Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 24 Nov 2019, 13:13

Pejdž je možda i Srbin(tih minimalnih 1%) vidiš da je izblajhan, Dženkins teško. :biggrin:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 24 Nov 2019, 13:19

Многи странци су већи Срби од Срба имамо примјера и данас, чак када би неко играо за Србију типа Пејџ за њега би свим срцем навијао, али желим ако је могуће да за Србију играју Срби или неко које поријеклом Србин. Да ли ће уопште играти Камински или не не знам, али Србија као држава мора да води рачуна и да проба да приволи све који имају српско поријекло да су уз Србију било у кошарци и спорту или нечему другом. Превише смо мали да би се тих људи одрицали.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17043
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 24 Nov 2019, 13:58

Baba od Kaminskog je Srpkinja. Dječko je od djetinjstva spoznao svoje srpsko proijeklo, igrao je srpsku ligu u Chicagu, krsten je u SPC, daleko je od statusa nekih stranaca koji nemaju nikakve srpske korjene, tako da ga je neumjesno porediti na taj način.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8583
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 24 Nov 2019, 14:03

Ako je baš tako, i više je nego dobrodošao.
Last edited by Radonjaa on 24 Nov 2019, 14:08, edited 1 time in total.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 24 Nov 2019, 14:06

Warlord wrote:
ИлићКапитен22 wrote:Љајић је Србин мухамеданске вере. Или су Срби само православне вере? Где онда да се сврстамо ми који смо неверници...


Ne treba naturati dečku nešto što ne oseća ili ne želi da bude. Dečko se ne oseća Srbinom, niti peva srpsku himnu.
Uostalom Ljajići su poreklom Albanci Klimenti i bili su katolici pre nego što su postali muslimani.


Извини, али ово је глупост. Откуд ти знаш да се Адем не осећа Србином? Он више поштује тај дрес од 90% играча.

Да ли и Видић није Србин зато што није певао химну? То што вам је Слиниша испрао мозак да мора да се пева химна, нисмо криви ни ја ни Адем ни било. Ја први не би певао химну. То се осећа у души а не певањем на силу јер је Слиниша то тражио.

Капирам и да је Гери Невил мањи Енглез од Рија Фердинанда нпр, јер ето није певао химну никад иако је око њега певало 80000 људи на Вемблију.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 24 Nov 2019, 14:13

Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8583
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Warlord » 24 Nov 2019, 14:20

ИлићКапитен22 wrote:
Извини, али ово је глупост. Откуд ти знаш да се Адем не осећа Србином? Он више поштује тај дрес од 90% играча.

Да ли и Видић није Србин зато што није певао химну? То што вам је Слиниша испрао мозак да мора да се пева химна, нисмо криви ни ја ни Адем ни било. Ја први не би певао химну. То се осећа у души а не певањем на силу јер је Слиниша то тражио.

Капирам и да је Гери Невил мањи Енглез од Рија Фердинанда нпр, јер ето није певао химну никад иако је око њега певало 80000 људи на Вемблију.


Otkud znam da li se oseća Srbinom? Pravo pitanje je otkud ti znaš da se oseća Srbinom, jer ti si prvi napisao da je on ''Srbin muhamedanske vere'', bez ikakvog dokaza, zareza ili ''ali''.
Eto ti ''Srbin muhamedanske vere'' koji ne želi da se moli za srpske zemlje i srpski rod, jer bi to bilo nepoštovanje prema njemu samom.
A ja sam već rekao da nemam ništa lično protiv dečka i da mi ne smeta što igra u dresu Srbije i što se mene tiče niko ne mora ni da peva himnu.
Toliko o ispiranju mozgova.
Spominjem himnu ne zato što mi je neki ''SLiniša isprao mozak'' već zato što je dečko sam izjavio da ne može da peva himnu Srbije jer ''poštuje sebe''.
User avatar
Warlord
 
Posts: 566
Joined: 06 Jul 2019, 00:37

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 24 Nov 2019, 14:26

bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 24 Nov 2019, 14:50


Рекох ја да је Камински већи Србин од многих репрезентативаца :okk:
User avatar
stihl
 
Posts: 9012
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 24 Nov 2019, 14:54

Warlord wrote:Ne bih da zalazim u politiku i istoriju, ali poređenje lužiških i balkanskih Srba je besmisleno. Ta dva naroda nemaju ama baš ništa zajedničko osim imena. Fizičke karakteristike pogotovo. Njima su po svemu bliži Poljaci, Česi i Slovaci nego mi.

O tome i govorim, covek je etnicki bio udaljen 1500 godina od ovdasnjih Srba, pa mu to nije smetalo da postane srpski general. Svakako Kaminski danas ima vise veza sa Srbijom nego sto je u njegovim godinama imao covek koji ce kasnije zapovedati srpskim seljacima.

Radonja, resetovao te Bojdo. :biggrin:

Frenk Kaminski, srpski Kevin Kuranji.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Zappa » 24 Nov 2019, 14:57

Da li Kaminski zna srpski ,da li proizvod KSS i srpske košarkaške škole, da li igrao za naše mladje reprezentativne kategorije ?
Zappa
 
Posts: 7533
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 24 Nov 2019, 15:05

Ne, ali je delom Srbin i po svemu sudeci zeli da igra za srpsku reprezentaciju. Plus ovi momenti oko SPCa i Iglsa koje je izneo kolega.

Da podsetim, Danijel Pejdz je bila placena da igra za Srbiju, kao i Rendolf za Sloveniju.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 24 Nov 2019, 15:11

Igranje ili neigranje igrača iz SAD srpskog porijekla za nase mladje kategorije, često je posljedica ažurnosti i sposobnosti našeg saveza. Garnitura KSS od prije desetak godina se po tom piranju nije bas isticala, tako da to ne možemo uzimati kao minus u karaterizaciji Kaminskog.

Dakle imamo sljedece činjenice:

-ima srpsko porijeklo preko babe.

-krsten je u SPC

-svjestan je svog srpskog porijekla od djetinjstva i član je naše zajednice u SAD

- igrao je srpsku ligu u Čikagu

-odbio je ponudu Poljske i izrazio želju da zaigra za reprezentaciju Srbije

Nakon ovih činjenica, samo možemo sljedece da uradimo:

POMAŽE BOG!

DOBRO DOŠAO BRATE SRBINE!

TRI PUTA: COMK,CMOK , CMOK

ŽIV BIO JUNAČE!
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8583
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby JoJo » 24 Nov 2019, 15:38

Bojdo wrote:

Nakon ovih činjenica, samo možemo sljedece da uradimo:

POMAŽE BOG!

DOBRO DOŠAO BRATE SRBINE!

TRI PUTA: COMK,CMOK , CMOK

ŽIV BIO JUNAČE!

:okk:

:hatman:
KK Partizan ce osvojiti sve u sezoni 21/22!
User avatar
JoJo
 
Posts: 3610
Joined: 20 Jun 2017, 21:11

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Warlord » 24 Nov 2019, 15:58

Ja čak ne mogu ni Šarenca da zamislim kako izgovara ''Frenk Kaminski će pokušati za tri... Tako je! Srbija ponovo vodi!''
User avatar
Warlord
 
Posts: 566
Joined: 06 Jul 2019, 00:37

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: DotBot 1.2 and 66 guests