojke, iako je i na ovih nekoliko pripremnih to sjajno izgledalo.. grdna steta za ovu sezonu od koje je ocekivao mnogo, mogao je bas da izraste u 'ubicu'.. U ovoj je sam sa 3 trojke i jednom dvojkom zaredom okrenuo rez. sa -9 (na 39:30)




nego, 'esam rek'o?! >> :biggrin:

http://mondo.rs/a1132740/Sport/Kosarka/Aleksandar-Djordjevic-kvalifikacije-Mundobasket-2019-povrede-Izrael-Srbija-igrace-Jovic-Lucic.html
Lucha i Jovke u Izraelu! 90+% da ih gkedamo! :hatman:
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby White Mamba » 17 Sep 2018, 19:41

Au jbte..sranje za Todora.. :crybaby: :crybaby:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42734
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 17 Oct 2018, 15:51

Serbian national team coach Aleksandar Đorđević was a guest at Nuggets practice today.20



Aleksandar Djordjevic?
"My brother from another mother!" Thanx to Nuggets coach Malone, GM Karnishovas and president Tim Connelly to have me at their practices - pleasure. Jokic looked good, sounded good - always fun & pleasure seeing him”.



Djordjevic i Joka u odlicnim odnosima
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8438
Joined: 13 May 2017, 19:34

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Gromiko and 11 guests